Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Piny Burgmanii- nowe znaczki - gadżety.


dr.big

Rekomendowane odpowiedzi

Do zbioru nalepek, naszywek, znaczków, koszulek i innych dołączają teraz znaczki - piny z logiem Burgmanii :) .

Po plakietkach, które dziś są już niedostępnym ewenementem, myślałem, co zrobić fajnego, bo koszulki i czapeczki to raczej standard. Doszedłem do wniosku, że nie było jeszcze ładnie wykonanych pinów i mam nadzieję, że się spodobają...

Piny mają po ok. 32 mm szerokości, są zapinane na wszystkim znane zapinki. Wykonanie naprawdę staranne, logo jest wyciśnięte w metalu, pokryte kolorami i na koniec zalane bezbarwnym materiałem tak, że znaczek w dotyku jest gładki. Kolory użyte: niebieski, biały i złoty.

Cena sztuki to 15 PLN.

Ten post nie ma zadania tworzenia listy, jest tylko informacją, że takie znaczki będą wkrótce dostępne.

Na razie leżą u mnie i mogę nacieszyć nimi oczy :) .

Foto znaczków:

pinyburgmania1kopie.jpg

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 102
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • dr.big

    18

  • Mareczek

    8

  • Lucjan73

    6

  • 𝕄𝕒𝕣𝕚𝕦𝕤𝕫𝔹𝕦𝕣𝕘𝕚

    4

Na przesłanym projekcie ton był trochę ciemniejszy, jednak finalny znaczek okazał się bardzo jasny i rzucający się w oczy, co mnie niezmiernie cieszy. Właśnie dlatego zmieniłem m. in. po otrzymaniu projektu kolor obramówki ze srebrnej na złotą. Znaczek w całości jest bardzo pogodny.

Zresztą "przyciąganie" wzroku było moim zamierzeniem i wydaje mi się, że to zamierzenie zostało spełnione.

Znaczek jest doskonale widoczny na granatowej koszulce, na granatowej czapeczce i ogolnie na każdym ciemnym podłożu. To było moim zamierzeniem :) .

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Przede wszystkim podoba mi się staranność wykonania. Ważne, że sama iglica jest stabilna i nie odrywa się przy mocniejszej ingerencji mechnicznej (ten defekt posiadały ostatnie piny Klubowe).

Ciesze się, że temat został doprowadzony do końca i piny Burgmanii dotarły już do Berlina !OK

Odnośnik do komentarza

Bigu fajna sprawa i jako całość wygląda super !OKK .

Miałem taki zamiar zrobić takie piny dla ZACNYCH , znalazłem gościa w Lipnie który temat by ogarnął , ale za życzył sobie za projekt straszną kasę !NOT .

P.S

Ale to cudeńko jest naprawdę ładne !OK .

Odnośnik do komentarza

Na przesłanym projekcie ton był trochę ciemniejszy, jednak finalny znaczek okazał się bardzo jasny i rzucający się w oczy, co mnie niezmiernie cieszy. Właśnie dlatego zmieniłem m. in. po otrzymaniu projektu kolor obramówki ze srebrnej na złotą. Znaczek w całości jest bardzo pogodny.

Zresztą "przyciąganie" wzroku było moim zamierzeniem i wydaje mi się, że to zamierzenie zostało spełnione.

Znaczek jest doskonale widoczny na granatowej koszulce, na granatowej czapeczce i ogolnie na każdym ciemnym podłożu. To było moim zamierzeniem :P .

no to z tym masz rację :) może i faktycznie tak lepiej !piwko

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Fajny pomysł i bardzo ładne wykonanie thumbup.gif Reputek zasłużony. yes.gif

Dobrze, że nie było dyskusji na forum przed produkcją, o kolorach, odcieniach itp :)

Odnośnik do komentarza

Dobrze, że nie było dyskusji na forum przed produkcją, o kolorach, odcieniach itp :)

i tak chyba trzeba będzie zacząć robić :D

Coś zrobić i jak się komuś podoba to kupi a jak nie... no to !bicz

aaa... no i ode mnie + poleciał (a swoją drogą może by zmienić ten "+" np. na "postaw piwo" albo "dorzuć się do paliwa" lub "zatankuj mój skuter" - tak jak na innych forach :P woot takie moje dumanie :P).

No ale to taki mały off :P

Odnośnik do komentarza

Robert znaczki bardzo fajne, !OKK trzymaj cały czas w kieszeni bo jak się spotkamy żebyś nie był zaskoczony i nie mówił zapomniałem.

Reputka otrzymasz jak tylko blokada zrobiona przez jednego z Administratorów 2pisze.gif przestanie działać , czyli powinno to być za kilka minut.zwyciestwo.gif

*******************

Zapraszam Wszystkich papa.gifktórym inicjatywa Kolegi Zagranicznego się spodobała o przydzielenie (+).

Dopisane>>>

PS. Blokada trwała 39oficer.gifdokładnie 24 godziny.

Odnośnik do komentarza

Znaczek super fajny !OKK Martwi mnie jednak brak możliwości zakupu, może trzeba zebrać chętnych w regionach, rozłozyć koszty wysyłki i dać możliwosć ludziom na prowincjii posiadania tego cacka :)

Odnośnik do komentarza

Rozumiem Ciebie Lucjanie, chciałem na początku zrobić "cichą akcję" na zlocie w Zywcu i tylko tak rozprowadzać ten gadżet. W sumie pomysł z Warszawą zrodził się tylko po rozmowach z Mariuszem.

Nie chcę zamienić tego w "akcję sprzedaży wysyłkowej" :). Nie jest to, jak np. kalendarz, terminowy towar i teraz jak i za pół roku będzie dalej "aktualny" :P .

Spoty i ogólne zloty powinny być wystarczające :D .

Odnośnik do komentarza

Rozumiem Ciebie Lucjanie, chciałem na początku zrobić "cichą akcję" na zlocie w Zywcu i tylko tak rozprowadzać ten gadżet. W sumie pomysł z Warszawą zrodził się tylko po rozmowach z Mariuszem.

Nie chcę zamienić tego w "akcję sprzedaży wysyłkowej" :P. Nie jest to, jak np. kalendarz, terminowy towar i teraz jak i za pół roku będzie dalej "aktualny" :D .

Spoty i ogólne zloty powinny być wystarczające :P .

Robert mam nadzieje że wystarczy dla wszystkich chętnych na spotach i zlotach, albo mam szelmowski pomysł :) poprosze kogoś z Warszawy aby zakupił dla mnie jedną sztuke i przekazał mi przy najbliższej okazjii tak na wszelki wypadek jakby miało zabraknąć np w Żywcu.

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Za jasny :)

Załóż Rayban'y i będzie git !w00t

A... i za tani.

To akurat można łatwo skorygować :P:D

Odnośnik do komentarza

A ja za Kalendarz nie dostałem żadnego reputka,to i ja nie dam.

Normalnie Krzychu trafię Cię !bicz !bicz !bicz a to, to co to jest ? :blink:DUŚ

Bigu a znaczki, wonderful. !OKK

Odnośnik do komentarza

Znaczek fajny choć na moje to trochę za jasny. Ale jest jaki jest. Fajny element stroju bo jakość jest bardzo wysoka. Trzeba się o to cudeńko postarać.:blink:

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...