Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Spotkania


upiór

Rekomendowane odpowiedzi

  • Klubowicze
Jak by dało radę to bym Arka jutro do Kowalewa podeskortował co ?

Dawaj do Przysierska, a nie tylko do Kowalewa tam to ptaki zawracająw00t.gif

Odnośnik do komentarza

Witam z rana , pogoda cacy tak więc pośmigamy temperatura u mnie 12 na + ale są chmurki wiaterek co cóż prawie go nie ma !OK .

P.S

Kto mi zatankuje ZACNĄ :clapping: .

Nie nie nic z tego jeszcze by oleju zatankowali , jakoś tak z rano na żarty mnie bierze :laughing: .

Dla tych Szanownych Państwa co śmigają szybciej życzę szerokości i uważajcie bo ruch może byś duży . Panie Panowie oczy otwarte .

Powodzenia i szerokości na !scooter .

Pozdrawiam Prezes ZACNEJ marki !vampire .

Odnośnik do komentarza

No i wygląda na to, że jestem pierwszy. To znaczy jako pierwszy powróciłem do domu. Spora grupa się uzbierała i to bardzo mnie cieszy. To dobrze, że tak wiele osób znalazło czas na spotkanie. Propozycje do przemyśleń też są wiec jest co robić. Do zobaczenia następnym razem. Kilka obrazków ze spotkania. tu cz1. tu cz2.

Odnośnik do komentarza

w domku byłem kolo 17 ale najpierw obowiązki,potem forum !sciana

BTW: coś grupa "na autostradę" się rozerwała na obwodnicy Świecia !winkiss ,tylko Tomek nadążył(cały czas jechal na dlugich swiatlach !sciana )

Dzieki za spotkanko

Odnośnik do komentarza

No bo dla niego to impreza była nieudana. Bo wszystko pamięta !TAZ !w00t !w00t I mówił żeby nikomu nie mówić, ze tak było.

Bobas coś dla Ciebie to chyba nie było??

img1340mn.jpg

By lwfilip at 2011-10-30

P.S. Bardzo podobało mi się dzisiejsze wystąpienia samozwańczego Prezesa Zacnej Marki :)

Odnośnik do komentarza

No Filip pojechałeś Kolego :P . W pospolitym ruszeniu Hondy zostałem wybrany Prezesem ZACNEJ marki , a to że Bobasa sprowadzasz na złą drogę i jeszcze podajesz to do publicznej informacji to zostanie odnotowane u Prezesa :) . Drogo będzie Cię to kosztowało oj drogo .Tomek Gdz zostanie poinformowany o temacie , ale On Ci tego tak nie odpuści !piwko . Ja już bym się bał .

To pierwsze spotkanie w tak licznym gronie za nami , dzięki za spotkanie !OKK .

Odnośnik do komentarza

!sciana wiedziałem, że to całe gadanie o demokracji i wolności wypowiadania się to tylko kit !placz1 !placz1 ale robiłem zdjęcia i nie zawahałem się ich użyć. Mam tylko nadzieję, że się przydadzą do czegoś !piwko A co mi tam. Jakoś to przeżyję !w00t !w00t !w00t !w00t

Odnośnik do komentarza

!sciana wiedziałem, że to całe gadanie o demokracji i wolności wypowiadania się to tylko kit !placz1 !placz1 ale robiłem zdjęcia i nie zawahałem się ich użyć. Mam tylko nadzieję, że się przydadzą do czegoś !piwko A co mi tam. Jakoś to przeżyję !w00t !w00t !w00t !w00t

Zawsze frakcja tych " nie Z...,nie ś... r ..." będzie za Toba :) ,bo na pierwszej linii możesz czasami być...,No chyba że Tomek Cię wesprze !zorro

Odnośnik do komentarza

My również się meldujemy

było fajowo ale za krótko...

tak wyglądał nasz zaprzęg z bydzi

plus Robson i Tomek

20111030142918spotkanie.th.jpg

Tak wyglądała na końcu lista obecności 15 !scooter

20111030152247spotkanie.th.jpg

plus Bobas i Mareczek autkiem

do następnego równie miłego w licznym gronie

p.s.

podziękowania od mojej drugiej połowy

za wspólną wizytę na "pasie"

i zapalenie świeczki

Odnośnik do komentarza

Również dziękuje za spotkanie.

No kilosków dziś wyszło z 340 km, ale się autostradą śmigało, że ho ho, za free !winkiss

No i Robson się nam tylko gdzieś zapodział, ale było fajowo. !OKK

Ps. TomekGdz, ale żeś poszedł ? Normalnie podmuch przy wyprzedzaniu miałeś taki, że myślałem na początku że to TIR mnie wyprzedził. :)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Dzięki wszystkim za spotkanie, fajnie było zobaczyć Wasze gęby :D .

Komendantom dzięki za eskortę na A1, troszku się pogubiłem, no ale "człowiekowi zza autostrady" można wybaczyć :D .

Odnośnik do komentarza

Ps. TomekGdz, ale żeś poszedł ? Normalnie podmuch przy wyprzedzaniu miałeś taki, że myślałem na początku że to TIR mnie wyprzedził. ;)

Maszyna poszła, co :lol: zapomniałeś dodać, że to było z Góry !YES whist

Dziękuję wszystkim za spotkanie !OKK do następnego !piwko

Odnośnik do komentarza

Maszyna poszła, co :P zapomniałeś dodać, że to było z Góry !YES whist

Z jakiej góry, ja widziałem Tomek, że poszedł byś lepiej i sprawniej do przodu, ale jakiś łańcuchowiec Cię blokował i nie dałeś rady !winkiss

A co do spotkania niedzielnego , jestesmy umówieni 27.11 o godzinie 13 tej !YES

W mordę, akurat mam dzień w fabryce !sciana ale telefonicznie będę z Wami, naładować komórki :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...