Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Częstochowa 2012


pazdzioch

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 108
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • zdun13m

    18

  • cyklon

    15

  • pazdzioch

    11

  • Bulba

    11

Top użytkownicy w tym temacie

jak by co to będę o 7 pod kera kolem !scooter !scooter !scooter i jak pogoda pozwoli to na częstochowę !scooter !scooter !scooter

Odnośnik do komentarza

Pewnie tak jak w roku ubieglym

Godzina 07:00 pod Kerakoll`em

http://mapy.zumi.pl/,,,19.49288615,51.6436037,3,1b,index.html

Witam,

Godzina 7.00, to czasami nie za wcześnie ?

Na JG to jedzie się pewnie z 2h , a napewno maks 3h. Może poczekajmy tak do 8, pewnie będą już lepsze warunki, a prznajmniej rokowania co pogody - wiadome.

Pozdrawiam,

atpaw

Odnośnik do komentarza

Na chwilę obecną pogoda na Widzewie bardzo dobrze zapowiada jutrzejszy dzień, lecz prognozy ciągle martwią...

W związku z powyższymi postami jeśli pogoda będzie znośna widzimy się pod KeraKollem o 8 tak?

W razie czegoś prosił bym bardzo o informację o zmianach. Mój numer 609-200-013, SMSem, głuchym telefonem czy czymkolwiek :D

Miejmy nadzieję, że do zobaczenia... B) !scooter

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Przecież możemy wcześniej odwiedzić JG. Przy okazji zwiedzimy Olsztyn. Może Bulba da się namówić i poleci z nami, prowadząc wycieczkę. Zna tereny już tam był.

Odnośnik do komentarza

Tośmy się najeździli. Proponuję pomyśleć o jakimś wspólnym wypadzie na przyszły weekend. !scooter

P.S do godziny 3:00 była pogoda spoko, a późn iej to już wszyscy widzieli.

Odnośnik do komentarza

29.04.2012 ma być Opoczno, niech ktoś strzeli posta to tam śmigniemy.Będzie kościuł i pokazy pewnie warto zjazd na cały dzień.

JG 2012r to historia.

Odnośnik do komentarza

Wypad na jasna gore moze i niebył najlepszym pomysłem ale pojechałem wrociłem poznałem sporo nowych ludzi.....zaraz wkleje kilka zdjec i filmow ..... zjednym sie zgodze Częstochowa to już przeszłość rozwalili najwiekszy zlot....no cóż ja wiecej osobiście już chyba raczej nie pojade a tutaj zdjecia... https://picasaweb.google.com/home

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...