Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Spotkanie Wigilijne Braci Warmi i Mazur


czaro69

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie Brać Warmii i Mazur!!!

Spotkanie Wigilijne zgodnie z wynikiem sondy odbędzie się w dniach 17.12 - 18.12.2011 roku

Jak pisałem wcześniej, zaczynamy w sobotę 17.12 o godz 17.00 uroczystą kolacją, potem mamy nocleg i w niedzielę 18.12 śniadanie.

!tut

Koszt spotkania to 130 PLN od osoby. Jeśli ktoś nie będzie korzystać z noclegu wtedy koszt wynosi 80 PLN od osoby. Wszelkie zimne napoje organizujemy we własnym zakresie.

Spotkanie odbędzie się w Hotelu Tajty w Wilkasach koło Giżycka, ul. Przemysłowa 17

GPS:

E 21°43'57.438'' (E 21.7326221°)

N 54°01'19.069'' (N 54.0219650°)

Hotel Tajty

Lista chętnych ze względów organizacyjnych zostanie zamknięta 4.12

!tut Proszę Was o określenie, kto chce mieć nocleg w hotelu i jakiego rodzaju łóżko- małżeńskie podwójne czy dwa oddzielne łóżka.

Lista chętnych:

1. czaro69 + Ada - nocleg;

2. Stalone + Bożena - nocleg;

3. Wandalistka + Avanturnik - nocleg;

4. Jaro4setka - nocleg;

5. Boochos + Agnieszka - nocleg;

6. Bargacz+ Ela - nocleg;

7. Doktorek - nocleg.

Razem 12 osób

Odnośnik do komentarza

Witam serdecznie !!

Proszę o dopisanie do listy uczestników.

Do spania może być nawet materac dmuchany. :lol:

Ważne by się spotkać w super gronie !piwko

stalone+bożena

ps.maki zaLatwię "skorpiona"

Odnośnik do komentarza

Fajnie boochos, że dołączyłeś z małżonką do grona uczestników. !OKK

Może jeszcze się skusi któryś z kolegów którzy mają "bardzo blisko"(czytaj-EŁK) oraz koledzy z innych regionów??? - ruszcie Panowie tyłki... !bicz - miejsca czekają- SERDECZNIE ZAPRASZAMY

Odnośnik do komentarza

Za to zdrowie to bedziemy pili delikatnie,w niedziele trzeba wracac,w Gizycku nie bedzie mozna oglądac Żubra zeby w między czasie promile wyparowały (wtajemniczeni wiedzą...) :D

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Witam Wszystkich Braci iSiostry W-M !!

Tak jak wcześniej mówiłem - swój akces obecności na Wigilji :D miałem ogłosić po 1-szym XII

Tak więc ,otóż ,chcem orzec , iż..........

Przyjadę ale bez noclegu.:)

Powód co niektórym jest znany :) .Tak więc do miłego obaczenia.

Odnośnik do komentarza

Widzę ,że jeszcze niektórzy się wahają...

Ok, daję Wam czas do środy.

W czwartek zamykam listę i dokonuję rezerwacji w hotelu...

!tut Kalendarze dla Barthezza, boochosa, Makiego, Doktorka będą do odbioru na spotkaniu wigilijnym. Pozdrawiam i proszę o decyzje bo czasu coraz mniej..

Odnośnik do komentarza

Witam serdecznie!

Na wstępnie przepraszam za ciszę z mojej strony, ale to wynikało z kilku powodów - praca, zdrowie i lenistwo. Nie deklarowałem 100% udziału w spotkaniu bo do dzisiaj nie wiedziałem jak poukłada się grudzień. Niestety termin wigilijnego spotkania jest okresem rekolekcji. W związku z tym wynikły pewne obowiązki z zakładu pracy i nie będę mógł uczestniczyć w tym spotkaniu. Wszystkim życzę ciepłych i miłych chwil spędzonych we wspólnym gronie.

PS. Czaro69 nie gniewaj się, ale dopiero dzisiaj znalazłem czas przeglądnięcia listy połączeń komórkowych. Przez weekend z hakiem byłem służbowo na Litwie (występy), a pewnie chciałeś wiedzieć co z moim przyjazdem.

Odnośnik do komentarza

Szkoda ,że Ełk tak skromnie się stawi !placz1 !placz1 (MAKI - trudne zadanie Twoi Ziomkowie Ci dali !USA !piwko :angry: )

!tut Kalendarze dla Barthezza, boochosa, Makiego, Doktorka będą do odbioru na spotkaniu wigilijnym. Pozdrawiam i proszę o decyzje bo czasu coraz mniej..

Czaro - wielkie dzięki za pamięc !OK

Odnośnik do komentarza

!tut Rezerwacja hotelu została dokonana !tut

Jeśli ktoś się jeszcze zdecyduje, to proszę o możliwie szybki kontakt via PM.

Kierownictwo hotelu zrobiło w naszą stronę bardzo ładny gest, ale o tym opowiem Wam na naszym spotkaniu !OKK

Odnośnik do komentarza

Kierownictwo hotelu zrobiło w naszą stronę bardzo ładny gest, ale o tym opowiem Wam na naszym spotkaniu !OKK

Czaro, tylko nie mów, że wpuścili nas na piętro zarezerwowane dotychczas tylko dla Mikołaja :xmas: ... :laughing:

A na poważnie - nie trzeba jakiejś zaliczki przelac :(:)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...