Skocz do zawartości
Forum Burgmania

STYCZEŃ


upiór

Rekomendowane odpowiedzi

Artek znasz mnie na 100 % odbijemy to w Bieszczadach .

A teraz idę spać , jutro mam plan wymienić klocki hamulcowe w ZACNEJ , co by nowy rok był dla nas bezpieczny czego sobie i wszystkim Wam wszystkim życzę !OKK .

P.S

Pewnie co nie którzy będą jutro zmęczeni :lol::D:P .

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Witam w nowym roczku Witia jak już się nauczysz wymieniać te klocki to i u mnie byś może wymienił? Oczywiście przy Zacnej, bo jakoś dziś nie wiem jak się za to zabrać:D

Odnośnik do komentarza

Witam w nowym roczku Witia jak już się nauczysz wymieniać te klocki to i u mnie byś może wymienił? Oczywiście przy Zacnej, bo jakoś dziś nie wiem jak się za to zabrać:blink:

Witam ;) Włodek , i zaczyna się wkręcanie :lol:whist .

No to musi być wesoło , Włodek ale i tak nie dałem rady ich wymienić .

Przyszedł sąsiad i był bardzo wesoły !piwko , pogadaliśmy po wspominaliśmy , i tak zrobiła się szesnasta , potem troszkę pospałem i tak zrobił się wieczór .

Ale pogoda jest wiosenna to może za jakiś czas się uda !YES .

Odnośnik do komentarza

I ja Witam w Nowym Roku :P

Ja mam obustronne zapalenie płuc , załatwiłem się w robocie gonisz >>> gonisz i myślisz że przejdzie choróbsko , nic bardziej błędnego jak mój stan zdrowia się poprawi to może nie wyląduje w szpitalu. :) !wchair

Odnośnik do komentarza

I ja Witam w Nowym Roku :newyear:

Ja mam obustronne zapalenie płuc , załatwiłem się w robocie gonisz >>> gonisz i myślisz że przejdzie choróbsko , nic bardziej błędnego jak mój stan zdrowia się poprawi to może nie wyląduje w szpitalu. :doctor: !wchair

No Mareczku przykro słyszec , mam nadzieję Ci się poprawi :doctor:

Szybciutko wracaj do zdrowka :)

Odnośnik do komentarza

No Marek to ładnie wystartowałeś w nowy rok :( .

Lecz się chłopaku bo wiosna idzie i Króla trzeba przegonić :doctor: .

A ja jakby nie operator pierwszy dzień w 2012 roku i 15,5 godziny :) niech szlag trafi te betony .

Szaman co prawda wspominał że pod koniec stycznia bura ma pazurki pokazać , ale to już i dzień będzie dłuższy i słoneczko wyżej .

Tak więc a by nam się !OKK .

Edytowałem posta , po to aby wspomnieć co by Ten koleś z za autostrady się logował , bo jak nic muszę z nim pogadać .

Robson bo wież co Cię czeka .

Komendant powiedział że zostaniesz wyklęty :newyear::P: .

A ZACNA na aukcję popłynie hi hi hi :doctor: .

Odnośnik do komentarza

Oj Mareczek jak ostatnio gadaliśmy to tak zle nie brzmiałeś , wychodzi na to że musiałeś nieźle strzelać thumbup.gif

Chłopie wracaj szybko do zdrowia

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

No Marek to ładnie wystartowałeś w nowy rok :( .

Lecz się chłopaku bo wiosna idzie i Króla trzeba przegonić :( .

A ja jakby nie operator pierwszy dzień w 2012 roku i 15,5 godziny :) niech szlag trafi te betony .

Szaman co prawda wspominał że pod koniec stycznia bura ma pazurki pokazać , ale to już i dzień będzie dłuższy i słoneczko wyżej .

Tak więc a by nam się !OKK .

Edytowałem posta , po to aby wspomnieć co by Ten koleś z za autostrady się logował , bo jak nic muszę z nim pogadać .

Robson bo wież co Cię czeka .

Komendant powiedział że zostaniesz wyklęty :newyear::P: .

A ZACNA na aukcję popłynie hi hi hi :doctor: .

Oj gaduła nie przesadzaj, widzę że masz jakieś braki, chyba dawno nie jezdziłeś :doctor: .

!scooter .

Ja zaraz jadę Zacną do roboty :P .

Odnośnik do komentarza

Mareczku wracaj do zdrówka. Mnie ta pogoda rozwala :( jeden dzień jeżdzę, drugi już pieszko bo różnie bywa, i tak w kółko. ogólnie mogło by być tak do wiosny ;) ale pewnie tak dobrze nie będzie. Pozdrawiam cieplutko :)

Odnośnik do komentarza

Ja mam obustronne zapalenie płuc , załatwiłem się w robocie gonisz >>> gonisz i myślisz że przejdzie choróbsko ,

A może zrobiłeś coś więcej niż dwa razy (jak to w kuj-pomorskim) i Ci terazy wychodzi ;):)

Mareczku zdrowiej i wiem że dasz radę, a jak nie to dzwoń i jadę z kroplami do Ciebie !OKK

Komendant powiedział że zostaniesz wyklęty :(;): .

A ZACNA na aukcję popłynie hi hi hi ;) .

On już ma przechalapne, jutro się przyjrzę bliżej jego mości.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...