Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Częstochowa 2012


pazdzioch

Rekomendowane odpowiedzi

Moja nowa gęba pyta . Pytanko 1. czy ktoś z uć może wziąć na swoje barki tzw. kierownictwo i określić harmonogram wyjazdu. 2. Może można by jakąś prezesurę wyjazdu ustanowić tak wiecie dla zasady przewodnictwa .

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 108
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • zdun13m

    18

  • cyklon

    15

  • pazdzioch

    11

  • Bulba

    11

Top użytkownicy w tym temacie

  • Sympatycy

No chyba nie boisz się że zabłądzicie?

Nie wiem czy jest ktoś taki?

Kolego Absolutna wolność i wiatr we włosach.

No może nie u Bulby.

Jak pamiętam inne spotkania, to na przedzie jadą mnjesze maszynki, potem to już nie ma znaczenia ponieważ podczas jazdy w kolumnie raczej się nie wyprzedzamy.

Tylko czasem ktoś przepali świecę,ale zaraz wraca do grupy i jest grzeczny.

Śledź temat a na pewno wszystkiego się dowiesz. Wszelkie poważne ustalenia na miejscu zbiórki.

Oczywiście możesz się z tymi ustaleniami nie zgodzić. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

ruslan007 to" odwal się" to nie do ciebie, to było do mojego ulubionego kolegi Paździocha. Mam nadzieję że właśnie tak to zrozumiałeś.

Odnośnik do komentarza

Spoko spoko wszystko gra,po jajcarskich Świętach wyczyszczę tylko Nazirka-650 i gotów na spotkanko-zapoznanko podczas rozpoczecia sezonu JG.

Odnośnik do komentarza

Musisz też wiedzieć że Kymkacze na podjeździe na błonie lubią puścić dyma z paska napędowego. !placz

Zdun A'propos, mnie też zdarzyło się w Częstochowie puścić dym z paska ze dwa sezony temu hmmm ;-)

Sporo zamieszania w tym roku i tak jak ktoś już napisał zbyt dużo w tym polityki - nie urażając niczyich przekonań i wartości.

Podziały tu raczej nikomu z nas nie służą.

Zawsze miałem wyobrażenie że motocykliści są grupą ponad podziały i kierują się czym innym niż tzw. ogół.

Nadal w to wierzę i widzimy się w weekend !!!

Miło będzie znów śmignąć rojem.

Odnośnik do komentarza

Czy jakieś ustalenia dotyczące wyjazdu są już wiadome, czy ja o czymś nie wiem? ;)

Jakieś wtyki pogodowe ma ktoś, czy tańce szamanów trzeba będzie odstawiać?

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Trzeba to jeszcze sprawdzić ale msza prawdopodobnie o 13.00 to nie musimy tak wcześnie wyjeżdżać :D

Odnośnik do komentarza

No faktycznie pogoda się zapowiada słaba. W Sobotę proszę aby każdy potwierdził czy ryzykuje wyjazd czy nie.

Akipa: Gietrzwałd

1.Pazdzioch

2.Zdun13m

3.Kulawy

4.Grinku

To jak może jednak Częstochowa? Co będziecie sami się turlać ?

Odnośnik do komentarza

Nie jestem z cukru ale walki w błocie to nie moja specjalność,zobaczcie sami jak będzie lało całą przyjemność szlak trafi.

https://lh5.googleusercontent.com/-GeSLwX58kq8/T4hvoF4o-wI/AAAAAAAAAqE/W-GTqALH97g/s800/pogoda%2520JG.jpg

Wiem, że mogę się narazić ,bo trzeba być twardym,mieć jaja itd. ale moje motto brzmi "mieć przyjemność".Na koniec zły jestem na izobary,izotermy i cumulusy chyba nie pojadę na JG.

https://lh4.googleusercontent.com/-Ne-Da92k1GE/T4hvhyWw3JI/AAAAAAAAAp8/6-pB9_wMC6Y/s800/pogoda01.jpg

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...