Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Spotkanie Wigilijne Braci Warmi i Mazur


czaro69

Rekomendowane odpowiedzi

Jarek, jakbyś pił skorpio a nie nalewkę babuni, to byś nie chorował !w00t

Ada zachorowała po spotkaniu w Ełku,a mnie chyba dopada cos,po Giżycku,ale bede twardy,nie dam sie !sciana

Jaro. Ale ten katarek :lol: co Cię dopadł, to chyba nie jest wina naszego porannego spacerku...?

Poza tym, Czaro ma rację - co skorpion, to skorpion !OKK .

P.S.Czaro zapodaj fotkę Jaro i mnie ze spacerku... :P

Odnośnik do komentarza

Nawet jakbym wiedział,że zachoruje,to jeszcze raz powtórzyłbym ten spacerek,to nie była wyprawa po bułeczki,to było bardziej ekstremalne,poszlismy do parku linowego... :P:lol:

Odnośnik do komentarza

Byliście może razem po bułki? !w00t

O God!emotikon%252520%2525C5%25259Bmiech.gif Czaro ! Przypomniałeś bułeczki :lol: . Ale, gwoli ścisłości, to my poszliśmy, a Wy zostaliście na chwilę.... ;):P:D .

Wracając jednak do tematu "złamania" Jara , to: po zebraniu wywiadu i zapoznaniu się z badaniami dodatkowymi (patrz foto) stawiam diagnozę:

JARO ZOSTAŁ ZA MOCNO PRZEDMUCHANY :lol:. Wyraźnie widac - nie miał czapki, a wiatr silnie dmuchał wtedy whist . Leczenie będzie długie (biorąc pod uwagę, że pacjent nie stosował profilaktyki, w postaci "Skorpiona") - zalecam jako środek jedynie skuteczny w tych przypadkach - okłady z ciepłych emotikony.gif można w wersji "urozmaiconej"piersi.gif

Miłego leczenia się... !winkiss

Odnośnik do komentarza

zalecam jako środek jedynie skuteczny w tych przypadkach - okłady z ciepłych emotikony.gif można w wersji "urozmaiconej"piersi.gif

Szymon, żeby ta wersja urozmaicona, Jarka nam nie zahipnotyzowała !w00t

Odnośnik do komentarza

no nie .... ja tu zaglądam żeby zobaczyć jak nastroje po naszym spotkaniu a oni tylko o "przyjemnościach" :P

powinniście otworzyć nowy temat: męskie pogaduchy ... :)

wracając do sedna sprawy to dziękujemy bardzo za udaną imprezkę, z moim avanturnikiem bawiłam się wyśmienicie! podziękowania dla Czaro za organizacje i możliwość spotkania blisko domu oraz Mikołajom za super niespodzianki !OKK

proszę o więcej takich imprezek!

Alkomaty na naszych spotkaniach nie są potrzebne. Każdy jest świadomy i dokładnie wie, ile ma wypić !piwko !piwko

Tak Czaro .....wiemy wiemy :)

Odnośnik do komentarza

No własnie, nie ma czym... ;)

Czy trochę Ci lepiej już !wchair ? Szykuj sie na kolejne wyzwanie - patrz wątek o kuligu

w W-M... :) !piwko

Odnośnik do komentarza

Czy trochę Ci lepiej już !wchair ? Szykuj sie na kolejne wyzwanie - patrz wątek o kuligu

w W-M... ;) !piwko

Dlaczego piszesz wyzwanie,mam ciągnąc sanie... !bicz , a tak na poważnie to gardło jeszcze boli,nie lubie chodzic do lekarza,wiec postaram sie sam to od siebie odgonic... !TAZ

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...