Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Częstochowa 2012


pazdzioch

Rekomendowane odpowiedzi

  • Klubowicze

Bulba bardzo się mylisz, Gietrzwałd co prawda jest wsią ale ten Zlot jest w miejscu też ważnym dla historii naszego kraju i miejscem kultu religijnego, nie wiem co oczekujesz na Zlocie organizowanym przez Klub Motocyklowy Rajd Katyński. Bylem wielo krotnie w tym Sanktuarium, jest to miejsce skupienia i modlitwy ...

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 108
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • zdun13m

    18

  • cyklon

    15

  • pazdzioch

    11

  • Bulba

    11

Top użytkownicy w tym temacie

Ja mimo wszystko i tak jade na JG mimo całej kołomyji nieprzenosi sie tradycji tak po poprostu dla zabawy ... ztego co wiadomo msza normalnie sie odbedzie i nikt nie zabroni na nia przyjechac a czytajac po różnych forach widze że i tak sporo ludzi wybierze JG

Odnośnik do komentarza

Jacek musisz zmienić lub utworzyć nową listę dla tych co jadą do Częstochowy lub do Olsztyna.583.gif

Każdy jedzie tam gdzie ma blizej lub woli.I to jest demokracja właśnie.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Tak,Tak Krzysiu tylko np. na umówionym miejscu spotkania, przed wylotem trzeba wiedzieć kogo jeszcze nie ma. Jak się ktoś zadeklarował na konkretnej liście wyjazdowej to czekamy na wszystkich i dopiero startujemy. No i najważniejsze czas przelotu który jest potrzebny do zaplanowania sobie dnia. Sam wiesz że we dwóch łatwiej pokonać jakiś dystans niż w większej grupie

Odnośnik do komentarza

Jadę na 99% ,tylko z Tomaszowa mam łatwiej dołączyć gdzieś w okolicy Piotrkowa Tryb.A tak na marginesie w tamtym roku na JG oprócz rozpoczęcia sezonu moto,świeta kupców była jeszcze niedziela palmowa i było spoko. ( byłem samochodem ).Zaraz za Piotrkowem na K-8 jest McDonalds tam by pasiło dla mnie , godzina do ustalenia pozdr.

Odnośnik do komentarza

JA ROWNIEŻ CZESTOCHOWA. POZDRAWIAM ALL

P.S Poczytalem o tym konflikcie dotyczącym zlotu na JG i wydaje mi się , że za dużo tam rozgrywek politycznych, a tak w ogóle to jak nie wiadomo o co chodzi to wiadmo, że chodzi o .....

Niech każdy jedzie tam, gdzie mu pasuje.

Ja jade do Częstochowy i wydaje mi się, że będzie nas tam dużo.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

W gruncie rzeczy to nawet dobrze że stworzyły się dwie grupy. Po powrocie będziemy mogli np. w Orient Expresie :rolleyes: podzielić się wrażeniami. Ja zdecydowałem się jechać w kierunku Olsztyna bo dla mnie temat przewodni jest jak by ten sam. Tylko wycieczka dłuższa a to jest to co tygryski lubią najbardziej.

Odnośnik do komentarza

Jeśli nie widzicie przeciwwskazań chciałbym również dołączyć do grupy jadącej pomimo wszystko do Częstochowy; jeśli tylko pogoda nie da w kość ;)

P.S.

Jako że od lat siedzę w Grupie Uć (również skutery, ale 50tki) może przed Częstochową złączylibyśmy się z nimi i podjechali na miejsce jedną grupą skuterzystów z Łódzkiego?

Odnośnik do komentarza

Ale gorni$ ma 250cc a 50 dołączyłyby się przed samąCzęstochową o ile dobrze rozumiem

górni$ wydaje mi się, ze miło Cię zobaczymy w naszym gronie. A co do połączeniasię z grupą uć to wydaje mi się, że większość zamilkła bo boją się czy grupa ućnie będzie szalała za bardzo.

Ja mam nadzieję, że na taki zlot jadą ludzie z głową i nie będzie obciachu więcja nie widzę problemu z połączeniem się już w Częstochowie.

A co reszta na to?

Odnośnik do komentarza

A co reszta na to?

Bardzo dobre pytanie :)

Z Uć z tego co widzę szykuje się w porywach 5 osób, więc tłumów i hołoty nie będzie.

Jeśli póki co nie ma nikt przeciwko mojemu uczestnictwu w tym wyjeździe to podpytam:

1. Co warto ze sobą zabrać?

2. Nadążę 250tką z Wami? ;)

3. Z czym trzeba się liczyć w drodze i na miejscu?

Tak poza wszystkim, myślałem żeby zakupić dużą flagę Łodzi i przyczepić na tył maszyny, a od razu będzie widać skąd nadjechaliśmy :)

Odnośnik do komentarza

1. Pogodny nastroj, pusty pecherz, pelny bak.

Aha jak duzo jesz to prowiant, bo na miejscu beda takie kolejki ze glowa boli.

Aparat lub kamera.

2. Spokojnie. Predkosci przelotowe w okolicach 100 (mniej lub bardziej) :)

3. Z niezapomnianych wrazen z jazdy w naszej grupie, dobrym zgraniem a zarazem swietna zabawa.

Na miejscu ? Widok miasta opanowanego przez motocykle bezcenny.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Bardzo dobre pytanie :)

Z Uć z tego co widzę szykuje się w porywach 5 osób, więc tłumów i hołoty nie będzie.

Jeśli póki co nie ma nikt przeciwko mojemu uczestnictwu w tym wyjeździe to podpytam:

1. Co warto ze sobą zabrać?

2. Nadążę 250tką z Wami? ;)

3. Z czym trzeba się liczyć w drodze i na miejscu?

Tak poza wszystkim, myślałem żeby zakupić dużą flagę Łodzi i przyczepić na tył maszyny, a od razu będzie widać skąd nadjechaliśmy :)

Musisz też wiedzieć że Kymkacze na podjeździe na błonie lubią puścić dyma z paska napędowego. !placz

Odnośnik do komentarza

Nówka pasek zagościł parę tygodni temu, więc ma się co palić !scooter

Swoją drogą, patrzył już ktoś w pogodę? Wiem, że z takim wyprzedzeniem jest to bez sensu, ale nie zapowiada się ciekawie.... :P

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...