Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Pochodnie gotowe, zaprzegac już czas...!


boochos

Rekomendowane odpowiedzi

Z przykrością informuję, iż brak możliwości zabrania psa komplikuje nam szyki. Jeżeli nie załatwimy opieki, to będziemy musieli odpuścic spotkanie.

Pozdrawiam

Byłem dzis u własciciela, w sprawie ww. W ośrodku są dwa psy, więc generalnie Pan właściciel lubi zwierzęta i nie jest im przeciwny. Zagwarantowałem, że w razie, gdyby Kira coś "zbroiła" to jej właściciel - czyli Bargacz, będzie zobowiązany aby uregulować szkody finansowe :P !YES ...i tu pojawił się inny problem, a mianowicie - prócz Burgmaniaków ma byc jeszcze inna grupa w ośrodku, z jakiegoś miasta spod Łodzi (z Warszawy, czy cuś :lol:) i Pan Właściciel nie wie, czy im nie będzie to przeszkadzać - jutro ma do nich dzwonić...

Jeśli okaże się, że wszystko OK !OK , to Kira będzie mogła z nami być - jutro wieczorem, jestem umówiony na telefon. Tyle w temacie. Trzymajmy kciuki za decyzję tych Warszawiaków B)

!tut Maki - gratulacje z okazji córki. Głosy sms-owe na grupę Panasa - się wie.. A !piwko - koniecznie, co by Twoja dziewczynka dobrze w TiVi wypadła !V

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Dzięki za graty....flowers.gif , choć nie mnie się one należą. Ja niestety teraz będę tylko skromnym impresario i sponsorem whistling.gifdj.gif a nie jest to tani biznes - oj nie jest .Popularność kosztuje .Ah...shy.gif

Odnośnik do komentarza

Dziękuję wszystkim za trzymanie kciuków !kisss - decyzja jest pozytywna dla Nas - Kira może też przyjechac. !OKK

Bargacz i Ela + Kira - teraz musicie się stawic !V ...!!! nie ma wymówek :D !w00t

Odnośnik do komentarza

!tut Drodzy Burgmaniacy proszę o sprawdzenie czy jesteście na liście osób chętnych (pierwszy post), gdyż dnia 23.01.2012. właśnie według tej listy będę potwierdzał ostateczną liczbę uczestników naszego spotkania... !gora

Jeśli kogoś nie ma - proszę o post , jeśli jest na liście, a plany się zmieniły - również proszę o post !YES .

Pytanie do uczestników: o której chcemy rozpocząć kulig??? oraz czy spotykamy sie już w Udrynie, czy może w Suwałkach w jakimś punkcie (np stacja benzynowa :blink: ) i pojedziemy razem do ośrodka?

PS. Bargacz - przyjemnośc po mojej stronie - do zoba !piwko

Odnośnik do komentarza

Co do godziny rozpoczecia kuligu, to ja dopasuje sie,na miejsce chyba dojade sam,bo nie wiem o której godzinie wybiore sie,postaram sie byc na 15,ale to może tez byc troche wczesniej... do zobaczenia

Odnośnik do komentarza

O 16 jest już ciemno , więc może rzeczywiście wystartować kuligiem o 15. Możemy spotkać się w suwałkach w statoil lub shell o 13 żeby na spokojnie dojechać i przygotować,- kulig myślę że 1-1,5 godz, potem jest ognisko z ciepłym jadłem i popitkiem a następnie biesiada...

Odnośnik do komentarza

Wczoraj zainaugurowałem (trudne słowo he he) sezon narciarski-będąc z córka na stoku . Stoki naśnieżone ale w powietrzu odwilż:-(. Mimo wszystko mieliśmy super fun . Myślę że narty można brać-obok naszej biesiady jest góra z 4 wyciągami...

PS. Czyli o 13 na SHELLu - ul. Pułaskiego, Suwałki.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Z przykroscia musze zrezygnowac z przyjazdu, bardzo mi przykro bo lubie tamte strony i miło wspominam ostatnie balety w waszym towarzystwie.Zycze wszystkim milej zabawy.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

No szkoda że kolega MORWA nie może wziąć udziału w tak zacnej zabawiecrybaby.gifwallbash.gifA ja myślałem że że jaki biały żagiel byśmy poszukali po imprezie - no ale trudno ,, Co się odwlecze to nie uciece "

Za to za MORWĘ proszę dopisać moją połówkę która właśnie wraca do domu .A więc------- MAKI + Krystynkakisss.gifthumbup1.gif

P.S----- Do Rafała i Lecha

Gotowość do wyjazdu 11.30 z Baranków w kierunku Suwaliszków.laugh.gif---- WYKONAĆ!!tank.gif

Odnośnik do komentarza

Wczoraj będąc w mieście prawie zapłaciłem mandatpolice-badge-police-badge-cop-smiley-emoticon-000755-large.gif za to, że zrobiłem na chodniku ślizgawkę...

Stało się tak dlatego gdyż przeczytałem to:

Z przykroscia musze zrezygnowac z przyjazdu, bardzo mi przykro bo lubie tamte strony i miło wspominam ostatnie balety w waszym towarzystwie.Zycze wszystkim milej zabawy.

Niestety mój odruch był niekontrolowany... !placz1 !placz1 !placz1

MORWA - "...wielkieś mi pustki uczynił tym postem SWOIM..." :sadwalk: mam nadzieję, że wkrótce to odrobimy... :)

Z kolei dziś przeczytałem post taki:

(...)Za to za MORWĘ proszę dopisać moją połówkę która właśnie wraca do domu .A więc------- MAKI + Krystynka

...i rodośc wielka ogarnęła mnie. BRAWO BRAWO

Odnośnik do komentarza

P.S----- Do Rafała i Lecha

Gotowość do wyjazdu 11.30 z Baranków w kierunku Suwaliszków.laugh.gif---- WYKONAĆ!!tank.gif

Mniemam iż przed wyjazdem do stolicy BIAŁYCH NIEDŹWIEDZI jesczze sie zobaczymy i dogadamy konkrety :)

Odnośnik do komentarza

Panie i Panowie-wygląda, że będzie nas 18-ro , wstępnie-spotykamy się o 13 na SHELL. Czy osoby bez pary (Doktorek i Roman)mogę zakwaterować do jednej 2-ki ?

Odnośnik do komentarza

Ta stacja jest na wlocie czy wylocie z Suwałk i po której stronie ?

Hmm, jakby jechać z granicy od Budziska to jest na wlocie, po lewej, jakby jechać od Warszawy to - na wylocie, po prawej... :lol::lol: ... a jakby jechać od Olsztyna (przez Olecko) to JEST SZEŚĆ ROND:

- rondo I - W LEWO

- rondo II - PROSTO

- rondo III - W PRAWO

- rondo IV (po lewej Biedronka) - W LEWO (lekko pod górkę teraz (po prawej mijasz TESCO)

- rondo V - PROSTO

- rondo VI (dosyć rozbudowane) - W LEWO (kierunek BUDZISKO-PRZEJŚCIE GRANICZNE), teraz cały czas prosto i wypatruj SHELL'a

!tut Pomiędzy rondami prosto - nigdzie nie skręcaj !tut

Mapka wklejona ze świetnej strony - boochos maps.com :P :2012-01-23%25252023.21.49.jpg

PS. Jako, że mamy u nas ferie - pojechałem z córką sprawdzić okoliczne górki - myślę, że warunki do zaakceptowania !OK , a do wyciągu czeka się 5-10 sekund

20120123_114500.jpg

PS2. Potwierdziłem 9 dwuosobowych pokojów + miejsce dla Kiry !YES . Właściciel przed 14-stą będzie na nas czekał. Kulig startuje o 15, po około godzince dobijamy na ognisko z grzańcem !piwko ,gdy zdecydujemy, że jest już zimno (lub ktoś będzie chciał usnąć w zaspie :lol: ) - przenosimy się na salę balową :lol::lol::lol: ...)

DO ZOBA!!!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...