Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Piny Burgmanii- nowe znaczki - gadżety.


dr.big

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 102
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • dr.big

    18

  • Mareczek

    8

  • Lucjan73

    6

  • 𝕄𝕒𝕣𝕚𝕦𝕤𝕫𝔹𝕦𝕣𝕘𝕚

    4

Taki za jasny będziecie brali :)

Coś Ty taki malkontent :) Wydaje mi się że posiadanie znaczka nie jest obowiązkowe, kupują DOBROWOLNIE tylko zainteresowani :P A za jasny, za mały itp. no cóż o gustach się nie dyskutuje....

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Chyba niektórzy jeszcze przed druga kawą :)

Więc niestety muszę wytłumaczyć ....

TO:

Za jasny :)

:)

ORAZ TO:

Taki za jasny będziecie brali :P

Jest bezpośrednim następstwem i satyrą na to:

no ładne ;) ale nie za jasny ten niebieściutki troszkę jest ?

chyba taki powinien być :

Obraz%252520bez%252520nazwy.jpg

Jeszcze jakieś pytania?

EDIT:

Flyman zajarzył !OK

Odnośnik do komentarza

Chyba niektórzy jeszcze przed druga kawą :)

Więc niestety muszę wytłumaczyć ....

TO:

ORAZ TO:

Jest bezpośrednim następstwem i satyrą na to:

Jeszcze jakieś pytania?

Kisiel faktycznie ja kończe dopiero pierwszą kawe !yawn ale chyba moje emotikony zauważyłeś ? Proponuje poczekać do momentu fizycznego kontaktu z produktem może w "realu" zrobi pozytywne wrażenie :P

A tak a propos może ktoś wyprodukować kubki z logo Burgmanii ? Kawka z rana z pewnością lepiej będzie smakować !OK

Odnośnik do komentarza

Fajna sprawa. Brawo dr.big !OK

Proponuję wypuszczać co roku w innym odcieniu (i najlepiej z datą z tyłu). Dzięki takim krótkim seriom szybko osiągnie wartość kolekcjonerską, czytaj - będzie lepszą lokatą kapitału niż nasze skutery !OKK .

Odnośnik do komentarza

A tak a propos może ktoś wyprodukować kubki z logo Burgmanii ? Kawka z rana z pewnością lepiej będzie smakować !OK

DSC_1233.JPGO takich mowa jak się bywa to się ma !pomidor te akurat zrobił !OK osobiście Damian z Mielna :)

Odnośnik do komentarza

Bardzo fajny znaczek

Oj ten nasz kolega Robercik przez wrodzoną skromność nie napisał w pierwszym poście że, farba użyta w produkcji znaczków jest farbą Japońską -termiczną można hibernować.

1. zamrażając znaczek na kilka godzin robi się jasny.

2. podgrzewając w kuchence zmienia barwę na ciemno niebieską można również uzyskać granatową a nawet czarną. (w zależności od osobistych upodobań)

PS. Dla ciekawskich opis tej farby oraz skrócony słowniczek

:)

Odnośnik do komentarza

DSC_1233.JPGO takich mowa jak się bywa to się ma !pomidor te akurat zrobił !OK osobiście Damian z Mielna :)

Bardzo fajny i praktyczny gażet !OKK Codziennie pijąc kawe można wspominać miłe chwile.

Odnośnik do komentarza

No więc powiem Wam, że lubię czytać to nasze forum i lubię czytać je w miarę dokładnie, ale podoba mi się to

no ładne :P ale nie za jasny ten niebieściutki troszkę jest ?

Dobrze, że nie było dyskusji na forum przed produkcją, o kolorach, odcieniach itp :blink:

i tak chyba trzeba będzie zacząć robić :P

:wub:;):P

Marynarz lubię Cię !!! + pajechali

2. podgrzewając w kuchence zmienia barwę na ciemno niebieską można również uzyskać granatową a nawet czarną. (w zależności od osobistych upodobań)

Jesteście niesamowici !!!

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Bardzo fajny znaczek - jak tylko będzie dostępny - biorę.

!OKK

(...)PS. Dla ciekawskich opis tej farby oraz skrócony słowniczek

:wub:

Mareczek, do d... taka instrukcja. Nic nie piszą w jakiej temperaturze farba ciemnieje - a dokładnie przeczytałem. A to ważne - jak z etykietką na piwie, na której po osiągnięciu konkretnej temperatury, znika napis i piwo jest do ... nie do picia. !NOT :blink:

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

(+) Dla Krzytra za kalendarz a 2 (+) dla Biga żeby się nie kłucili, wielki szacun dla wszyskich działajacych na chwałe Burgmanii !piwko !piwko !piwko

Odnośnik do komentarza

No to jadę do W-wy

Ooooooooooooooo Kolega się zna i nie wybrzydza że za jasny za ciemny a kolorek dopasuje sobie sam w kuchence mikrofalowej. :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza

Świetna sprawa z tą "odznaką" Maxi-maniaków !OKK

Jeśli się zdecyduje na Burgmanie 2012 to odbiore osobiście, a jeśli nie będe mógł przyjechać to poprosze o wysłanie :) KONIECZNIE!!! :P

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Marku, będę w Szczecinie, to dam znać. Ale do Wawy możesz jak najbardziej jechać :P .

Ooooo, to prosze o mnie pamietac: i w sprawie wizyty w Szczecinie, i w sprawie znaczka!

Odnośnik do komentarza

PS. Koledzy nie obraźcie się, ale ja już się zasadziłem i czekam na przelatujący i lądujący w Rębiechowie samolot.

Wystrzelę z procy woreczek ze znaczkami i z lotniska ktoś już je odbierze whist ...

Wiemy ,wiemy tylko żebyś „wilka nie złapał” w oczekiwaniu na samolot. dzika_proca.jpg<<<<<<2smiech.gif

Przeniosłem swój wpis z Kujawsko-pomorskiego tutaj gdyż zainteresowanie jest całego Klubu

Big będzie przesyłał znaczki pocztą lotniczą , ma już przygotowaną i przetestowaną specjalną proce.

:P:):lol:

Odnośnik do komentarza

Witam, znaczki SUPER!, ale może jakieś konkrety: będą te plakietki czy to tylko "bicie piany".

Jeśli będą, to może ktoś da info na forum- kiedy, za ile i jak można nabyć.

Pozdrawiam wszystkich MAXI.

Odnośnik do komentarza

Przyjedź do Zywca, na zlot Burgmanii, tam będą dostępne u takiego jednego, jeżdżącego żółtym Tmaxem :angry: .

Pocztowych wysyłek nie będzie, koszt podany w pierwszym poście.

Proszę czytać wątek, a nie od razu "bić pianę" :angry: .

Będą też dostępne za kilka tygodni w Warszawie, w punkcie czwartkowych, cotygodniowych spotkań Burgmanii, w C66 KLIK TU

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...