Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Spotkanie Wigilijne Braci Warmi i Mazur


czaro69

Rekomendowane odpowiedzi

Skład wyborowy.

Ja nie mogłem się zjawić...

Bawcie się dobrze...

Zróbcie parapetówę mojego nowego mieszkania....

Odnośnik do komentarza

Rzuciłem pytanie, podaj Krzysiu Twój adres w Pruszczu Gdańskim a jutro po śniadaniu wszyscy zjawiamy się u Ciebie na parapetówce !piwko !piwko

Odnośnik do komentarza

Rzuciłem pytanie, podaj Krzysiu Twój adres w Pruszczu Gdańskim a jutro po śniadaniu wszyscy zjawiamy się u Ciebie na parapetówce !piwko !piwko

A więc tak punkt zbiórki na ul. Raciborskiego przy Nomi...

A później Was oprowadzę po okolicy. !tut !piwko

Wiec po śniadaniu o 15tej?? Bo tyle czasu gdzieś Wam zajmie... :)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Dzięki za MMSA widzę że zabawa jest w należytym porządku. holiday.gifholiday.gifholiday.gifNie mogę zdzierżyć jak Jaro probuje mojego skorpionawallbash.gif. No niestety Matka Natura nie była taka łaskawa dla mnie , ale ja tak łatwo się nie poddaję .Następny skorpionik będzie mój!!!tongue.gif

Miłej zabawy życzę i obserwuję was na forum !!!No dawać dawać Więcej fotek !!!! toot.gifthumbup.giftaz.gif

Odnośnik do komentarza

Dziękuję Wszystkim za wspaniałą imprezę !piwko !piwko

Było bardzo miło, wesoło i sympatycznie.... !OKK !OKK

Do następnego razu !YES

!tut Doktorek, nasz gość honorowy, uczestniczył w pierwszym spotkaniu od momentu wypadku i ewidentnie wraca do zdrowia...

Przyjechał o dwóch kulach a wyszedł z hotelu o jednej !w00t

!tut Pozdrowienia i podziękowania dla Św. Mikołajów za prezenty !OK

!tut Kierownictwu i pracownikom hotelu, serdecznie dziękujemy za miły gest i organizację naszego spotkania

Odnośnik do komentarza

Hej. Właśnie weszliśmy już do domku. Jeszcze raz - wszystkim obecnym w TAJTACH - dziekujemy za wspólną, wspaniałą zabawę :lol:;):P ,a w szczególności i dodatkowo:

- Adzie i Czarkowi za organizację i ogarnięcie wszystkiego

- Eli i Bargaczowi za wspaniałe "niespodzianki"

- Bożenie i Stalone za SKORPIONA

- Wandalistce i Avanturnikowi za sękacza i mozliwość "przerzucenia" zdjęć przez ich laptopa

- Jaro4secie za to, że wziął alkomat, którym wprowadził (już dziś na śniadaniu) sporo zamieszania... ;) he he

- Doktorkowi-Przemkowi - za wspólną zabawę i za to, że pokazał prawdziwy hart ducha - nawet na parkiecie :)

- pieskowi KIRZE - za to, że nie ugryzła Mikołaja :P w ... worek :) (z prezentami)

Pozdrawiamy - Agnieszka i boochos

Ci, których nie było - niech żałują...(zyg zyg zyg :D )

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Widzę że zabawa była zacna i królewska .

Właśnie z Jaro siedzę w knajpce i przeglądam zdjęcia z impry.Żałuję że nie byłem ,no ale los nie jest łaskawy. Odbiję sobie oj odbiję. wallbash.gifPozdrawiam i czekam na więcej fotek .Jaro jeszcze 100 kilosów ma do domku .Degustuje się żurkiem bo jest w kiepskiej formie tomato.gif

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Dziękuję Wam mili za miłe powitanie i jak zwykle wspaniałą atmosferę podczas spotkania wigilijnego, jesteście wspaniali, jeszcze raz wielkie gratki !OKK :rolleyes::):)

Odnośnik do komentarza

Chciałbym również podziękować Mikołajowi za Prezencik,mimo ze nie byłem grzeczny,i obecny na spotkaniu :rolleyes: Mikołaj wszystko wie, więc nie dopisuję o co biega,jeszcze raz Dziekuję !OK

Odnośnik do komentarza

Ja juz w domku,w ełku makiemu pokazałem filmik,jak mikołaj spuśił sie przez komin,i rozdawał prezenty,tak żeby jeszcze bardziej żałował,że Go nie było z nami... !TAZ

Dzieki wszystkim,za dobrą zabawe,było fajnie. ps.dmuchnąłem w alkomat na recepcji,okazało sie, że ten co wziąłem chyba zepsuł się,bo tamten pokazał trzy zera !OKK , z ciekawosci w ełku dałem makiemu dmuchnąć w mój,twierdził,że nie pił,a alkomat był innego zdania,komu wierzyc... :rolleyes: pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Gość Bartheez5

z ciekawosci w ełku dałem makiemu dmuchnąć w mój,twierdził,że nie pił,a alkomat był innego zdania,komu wierzyc... :rolleyes: pozdrawiam

Mniemam iż nie

był to ten sam alkomat co się w Białowieży badaliśmy wallbash.gif Wyrzuć go chłopie bo stresa napędza niepotrzebnie taz.gif

Odnośnik do komentarza

My też przyłączamy się gorąco do podziękowań.

Organizatorom za wspaniałe przygotowanie imprezy.

MIKOŁAJOM za super prezenty.

Wszystkim za wspaniałą atmosferę.

Bożena i Stalone

ps.Jarek w tym twoim alkomacie to pewnie zostały moje % ale żeby trzymały do Ełku.

Odnośnik do komentarza

Jako, że Wigilia W-M okazała się(zgodnie zresztą z założeniami :D ) bardzo sympatyczną imprezą - jako jej namiastkę, chciałbym załączyć kilka fotek. Jedno wkleiłem

PC172134.JPG

kilka pozostałych pod niżej podanym linkiem:FOTKI-GIŻYCKO

P.S. Ci, którzy nie przybyli, zwłaszcza mimo zapewnień, niech wiedzą, że Mikołaj ma im specjalny prezent przygotowany - NA GOŁĄ...!!!emotikon%252520dupa.gif

Odnośnik do komentarza

Mniemam iż nie

był to ten sam alkomat co się w Białowieży badaliśmy wallbash.gif Wyrzuć go chłopie bo stresa napędza niepotrzebnie taz.gif

był podobny,prawdopodobnie nie smigany... :(

Odnośnik do komentarza

Alkomaty na naszych spotkaniach nie są potrzebne.Każdy jest świadomy i dokładnie wie, ile ma wypić !piwko !piwko

A takie zabawki tylko poprawiają humor :( Nawet wypicie soku jabłkowego bez procentów podnosi wskazania...

Odnośnik do komentarza

skorpiona,to ja prawie zjedłem :lol: (ps.Gratulacje dla Eli,wszyscy co byli w Giżycku,wiedzą o co chodzi) zawsze myslałem ,że to nalewka jest dobra na zdrowie !piwko

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...