Skocz do zawartości
Forum Burgmania

I znowu SPONTANICZNIE


Bulba

Rekomendowane odpowiedzi

pchał, pchał. pierwszy dzień po roku nieobecności, pierwsza przejażdżka.. i wygląda że ostatnia na długi czas. jechałem +/- 80 po Politechniki, nagle zacząłem tracić moc i rozległ się niemiłosierny hałas. Zjechałem od razu na bok- pod halę sportową. Próba odpalenia- rozrusznik zakręcił, ale dźwięk jakby wał/ tłoki były pourywane- wg mnie pewnie panewki puściły i musze się modlić, żeby głowica była cała. Dzisiaj dzwonię do StuntEx i niech go biorą. :/

Odnośnik do komentarza

No to Orzo lipa!!!

Daj znać, co Ci tam zaczęło klekotać...

Jurczas - skupiałem się na aucie z naprzeciwka, aby zdążyć przed nim skręcić, stąd pewnie nie zauważyłem Cię :-(

Odnośnik do komentarza

Może ktoś chętny na spływ kajakowy w sobotę pilicą z Biała za Sulejowem do Borkowice- Mokre nad zalewem sulejowskim,koszt za kajak 30 zyla

Julo+1

ŁukaszWP

RONIN+1

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Ja chociaż się panicznie boję kajaków mogę spróbować,ale musi to być sobota bądź niedziela.:)

Odnośnik do komentarza

godzina do ustalenia, dodam że sam spływ trwa około 6 godzin z przystankiem na ognisko i upieczeniem kiełbachy u ujścia czarnej do pylicy

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Romuś ustalaj dzionek i godzinkę lecimy,ja zapewne się i tak ze strachu zes... lub utopię.:)

Odnośnik do komentarza

Sobota!!!!!!! mam zarezerwowane kajaki sztuk 10, do jutra godzina 20 muszę potwierdzić ilość kajaków ja prawdo podobnie zajmę 5 sztuk to 5 pozostaje wolnych, więcej info nr.514-325-555

Odnośnik do komentarza

No to Orzo lipa!!!

Daj znać, co Ci tam zaczęło klekotać...

Volvo zdiagnozował awarię przez mój opis i Burek znów śmiga! Dzięki, dzięki! :notworthy:

awaria: odkręcił się przeciwtalerz wariatora w czasie jazdy- moc spadała podczas odkręcania, a jak już się odkręcił to tarł o metalową obudowę.

pewnie bym nawet nie pomyślał o odkręceniu pokrywy napędu, bo dźwięk wyraźnie dobiegał z silnika, więc nawet przygotowując do serwisu pościągałbym po prostu wszystkie owiewki i tyle.

jeszcze raz dzięki Volvo! :notworthy:

Odnośnik do komentarza

Kajaki umarły?? Jutro pogoda ma się popsuć, ale na niedzielę zapowiadają znacznie lepiej!!

Może w niedzielę te kajaki??

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...