Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Pochodnie gotowe, zaprzegac już czas...!


boochos

Rekomendowane odpowiedzi

Pragnę serdecznie donieśc, iż wczoraj dokonałem rezerwacji pensjonatu "Na wzgórzu" KLIK,w terminie 28-29.01.2012.

Na miejsce możemy przyjechac od godziny 15:00 w sobotę,następnie - szybkie rozlokowanie się w pokojach, odświeżenie po podróży, przygotowanie "piersiówek" itp, potem udajemy się na zwiedzanie okolicy z pozycji pasażera sań images.jpg lub wozu drabiniastego w%2525C3%2525B3z.jpg(zależy od pogody).

Po przejażdżce lądujemy przy ognisku P9161723.JPG(z kiełbaską i bigosem).

Kiedy zadecydujemy, przenosimy się na salę balową (biesiada z trzema daniami na ciepło + przekąski zimne + sałatki + ciasto + kawa, herbata + zimne napoje,

!tut ALKOHOL WE WŁASNYM ZAKRESIE).

Na sali znajduje się sprzęt audio obsługujący cd, mp3, pamięc usb - proszę zabrac ulubioną muzę... :lol: .

Po krótkim odpoczynku w pokojach, spotykamy się rano na śniadanku.

Wymeldowanie około 12:00 w niedzielę.

Przypominam - cena za osobę 160 PLN.

Proszę o wszelkie sugestie związane z organizacją naszej imprezy

Umowa jest wypisana na moje nazwisko, zaliczkę w wysokości 500PLN wpłaciłem wczoraj.Ostateczną liczbę osób muszę podac do 23.01.2012

Aktualna lista chętnych:

1. boochos + Agnieszka

2. Czaro69 + Ada

3. Morwa 37 - REZYGNACJA

4. jaro4setka + plecaczek

5. Roman

6. Bargacz + Ela

7. Bartheez + Asia

8. Doktorek

9. Moplic + Nina

10. Wandalistka + Avanturnik

11. MAKI + Krystynka

12. ...

Zapraszam wszystkich BURGMANIAKÓW z innych regionów do zapisywanie się :angry:

Odnośnik do komentarza

Patrzę,że Morwa jest już na ognisku

P9161723.JPG

A teraz poważnie:

Czy jest możliwość zrobienia grzanego piwa przy ognisku?

Czy w ośrodku jest akceptowana płatność kartą?

Odnośnik do komentarza

Czy jest możliwość zrobienia grzanego piwa przy ognisku?

Czy w ośrodku jest akceptowana płatność kartą?

Dziękuję za te pytania - właśnie o to mi chodziło !YES - byście pomogli przy dopinaniu szczegółów. Czaro - w poniedziałek będę wiedział, ale myślę, jeśli chodzi o grzańca, że chyba do wykonania... :lol::) Nawiasem mówiąc, że też sam na to nie wpadłem... :angry:

Bartheez - jest tam audio, parkiet - od nas zależy, czy wykorzystamy to właściwie... Ja tam zamierzamdancer.gif.

Jeśli damy znane kawałki, to do tańca poderwiemy "wszystko" co ma uszy krowa.gif he he he...

EDIT: Niestety nie można dokonywac płatności kartą - jedynie gotówka !sciana

Jeśli chodzi o grzańca !piwko - jest to możliwe, lecz, jak się okazało, nie tak - oczywiste !placz . Przy ognisku będzie jednak !OK grzane piwo - ja stawiam... !YES

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Witam

Czy jest możliwość zabrania suki i za ile? I druga sprawa dotyczy ewentualnego pozostania dzień lub dwa dlużej, ale w przypadku, gdyby byly warunki narciarskie ( w co już zdecydowanie zwątpilem).

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Życzę wszystkim wspaniałej zabawy !piwko :):) .

Temat śledziłam i miałam ogromna ochotę przyjechać, ale w tym terminie mam zaplanowany wyjazd :)

Odnośnik do komentarza

Ewik - szkoda :) , że nie możecie pojeździc z nami sankami christmas-smileys-for-msn-17.gif , bawcie się dobrze tam dokąd jedziecie, bądźcie ostrożni, bo zima idzie...christmas-emoticons-for-msn-06.gif.

Mam nadzieję, że będzie jeszcze wiele okazji na wspólną zabawę c_10cheers_3.gif

Bargacz - jeśli chodzi o Kirę to właściciel powiedział, że niestety nie można przybyc z czworonogiem, mimo, że tłumaczyłem, iż bierzecie mu legowisko, że jest bardzo zdyscyplinowanym psem i wszyscy przybywający go znają i lubią...PC172160.JPG

Jeśli chodzi o dodatkowe noclegi - wszystko zależy czy będzie chociaż jeszcze jeden pokój zajęty oprócz Was...

Jaro4setka - oczywiście, to o co prosiłeś na PM będzie przygotowane...

Odnośnik do komentarza

Ewik - szkoda :) , że nie możecie pojeździc z nami sankami christmas-smileys-for-msn-17.gif , bawcie się dobrze tam dokąd jedziecie, bądźcie ostrożni, bo zima idzie...christmas-emoticons-for-msn-06.gif.

Mam nadzieję, że będzie jeszcze wiele okazji na wspólną zabawę c_10cheers_3.gif

Bargacz - jeśli chodzi o Kirę to właściciel powiedział, że niestety nie można przybyc z czworonogiem, mimo, że tłumaczyłem, iż bierzecie mu legowisko, że jest bardzo zdyscyplinowanym psem i wszyscy przybywający go znają i lubią...PC172160.JPG

Jeśli chodzi o dodatkowe noclegi - wszystko zależy czy będzie chociaż jeszcze jeden pokój zajęty oprócz Was...

Jaro4setka - oczywiście, to o co prosiłeś na PM będzie przygotowane...

już myslałem,że obraziłes sie na mnie,nic nie odpisywałes... :D:) w Białymstoku troche posypało sniegiem,ale skromnie...

Odnośnik do komentarza

Wyszedłem dziś rano z pracy - pięknie - biało...

Doszedłem do parkingu po auto... :)

20120114_082113.jpg

...no i przed domem potem też ten biały, cholerny puch !sciana

20120114_115820.jpg

Prognozy mówią, że ma tak być przez najbliższe tygodnie !tut

ZAPRASZAM NA KUUUUUUUULIIIIIIIIIG...!!!

Odnośnik do komentarza

Panowie... cóż mogę powiedziec - lubię stosowne ubranka do danej sytuacji - na skuter, na narty, w pracy zmieniam ubranka kilka razy dziennie he he, ba nawet ostatnio kupiłem ubranko lateksowe-jadalne, na specjalną okazję :) :) !bicz tylko po świętach nie mogę w nie się zmieścic :) .

Myślę, że również powinniście zaopatrzyc się w specjalne stroje na kulig, na ognisko, na parkiet !YES...nooo i pidżamka

Odnośnik do komentarza

Szymon, to po ognisku poprosimy mały pokaz tego lateksu... !zorro

tylko nie próbuj wykpić się lateksowymi rękawiczkami...Oj, zapowiada się bardzo ciekawie.... :)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Z przykrością informuję, iż brak możliwości zabrania psa komplikuje nam szyki. Jeżeli nie załatwimy opieki, to będziemy musieli odpuścic spotkanie.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

No to jak się spotkamy, to również cheers.gif za to, że moja córka dostała się do BITWY NA GŁOSY do grupy Panasewicza z Lady Pank, tu macie link, możecie sobie obejrzeć reportaż od 8:30 http://www.tvp.pl/olsztyn/informacja/informacje/wideo/15112-godz-1830/6199531 - oczywiście trzymamy kciuki i wysyłamy smsy na całą grupę! walkman.gifw00t.gifpunk.gifthumbup1.gif

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...