Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Histora Reputacji


Kisiel

Rekomendowane odpowiedzi

Nie chcieliście słuchać. whist

Temat znowu zamykam :)

Kulaj "beret" temat dopiero się rozkręca :lol::D:)

Edit: Napisany Dzisiaj, 17:49

W dniu dzisiejszym przydzielam „Redutki” za zorganizowanie oraz przyjazd z odległych stron Polski na spotkanie wigilijne w regionie Kujawsko-pomorskim

Fundi 600, Michu, Szamot, Arkadiusz, Orzech, Wrzonio, Upiorek, Kucharz, Tomekgdz.

Pozostałe osoby które przyczyniły się do zorganizowania i spędzenia mile czasu, ze względu na koniec limitu dam jutro.

!winkiss !winkiss !winkiss

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

>>Update<<

Po kolejnym tygodniu obserwacji widzę nadzieje na unormowanie sytuacji.

Od dzisiaj nowe limity reputacji :

Użytkownicy - 1 reputacja na 24h

Klubowicze - 3 reputacje na 24h

Sympatycy - 3 reputacje na 24h

Można się dostać na reputacyjną czarną listę, chwilę mi zajęło zanim wpadłem na pomysł jak to zrobić ale już zrobiłem ..... jest, działa i boli :lol: dowód TU

Od dzisiaj Szamot wraca do akcji po byciu testerem czarnej listy ale dalej jest na oku :lol: zawsze może tam wrócić.

koniec transmisji

Roni mógłbyś zamknąć temat z łaski swojej :lol:

dzięki

Odnośnik do komentarza

Kiedys bylo takie okreslenie: uprzejmie donosze :P . No wiec "uprzejmie donosze" :) , ze dalem dzisiaj juz 4 reputki i nie widze zadnej blokady do 3 na 24 godziny. Mozna to zmienic? I wprowadzic faktycznie te 3, bo nie mam zamiaru pozniej sie tlumaczyc, jak mialo to ostatnio miejsce ;) ?

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Kiedys bylo takie okreslenie: uprzejmie donosze :P . No wiec "uprzejmie donosze" :) , ze dalem dzisiaj juz 4 reputki i nie widze zadnej blokady do 3 na 24 godziny. Mozna to zmienic? I wprowadzic faktycznie te 3, bo nie mam zamiaru pozniej sie tlumaczyc, jak mialo to ostatnio miejsce ;) ?

ale Ty jesteś Adminem i możesz dawać ile chcesz reputek i pewnie jeszcze kilka innych blokad Cię nie dotyczy .... tak jak pisanie w zamknietym temacie :-)

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...