Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Piny Burgmanii- nowe znaczki - gadżety.


dr.big

Rekomendowane odpowiedzi

Szkoda.

Można by było chociaż na grupę wysłać. np. Łódzka spotyka się co tydzień. Chętnie bym odebrał, a tak to chyba w tym roku będę bez :(

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 102
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • dr.big

    18

  • Mareczek

    8

  • Lucjan73

    6

  • 𝕄𝕒𝕣𝕚𝕦𝕤𝕫𝔹𝕦𝕣𝕘𝕚

    4

Nie rozumiem :) , skoro spotykasz się z Grupą, to jaki problem poprosić jakiegoś kumpla jadącego na zlot, wcisnąć mu 15 zeta i po sprawie. Mniejszy problem, niż dla mnie latanie po pocztach, wysyłki, sprawdzanie maili, wpłat itp. itd...

PS. No ale ja nie zamierzam nikogo przekonywać :D ... Można też narzekać, ... że koło jest okrągłe ;) ...

Odnośnik do komentarza

skoro spotykasz się z Grupą,

Tego nie napisałem

skoro spotykasz się z Grupą, to jaki problem poprosić jakiegoś kumpla jadącego na zlot, wcisnąć mu 15 zeta i po sprawie.

Od tygodnia mam skuter i jeszcze nikogo nie znam

Nie rozumiem :) , skoro spotykasz się z Grupą, to jaki problem poprosić jakiegoś kumpla jadącego na zlot, wcisnąć mu 15 zeta i po sprawie. Mniejszy problem, niż dla mnie latanie po pocztach, wysyłki, sprawdzanie maili, wpłat itp. itd...

Kwestia podejścia.... Na innym forum zajmuję się kalendarzami i ich wysyłką, także jeżeli jesteś na tak, to chętnie pomogę w tej kwestii i mogę się podjąć takiej formy dystrybucji.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...