Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Pochodnie gotowe, zaprzegac już czas...!


boochos

Rekomendowane odpowiedzi

Panie i Panowie-wygląda, że będzie nas 18-ro , wstępnie-spotykamy się o 13 na SHELL. Czy osoby bez pary (Doktorek i Roman)mogę zakwaterować do jednej 2-ki ? Ok.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Szymek, dziękuję za mapę - wydrukowałem ją sobie. Jednakże biorąc pod uwagę warunki pogodowe, mogę nie zdążyc. Poza tym jeżeli będę jechał przez Olecko to grzech nie zjeśc kartaczy. Może przyślij mi na PW nr tel. zebyscie wszyscy nie czekali, jak będzie opóźnienie.

Odnośnik do komentarza

Adam. Wysłałem Ci mój nr na PM wraz z instrukcją jak dojechać na miejsce, ale pamietaj - o 15:00 WIOO KONIKU !!!Horse_Riding_Emoticon_by_rachel_lafranchi.jpg

według zaleceń panie doktorze,tak dla jasnosci,codziennie musza byc inne? :P

Jarek - mogą być te same, pod warunkiem, że są to TE ULUBIONE :) - można zawsze trochę stuningować...piersi.gif

Mam nadzieję, że Twoja forma już OK? !wchair

Odnośnik do komentarza

Adam. Wysłałem Ci mój nr na PM wraz z instrukcją jak dojechać na miejsce, ale pamietaj - o 15:00 WIOO KONIKU !!!Horse_Riding_Emoticon_by_rachel_lafranchi.jpg

Jarek - mogą być te same, pod warunkiem, że są to TE ULUBIONE :) - można zawsze trochę stuningować...piersi.gif

Mam nadzieję, że Twoja forma już OK? !wchair

kurcze jest niedobrze !NOT ,ale damy rade,chory przyjade... jak coś to po niedzieli pójde na zwolnienie,i wtedy wylecze sie do końca... :P

Odnośnik do komentarza

!tut !tut UWAGA!!!

Z racji na planowany na sobotę protest kierowców i paraliż Suwałk poprzez blokadę krajowej "ósemki" - ZABLOKOWANE SUWAŁKI proponuję miejsce spotkania przenieść do stacji STATOIL.

Patrząc na mapke zamieszczoną w poście #50 - wystarczy na rondzie nr 5 - zamiast prosto - SKRĘCIĆ W PRAWO i za około 150 metrów, po lewej jest statoil.

PS. Jaro - od Białegostoku - na pierwszym rondzie drugi zjazd (czyli tak jakby prosto - do centrum) - potem cały czas prosto(około 4km) i dojedziesz do statoil

.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Szymon nie sie przejmuj --Najwyżej dołączymy do grupy , a potem odbijemybiggrin.gif.

No jak trza to trza .Spotykamy się na STATOILpunk.gif

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

U nasz w Ełku - 13 gradusow .Ekipa szykuje się na wyjazd .Gotowość do startu 11.40 .sweatdrop.gif

Powoli zaprzęgać !!!whip.gifwhip.gif

Odnośnik do komentarza

W Suwałkach odwilż i deszcz ...! Żarcik. Mróz trzyma, słoneczko świeci,-do zobaczenia o 13:00 na statoil.

Odnośnik do komentarza

Giżycko melduje przybycie w całości do domu. !OKK

Dziękujemy za udaną imprezę i możliwość spotkania w gronie maksimaniaków. !OK

Do następnego spotkania. Pozdrawiamy - wandalistka :lol: i avanturnik :lol:

PS.Specjalne podziękowania koledze boochosowi za ogarnięcie tematu naszego spotkania w tak "atrakcyjnych okolicznościach przyrody", oraz koledze Moplikowi za dopięcie i szybką realizację tematu klubowych polarków i naszywek.

Odnośnik do komentarza

Witam, po imprezie odwieźliśmy Doktorka do domku, a teraz właśnie cało i zdrowo dotarliśmy do Giżycka.

Dziękuję Wszystkim za miłe spotkanie, a w szczególności Boochosowi za organizację imprezy !piwko !piwko !OKK Były prawdziwe konie, sanie, siarczysty mróz i sporo śniegu !YES

!tut

Na przyszłość nie należy częstować woźnicy nalewką w czasie kuligu..... !w00t

19356629.jpg

19356661.jpg

19356673.jpg

Odnośnik do komentarza

Białystok w domu...W drodze powrotnej zajechalismy,do szpitala w Suwałkach, pan ortopeda miał sprawdzic co z kolanem Iwony,długo z Szymonem musielismy przekonywac pana doktora,żeby nie amputował jej nogi,w koncu udało sie... :lol: , a tak na poważnie jest ok,naderwane tylko wiązadła,troche poboli,ale na szczescie nic poważnego... :lol: Dzieki za fajna zabawe,Szymon dzieki za organizacje,i opieke medyczną... :lol: Fajni ludzie,fajne imprezy. !tut

Do zobaczenia.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Dzięki za udany KULIG !!! Krystynce powróciły wspomnienia z dziecięcych lat , jak to ona z Tatusiem i rodzeństwem dojeżdżali codziennie do szkoły takim zaprzęgiemtomato.gif . Szczególny SZACUN Bochosowi za ogarnięcie impry (polecamy się na przyszłość )thumbup1.gif ,za miłą atmosferę w tak zacnym i miłym Towarzystwie .Do szybkiego spotkania punk.gif

MAKI I KRYSTYNKA

Odnośnik do komentarza

Wszystkim uczestnikom kuligu dziękuję za to, że zaszczyciliście nasze regiony swoją obecnością.

Jednocześnie przepraszam za kilka niedociągnięc !placz - niestety, tak to jest gdy zaufa się na słowo- "będzie pan zadowolony..." :eat:;) , zamiast ustalic szczegóły na piśmie :huh: . Jednak dzięki Wam impreza udała się - i mam nadzieję, że wszyscy będziemy wspominac ją mile... JARO OPIEKUJ SIĘ IWONKĄ.... whist

Do zobaczenia przy innych okazjach !scooter - szczegóły wkrótce.

Zdjęcia zamieszczę pod koniec tygodnia

P.S. Moplic - polary super - Dzięki!!!

PZDRW - aga + boochos

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...