Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Histora Reputacji


Kisiel

Rekomendowane odpowiedzi

  • Sympatycy

Został zainstalowany dodatek pozwalający przeglądać historię reputacji. Na razie nie działa tak jak bym sobie tego życzył ale zawsze coś.

W tej wersji historię możemy oglądać niejako w jednym worku wchodząc w zakładkę "Reputation History" zaraz pod bannerem Burgmanii na górze strony.

Docelowo ma to wyglądać nieco bogaciej i dawać możliwość śledzenia również reputacji konkretnego posta oraz usera.

Na razie tyle musi starczyć.

Reputacje są sortowane chronologicznie.

Miłego podglądania :lol:

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

To już wiem czemu telefonów nie odbierasz :lol:

Jakiś babol jest: Widać kilka razy jak reputka dostaje Administracja a reputków u niej brak - czyżby Administracja nie podlegała reputacji :lol:

Odnośnik do komentarza

hm... a może skoro tak się nudzisz "WUJKU UPIERDLIWY" - dopiero dostrzegłem :lol: to może by doinstalować kilka ciekawych skinów do forum, tak aby każdy user mógł sobie spersonalizować wygląd ???

Co Wy na to ?

ps. Moim zdaniem ten dodatek jest chyba zbędny - no ale to moje zdanie :lol:

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Jakiś babol jest: Widać kilka razy jak reputka dostaje Administracja a reputków u niej brak - czyżby Administracja nie podlegała reputacji :lol:

Orzech nie ma babola, Administracja dostawała reputacje do pewnego momentu a teraz została wyłączona z tego systemu ponieważ jest kontem nie przypisanym do konkretnej osoby. Zrobiłem to poniekąd trochę pod dyskutowane reputacje ujemne, których niewątpliwie konto Administracja nałapałoby co niemiara :lol:

ps. Moim zdaniem ten dodatek jest chyba zbędny - no ale to moje zdanie :lol:

A moim zdaniem nowe skiny są zbędne :lol:

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Kisiel, ale żeś sobie reputacji nastukał - aż 51 :(

No tak, ale ty przy tym pracujesz, to ci łatwiej ;)

No i zobacz, koledze @gutek_janus tak się Twój post spodobał że Ci reputka walnął. Ale nie ciesz się ponadmniernie .... Jemu się podoba wszystko co stawia mnie w choćby lekko mętnym świetle.

Loooz kw.gif

;) ;)

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

No i zobacz, koledze @gutek_janus tak się Twój post spodobał że Ci reputka walnął. Ale nie ciesz się ponadmniernie .... Jemu się podoba wszystko co stawia mnie w choćby lekko mętnym świetle.

Kiedyś już o tym pisałem, bzdurne klikanie bez sensu zależne od czyjegoś nastawienia do danej osoby.

Marynarz, dodatek na mój gust jest bardzo potrzebny, wyłowi i może da do myślenia osobom które klikają na potęgę bez racjonalnych powodów ;)

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Orzechu, po krótkiej analizie historii reputków podzielam Twoje zdanie. :( Nie przypuszczałem, że zobaczę takie "kwiatki". ;)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

no i właśnie dlatego, że to widoczne ( mniej anonimowe ) trochę bardziej przemyślane będzie klikanie

Odnośnik do komentarza

Marynarz, dodatek na mój gust jest bardzo potrzebny, wyłowi i może da do myślenia osobom które klikają na potęgę bez racjonalnych powodów :(

no to fakt, zgadzam się ;)

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

A można to jakoś sortować, miałem pracować a od pół godziny siedzę i przeglądam co komu i za co. ;)

Orzech jest nowsza wersja, która daje więcej możliwości ale musi ją zainstalować Tetsuo. Jest w tym trochę mojej winy bo przez pomyłkę wysłałem mu dodatek w starszej wersji. Dajmy chłopu trochę czasu ....

Odnośnik do komentarza

Doszły do mnie pewne słuchy, że podobno kilka osób uważa, iż dodawałem sobie punkty reputacyjne z konta Administracji :lol: .

Odpowiem tak, bo trochę mną to oskarżenie ruszyło: NIGDY NIE DODAŁEM ani jednego reputka do konta dr.biga !!!

To nie mój styl i jeśli ktoś chce rzucać oskarżeniami, to niech je sprecyzuje i napisze o kogo chodzi !yeah !

A dla wszystkich, co niby coś zauważyli, napiszę jasno: dodawałem wiele razy reputki dla konta "znienawidzonej" Administracji. Czyli w drugą stronę. To wszystko.

EDIT: Przed chwilą odkryłem, że ktoś pokasował część opisów i całych reputacji jakie otrzymałem widocznych w ACP !guns !!!

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

No to teraz się uśmiałem. Administrator dodaje reputka Administracji którą sam zarządza i która realizuje postanowienia tegoż Administratora. Wiedziałem, że będzie szambo z reputkami ale nie wiedziałem, że wyjdzoe to od Administratorów.

Robert, w jakim świetle to Was stawia.

Dla mnie mizernie to wygląda.

Czyli członokowie Administracji coś ustalają a później dają sobie za to premie, eh życie.

Totalna kompromitacja :lol:

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Potwierdzam słowa Roberta , choć pewnie dla większości moje potwierdzenie będzie nic nie warte :)

Jakimś cudem, mimo usunięcia wszystkich punktów reputacji dla konta Administracja (już jakiś czas temu) w bazie danych została historia tych reputacji. Po uruchomieniu dodatku zassało to z bazy i powstała nieścisłość - z historii wynikało, że reputacje były kliknięte a w profilu ich nie było.

Tetsuo na moją prośbę sprawdza bazę danych pod tym kątem i spróbuje uwinąć się do jutra. Może uda mu się przy okazji zainstalować nową wersję zakładki.

Biorę na siebie odpowiedzialność za całe zamieszanie - sam to wymyśliłem i wdrożyłem .... działałem w dobrej wierze a wyszło jak wyszło :lol:

Odnośnik do komentarza

Orzechu, różnica jest znacząca. Jakie to ma znaczenie, czy konto administracji ma 20 czy 50 plusów z reputacji? Jako, że jest to sztuczny twór, żadnego, a ja dodając jej punkty ze swojego konta robiłem to zgodnie z zasadami, tzn. za jednego posta mogłem dodać jeden punkt. Nic ponad to. Każdy może to zrobić.

Mi chodzi o inny fakt, a jest nim to, że nigdy nie dodałbym punktu na konto dr.big, nie jest to w moim stylu, aby w taki sposób odnosić korzyść z możliwości logowania się na dwóch kontach.

Edit: Muszę chwilę odsapnąć i pozbierać myśli, bo w takich momentach szkoda mi każdej godziny życia zainwestowanej w burgmanię !yeah .

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Oczywiście robiłeś to zgodnie z zasadami i możliwościami technicznymi forum tylko po co???

Rozumiem, że Administracji daje "+" użytkownik który dzięki działaniom Administratorów (czyli Administracji) ma łatwiejszy dostęp do zasobów forum, ma ułatwioną obsługę forum itd. Jest to znak dla osób które kryją się pod Administracją, że dobrze wykonują swoją pracę i bodziec do dalszego działania. Zastanawia mnie natomiast fakt przyznawania "+" Administracji przez osoby które się za zasłoną Administracji kryją. Takie trochę sztuczne "wybielanie". Skoro jest taki twór jak Administracja to jestem za jej nagradzaniem. To będzie właśnie Bigu nagroda za spędzane przez Ciebie i innych wolne chwile przed komputerem i panowanie nad bałaganem jaki często powstaje na forum z winy naszej czyli użytkowników.

Kiedyś zarzuciłem Administracji, że zbanowała Klubowicza i podpisała się pod tym jako właśnie Administracja a nie konkretna osoba. Długo mi tłumaczyłeś, że nigdy takie sprawy nie są wykonywane przez jedną osobę i generalnie nic nie dzieje się bez porozumienia z resztą Administratorów więc nadal nie wiem czemu Administrator nagradza Administrację skoro brał udział w tworzeniu tego co robi Administracja.

Troszkę się zapętliłem ale zapewne wiesz o co mi chodzi.

Kończę bo już widzę pianę u Kiśla, że w ogóle się odezwałem. Chłop się narobił i się spier......

Odnośnik do komentarza

Dobrze, że nawet nie wiem jak się dodaje albo ogląda "reputację" (dla mnie ktoś ją ma, albo nie ma).

No tak, ale ja się nie znam na "forumach" - interesuję się tylko skuterami...

Odnośnik do komentarza

z jednej strony rozumiem te całe plusiki, wchodzi ktoś nowy i widzi że np taki Kisiel to poważny gość bo ma bardzo dobrą reputację :lol:

ale z drugiej strony zaczynają się już jakieś głupie insynuacje i proszenie się o punkty ...... daj plusika jak pomogłem, postaw piwo jak pomogłem (znane z innych for)

do puki nie zmieni się podejście ludzi będzie to dziecinada thumbdown.gif

Odnośnik do komentarza

Zeby nie być gołosłownym :lol: , poświęciłem trochę czasu na przeszukanie kilku miejsc i znalezienie danych mi plusów, od razu dodam, że jednego wpisu nie znalazłem, ale zapewnić mogę, że nigdy nie dodałem sobie żadnego plusa !yeah . Zaden reputek widoczny po moim profilem nie był dodany z konta administracji.

I tak:

1. przemas 25 listopad 2011 - 12:30 Frankfurt 2011 (wrzesień) - mini foto reportaż

2. krzytro 13 listopad 2011 - 08:36 Nowe miejsce spotkan Burgmanii

3. Artix 10 listopad 2011 - 18:03 MAXI by BMW model Concept C

4. Worlan 09 listopad 2011 - 20:21 Status ostrzeżeń

5. Arkadiusz 09 listopad 2011 - 18:19 Status ostrzeżeń

6. MariuszBurgi 03 listopad 2011 - 12:18 "Ulepszone" T-Maxy

7. Worlan 29 październik 2011 - 12:43 "Ulepszone" T-Maxy

8. MariuszBurgi 24 październik 2011 - 20:29 Profil Użytkownika,

9. Arkadiusz 23 październik 2011 - 22:24 Profil Użytkownika,

10. Arkadiusz 10 sierpień 2011 - 10:11 Powitanie

11. gutek janus 05 lipiec 2011 - 09:20 10gr/km na autostradach

12. gutek janus 29 czerwiec 2011 - 16:19 Wypadki i informacje o wypadkach

13. gutek janus 22 czerwiec 2011 - 17:10 Zaczipowanie vs Zaczipsowanie

14. bilety 19 maj 2011 - 14:20 SW nie odpalił

15. Olsen 18 maj 2011 - 23:09 Artykuł w dzisiejszej DGP

16. GrzechoCnik 11 maj 2011 - 14:34 11 maja Rzym

17. MariuszBurgi 11 maj 2011 - 07:00 Chinczycy kupili Vectrixa

18. MariuszBurgi 10 maj 2011 - 20:55 Chinczycy kupili Vectrixa

19. Worlan 10 maj 2011 - 18:16 Chinczycy kupili Vectrixa

20. przemas 02 maj 2011 - 23:57 Pasek napędowy Burgman 400 K7 Szukam

21. Worlan 02 maj 2011 - 16:34 Pasek napędowy Burgman 400 K7 Szukam

22. Abach 02 maj 2011 - 16:11 Pasek napędowy Burgman 400 K7 Szukam

23. Kisiel 02 maj 2011 - 16:11 Pasek napędowy Burgman 400 K7 Szukam

24. MariuszBurgi 02 maj 2011 - 15:51 Pasek napędowy Burgman 400 K7 Szukam

25. kmodzele 02 maj 2011 - 09:52 Vespa - a co z nią?

26. gutek janus 02 maj 2011 - 09:13 Vespa - a co z nią?

27. przemas 02 maj 2011 - 08:16 Vespa - a co z nią?

28. Mareczek 30 kwiecień 2011 - 16:05 Urodzinki Pijawki :-)

29. Mareczek 30 kwiecień 2011 - 15:55 Vespa - a co z nią?

30. Mareczek 26 kwiecień 2011 - 20:06 Propozycje osob "odpowiedzialnych" za regiony

31. Enek 16 kwiecień 2011 - 07:05 Aktualizacja bazy Użytkowników

32. MariuszBurgi 14 kwiecień 2011 - 10:30 "Ulepszone" T-Maxy

33. ?????? Skasowane ??????

Dodam, że kilka tygodni temu przeglądałem swoje konto "reputkowe" i nie było na nim żadnych "+" dodanych przez administrację.

Edit: Chętnie pozbędę się swoich 33 czy też 32 reputków i niniejszym proszę o nie dawanie ich mojej osobie. Zaoszczędzi mi to wielu nieporozumień i nie będę się musiał tłumaczyć z faktu nie bycia wielbłądem !yeah .

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Dajcie sobie spokój. Po co Administracji jakieś reputki?

Przecież wszyscy, nawet ci niełapiący informatyki, wiedzą kto tu ma zawsze rację. A jak nie, to patrz punkt pierwszy.

Więc może odgórnie ustalić, żeby cyklicznie usuwać Administracji plusy i ich historię.

Nie to żebym zaraz umniejszał wysiłkowi i ilości pracy włożonej przez każdego posługującego się kontem Administracji.

Ale Aministracja (jako konto) może wszystko więc chwalenie jej za to, że inni tego nie mogą nie ma właściwego oddźwięku.

Przecież każdy z adminów może się wykazywać i pomagać dobrą radą ze swojego konta i na tym koncie sobie grabić.

Odnośnik do komentarza

Kiedyś już o tym pisałem, bzdurne klikanie bez sensu zależne od czyjegoś nastawienia do danej osoby.

Tak, wszystko się zgadza, tylko chciałem zauważyć, że Orzeszku reputacja Ci wzrosła niesamowicie :lol::):lol:

A powiem szczerz, że sam dałem Ci jeden lub dwa (+) choć nastawienie do Twoich ciężkich postów mam dwuznaczne !winkiss

Czy ja bzdurnie klikałem ? Uważam, że nie !OKK

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Włączcie historię reputacji to będzie wszystko jasne, zobaczysz o co mi chodzi i nie będziesz musiał nic udowadniać. Jak dziecko :lol:

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...