Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Spotkania


upiór

Rekomendowane odpowiedzi

Z jakiej góry, ja widziałem Tomek, że poszedł byś lepiej i sprawniej do przodu, ale jakiś łańcuchowiec Cię blokował i nie dałeś rady !winkiss

:P !bicz

Odnośnik do komentarza

Jak na razie pogoda sprzyja lataniu !scooter i bardzo dobrze. Jeśli będzie tak dalej to na następne spotkanie też zajadę !scooter Ten lekki przymrozek z rana to pikuś. Powrót z pracy w pięknym słoneczku rekompensuje wszystkie niedogodności. Zresztą mam zamiar zrobić jeszcze w tym roku perę setek kilometrów. Może się uda.

Odnośnik do komentarza

Mam urodzinki chrześniaka w sobotę, jak będzie pogoda 27 na moto to postaram się być :)

Odnośnik do komentarza

No to witam szanowne grono KUJ .POM .

kurde pogoda u mnie jest mało ciekawa pada mżawka i jest tak !yeah , cały tydzień było jako tako a tu proszę , niedziela i jest porażka , co prawda jest osiem stopni na plusie .

Słoneczka to pewnie dziś nie zobaczymy :D .

Dlatego na spota szanowne grono , śmigamy czym kto ma mile widziana nawet hulajnoga :rolleyes: .

P.S

W końcu zobaczę te auto z Bydzi :) .

No musowo oblać taki temat ;) .

Odnośnik do komentarza

Witam na kabelkach :) .

No i po spotkaniu , dzięki za pogaduchy parę tematów obgadane na przyszłość .

Ci co nie mogli z takich czy innych przyczyn niech żałują kawa była pychotka , w miłym towarzystwie , Tomek może następnym razem będzie lepiej :( .

Odnośnik do komentarza

Ano i po spotkaniu. To całkiem dobry pomysł aby pogadać na żywo a nie tylko na forum. Wyjaśniła się sprawa (przynajmniej dla mnie) rozmiarówki naszych fajoskich kurteczek. Zapomniałem zagadnąć o MotoMikołaje ale to drobiazg. Pozdrawiam Brać i Sióstr :) !w00t

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Dzięki za spotkanie nie będę tu pisał o frekfencji vampire.gif ale było miło i wiele spraw obgadanych. Do następnego razu.

Odnośnik do komentarza

Dzieki za spotkanko miło było was zobaczyć i pogadać a i za wycieczkę spotkanko po spotkanku thumbup.gif było super.

LWfilip co do motomikołajów to rozmawialiśmy i raczej jedziemy (był temat poruszony zanim przyjechałeś)mam nadzieje że wiecej scooter.gif się przyłączy

pozdro

Odnośnik do komentarza

My również dziękujemy za spotkanie , no Włodek ma rację frekwencja ..... !placz , ale faktycznie dużo spraw obgadaliśmy , co utwierdziło mnie w przekonaniu że warto się spotykac nawet w kilka osób !OKK

Odnośnik do komentarza

Witam !!!

Ja oczywiście z chęcią bym pojechał i pewnie pojadę, ale wiecie u mnie na razie nie wiadomo jak to będzie, "czy przed, czy po" ale mamy telefony, się da radę. !winkiss

Odnośnik do komentarza

Zbliża się nasze co miesięczne spotkanie więc trzeba ustalić godzinę przyjazdu

My z Michem planujemy byc na 12.00

P.S

Oj tam oj tam 11,59 !OK .

Odnośnik do komentarza

Ja już nie mam autka ale jeśli nie będzie tego białego g....a to zajadę jak zwykle !scooter . Choć mam plan "B" bo bedę w Bukowcu na urodzinach wiec sporo blizej. Coś sie wymyśli, jak zawsze. Co do godziny to nie prędzej jak o 15.00.

Odnośnik do komentarza

Po wielkich lub niewielkich namowach kolegi Upiorzystego, chcę dołączyć do Waszego spotkania...

Tylko tak samemu jechać, może kogoś porwać po drodze??

Odnośnik do komentarza

Po wielkich lub niewielkich namowach kolegi Upiorzystego, chcę dołączyć do Waszego spotkania...

Tylko tak samemu jechać, może kogoś porwać po drodze??

No jak nie jak tak .

ZACNĄ markę szukaj !scooter bo wiosna idzie :blink: !OK

Odnośnik do komentarza

No jak nie jak tak .

ZACNĄ markę szukaj !scooter bo wiosna idzie :blink: !OK

Nie ma miejsca w garażu na 3 skuter....

Najpierw muszę to głęboko przemyśleć.... Chcę być jeden w swoim rodzaju czyli Burek i Ja...

A reszta niech się cieszy,że ma zacną...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...