Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Spotkania


upiór

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w temacie jedno głośnie zostałem upoważniony przez Koleżanki i Kolegów do założenia tego tematu . W tym temacie będziemy meldować :lol: się w kwestii spotkań , przynajmniej ja ustalone zostało jedno głośnie raz w miesiącu , będzie to ostatnia niedziela miesiąca . Miejscem tym jesz zajazd przy drodze w kierunku Tucholi . tam gdzie byliśmy na spotkaniu opłatkowym , Ci z Szanownych Państwa co pamiętają nazwę proszę się dopisać i podać nazwę .

Proponuję aby wszem i wobec podjąć kolektywnie i ustalić godzinę spotkań , moja propozycja jaką mogę podać jest to godzina 13,00 .

P.S

To na razie tyle proszę o dopisywanie się i zabranie głosu w tym temacie pozdrawiam !vampire .

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

W moim przypadku niestety termin koliduje, także najprawdopodobniej nie będę mógł przyjechać na spota :lol: .

Gdybym jednak jakimś cudem wyrwał się, to dam Wam znać !YES .

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Zawsze byłem za spotami nie tylko w Bydzi, ale i w terenie Jesteśmy umówieni na niedziele

W moim przypadku niestety termin koliduje, także najprawdopodobniej nie będę mógł przyjechać na spota dry.gif .

Gdybym jednak jakimś cudem wyrwał się, to dam Wam znać yes.gif .

Już się zaczyna zawsze jest coś :lol:

Odnośnik do komentarza

Myślę że trzeba ZACNĄ jeszcze przegonić !OKK , bo Ten jeden nie daje mi spokoju .

Poczekajmy jeszcze z ustaleniem godziny niech inni się wypowiedzą . Tomek tylko mi sam nie śmigaj w niedzielę :lol: . Jeśli dobrze pamiętam na 102 zdjęciu widać jak ZACNA startuje ech HONDA :D:lol: :lol: . No dobra ale to nie ten temat !OK .

P.S

Ty z za tylko jeden tam jest Gość taki !tank :lol: .

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Zawsze byłem za spotami nie tylko w Bydzi, ale i w terenie Jesteśmy umówieni na niedziele

Już się zaczyna zawsze jest coś :lol:

...życie kolego, nie pracuję w budżetówce gdzie każdy weekend jest wolny, i nie codziennie też zmieniam pracę, ale to już inna bajka !YES .

Odnośnik do komentarza

Oj tam oj tam niech nie gada niech mi takich tu nie pisze , tylko na dwa razy to podzieli do upiorka i dalej .

Robert Ty wiesz co ja wiem a Oni nie wiedzą i się nie dowiedzą !kiss , przeca Panocku trza się casem poświęcić hej :lol: .

Odnośnik do komentarza

...życie kolego, nie pracuję w budżetówce gdzie każdy weekend jest wolny,

No, no ja mam tylko 1 weekend wolny i co !placz1

Upiór w niedzielę 30-go, kolega czeka na mnie i dalej polecimy razem, i niech mi tu nie protestuje :lol:

Nie, nie moi drodzy, nie ma tak, że mnie nie będzie :lol::D:lol:

Region mazowiecki musi Was mieć na oku !pomidor

Odnośnik do komentarza

No, no ja mam tylko 1 weekend wolny i co !placz1

Upiór w niedzielę 30-go, kolega czeka na mnie i dalej polecimy razem, i niech mi tu nie protestuje whist

Nie, nie moi drodzy, nie ma tak, że mnie nie będzie :lol: :lol: :lol:

Region mazowiecki musi na Was mieć oko !pomidor

Bardzo się cieszymy !OKK

Odnośnik do komentarza

No jak widzę Kolega Arkadiusz jeszcze się wybiera !OKK . Jestem bardzo dumny z postawy Kolegi . No kolego jak jeden na Mierzei miał na nas oko to tak że aż zasnął biedaczek Daro jak będzie w razie czytał to nie Ty :lol: :lol: :lol: .

Odnośnik do komentarza

Mogę zacząć już od tej niedzieli. To nawet fajnie, że będzie okazja trochę odświeżyć znajomości. Już jakiś czas Was nie widziałem a tu tak blisko. Niedziela jak naj bardziej a godzina 15.00 jest !V !OKK !OKK !OKK !V

Odnośnik do komentarza

NO nawet przed poniedziałkiem 31.10

Nie migaj sie whip.gif

Oto chodzi nie migac mi się ;)

Proponuję się spotkac z Tymi co jadą z Bydzi na Orlenie na Wyszyńskiego koło Ośrodka Ruchu Drogowego o godzinie 13.30 !scooter

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...