Skocz do zawartości
Forum Burgmania

STYCZEŃ


upiór

Rekomendowane odpowiedzi

Czekaj, czekaj, znaczki są w Berlinie, dopiero wczoraj przywiózł je kurier :) .

Chwilę to potrwa, zanim część z nich znajdzie się w Warszawie :) .

PS. Kurcze, brakuje na nich tylko napisu "made in germany" :) .

Bigu mam nadzieje ze masz dla kujawsko-pomorskiego znaczki masz juz odlozone !OKK :P

Odnośnik do komentarza

Mareczek chciał jechać na wystawę moto do Berlina (BMT), ale okazało się, że w tym roku jej nie ma (przez ostatnie 18 lat była :P ). Wtedy cała akcja byłaby szybka i sprawna. A tak będziemy musieli trochę poczekać, ale co się odwlecze, to nie uciecze :) ...

Odnośnik do komentarza

Mareczek chciał jechać na wystawę moto do Berlina (BMT), ale okazało się, że w tym roku jej nie ma (przez ostatnie 18 lat była :) ).

Robert, to nie wiesz dlaczego nie ma wystawy? Dowiedzieli się że Mareczek ma zapalenie płuc :):P:)

Odnośnik do komentarza

DSC_1513.JPGCzy ktoś wie za co i kiedy Prezes otrzymał ten medal? :)

Tak wiem pamiętam szczątkowo :P

Własna żona mi Go wręczała !OKK za dzielną postawę :) w Mielnie

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

No jak dostałeś od Marzenki to........ chyba zasłużyłeś :blink::wub:

No to.......... chyba odsłużyć musiałwinkiss.gif

Odnośnik do komentarza

Czekaj, czekaj, znaczki są w Berlinie, dopiero wczoraj przywiózł je kurier :blink: .

Chwilę to potrwa, zanim część z nich znajdzie się w Warszawie :wub: .

PS. Kurcze, brakuje na nich tylko napisu "made in germany" ;) .

A na daną godzinę(często w nocy lub nad ranem) jesteś w stanie dowieźć przesylkę na wskazany parking na Ring-u?

Raz na 1-2 tygodnie jedzie kierowca TIR-em więc...

Odnośnik do komentarza

A na daną godzinę(często w nocy lub nad ranem) jesteś w stanie dowieźć przesylkę na wskazany parking na Ring-u?

Raz na 1-2 tygodnie jedzie kierowca TIR-em więc...

Ło matko ale nam się Kolega pokazał .

P.S

Krzyś normalnie jak sprzedaż to co masz a w stajni stanie ZACNA marka , to ja osobiście poprę Twoją osobę na przedstawiciela handlowego pinów :blink::wub: !OK .

Odnośnik do komentarza

A na daną godzinę(często w nocy lub nad ranem) jesteś w stanie dowieźć przesylkę na wskazany parking na Ring-u?

Raz na 1-2 tygodnie jedzie kierowca TIR-em więc...

Taaa, pewnie jeszcze fakturę przywiezie w jedynkach !sciana

Ogarnijcie się Moi Drodzy, to nie biznes. !TAZ

Odnośnik do komentarza

A na daną godzinę(często w nocy lub nad ranem) jesteś w stanie dowieźć przesylkę na wskazany parking na Ring-u?

Tak, tak ja już widzę normalnie Biga jak stoi na Ringu Berlin na parkingu ze znaczkami 4_1_72.gif

Wyluzujcie tak jak napisał Adam.

Odnośnik do komentarza

Taaa, pewnie jeszcze fakturę przywiezie w jedynkach !sciana

Ogarnijcie się Moi Drodzy, to nie biznes. !TAZ

a kto karVWa pisze o biznesie?.Jedzie mój,oplacony z NL transport ( a że ma 24T na pace więc nie zjedzie !sciana ) ,chcialem pomóc !placz1 ,"wyszło jak zawsze" !vampire

Odnośnik do komentarza

Tak, tak ja już widzę normalnie Biga jak stoi na Ringu Berlin na parkingu ze znaczkami 4_1_72.gif

Wyluzujcie tak jak napisał Adam.

A ja na to 0laughing.gif Bigu 41witos.gif2smiech.gifanfahrt_nach_himmelpfort_01.gifmiejsce spotkania

Odnośnik do komentarza

Krzysiek, spoko u mnie i tak masz flaszkę !piwko zaległą zresztą !winkiss

Co Mi po flaszcę :blink: jak nie ma czasu na ... a "reputek !wchair " !vampire nie rośnie :wub:

Odnośnik do komentarza

"reputek !wchair " !vampire nie rośnie :blink:

Aaaa zapomniałem Krzysiu, zapomniałem no fakt za chęci Ci się należy. No to sruuuu.

EDIT:

Uuuu dziś limit rozdałem, jutro będzie !winkiss

Obiecałem i dziś (+) dałem. !winkiss

Odnośnik do komentarza

Krzysiek ważne że chęci dobre miałeś :)Pozdrawiam kolegów :blink: a dałam ci Krzysiu plusika zachęci chyba mi się udało, bo jeszcze nie łapię za bardzo :wub:

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

A'propos pinów - najbardziej podoba mi się rysunkowy plan akcji Mareczka !OKK .

Widzę, że większość ludzi się nudzi tej zimy ,jest jedno wyjście - pojezdzić troszku wierzchem !scooter :lol: .

Odnośnik do komentarza

Krzyś masz odemnie Reputka za gotowość w udzieleniu pomocy. !OK Tir może kiedyś się przydać przy transporcie czegoś większego. !scooter

PS. Nie mogę sobie wyobrazić stojącego Biga na ringu czekającego na TIR-a !w00t

Odnośnik do komentarza

A'propos pinów - najbardziej podoba mi się rysunkowy plan akcji Mareczka !OKK .

Widzę, że większość ludzi się nudzi tej zimy ,jest jedno wyjście - pojezdzić troszku wierzchem !scooter :lol: .

Ty ty jak jeszcze raz będziesz jako anonim :lol: siedział cały wieczór to inaczej pogadamy .

!starwars ja mam sprawy wagi bardzo ważnej a On to ściemę wali :P:lol: .

Odnośnik do komentarza

Ty ty jak jeszcze raz będziesz jako anonim :lol: siedział cały wieczór to inaczej pogadamy .

Za anonim nie długo będzie :P będę za tym głosował :eek::lol: nie wypada, nie wypada naprawdę :lol:

Ty najdłużej śmigający wiesz o co chodzi !winkiss

Odnośnik do komentarza

A'propos pinów - najbardziej podoba mi się rysunkowy plan akcji Mareczka !OKK .

(...)

Mareczek po prostu przygotował już sobie plan w razie wyjazdu na wystawę !OKK . A tu wystawy niet !YES .

PS. Koledzy nie obraźcie się, ale ja już się zasadziłem i czekam na przelatujący i lądujący w Rębiechowie samolot.

Wystrzelę z procy woreczek ze znaczkami i z lotniska ktoś już je odbierze :lol: ...

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

A na daną godzinę(często w nocy lub nad ranem) jesteś w stanie dowieźć przesylkę na wskazany parking na Ring-u?

Bigu... tyle razy jeździsz w środku nocy po ringu to może faktycznie wszedłbyś w ten układ !w00t ...

Daj się lubić! !OKK

Ps. Mareczek... plan sytuacyjny rewela !OK

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...