Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Październik 2011


Arkadiusz

Rekomendowane odpowiedzi

Pozdrawiam chłopców i dziewczynkę ;) żeby nie było że tu nie zaglądam :)w związku z brakiem czasu troszkę mniej.Jako że się troszku ociepliło to śmigamy dalej !scooter szerokości życzę.

Odnośnik do komentarza

Ja to nawet Upiorka w niedzielę widziałem ;) Jak śmigał po galeryjce w tym mieście na T. Nie zdążyłem zaczepić bo prawie mnie staranował na zakręcie(jakiś dziwny wzrok miał ;) ) a za nim truchtem podążał taki mały chudy ale troszkę już wyższy !zorro ...

Następnym razem nogę podłożę albo coś !piwko .Tyle że nie wiem kiedy to będzie bo do miasta tego nie zaglądam zbyt często (może teraz jak A1 ruszyło to....)

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Siemka

Nie wiem co się stało z Tomkiem bo nie odbiera telefonu ode mnie. Jedno jest jednak pewne że jutro o 17tej melduję się na mierzei i na pewno nie będę sam.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

No Chłopaku z pod Grudziądza whist:lol: , może i tak było szybciutko musiałem parę spraw załatwić i tak być może było :huh: , ale te parę słów z Kolegą zamienić to zawsze zdążę , dlatego oficjalnie Kolega dostaje żółtą kartę , i tak tylko przy okazji wspomnę czym to Kolega śmiga jeszcze daję Koledze parę tygodni co by ZACNĄ markę nabył i jak człek pośmigał w grupie a nie jakiś tam sprzęt z innej galaktyki :lol: :lol: .

P.S

Dlatego pozdrawiam bardzo serdecznie i na ten kończący się sezon dla niektórych życzę szerokości .

Niech ja Cię tylko spotkam , był tak blisko i nie pogadał :lol: :lol: .

Oj pozdrowionka dla dziewczynek, sory dla młodzieży !OK .

Prezes ZACNEJ marki upiorek !vampire .

Panowie Tomasz jest , podejrzewam w szoku że tak wielu w tak nielicznym gronie martwi się o Niego .

Prezesie odezwij się !placz1 .

Odnośnik do komentarza

Siemka

Nie wiem co się stało z Tomkiem bo nie odbiera telefonu ode mnie. Jedno jest jednak pewne że jutro o 17tej melduję się na mierzei i na pewno nie będę sam.

Pozdrawiam

No to się wszystko wyjaśniło !V

Odnośnik do komentarza

Zastanawiałem się gdzie to napisać i wypadło na nasze regionalne .

Pragnę podziękować za miłą niespodziankę :lol: , Kasiu Włodku i Czaro jesteście niesamowici , torcik był smaczny , tak więc niespodzianka była super !OK .

Odnośnik do komentarza

Zastanawiałem się gdzie to napisać i wypadło na nasze regionalne .

Pragnę podziękować za miłą niespodziankę :lol: , Kasiu Włodku i Czaro jesteście niesamowici , torcik był smaczny , tak więc niespodzianka była super !OK .

Witek już widzę twoją minę !w00t , fajną Ci zrobili niespodziankę !OKK

Odnośnik do komentarza

No fakt Michale najpierw telefony a potem otwieraj bramę :):lol: .

Znamy wszyscy Włodka i wiemy jaka z Niego wkrętarka ale tego to się nie spodziewałem whist .

Dodam tylko że Kasieńka była w miniówce ;) , szkoda tylko że rano musieliśmy śmigać do pracy , ale niespodzianka pierwsza liga !OKK .

P.S

Dlatego raz jeszcze dziękuję Wszystkim za niespodzianki i odśpiewane sto lat , dawno takich urodzin nie miałem :) .

Po to w końcu jest się Prezesem whist:lol::P .

Odnośnik do komentarza

Witam, Witam, no troszkę ostatnio nie miałem czasu zaglądać do neta, ale malowanie domu zakończone więc teraz będę musiał nadrabiać zaległy czas i czytać, czytać i czytać.

W domu teraz świeżo i można spokojnie oczekiwać (kto w Mierzei był to wie o co chodzi) :unsure::ph34r::laughing:

Odnośnik do komentarza

Oj tam oj tam niech nie przesadza z tym malowaniem :unsure::ph34r: .

Arek razem z Wami cieszymy się waszą radością , wiesz co mam na myśli :clap: .

Ja za rok atakuję te sprawy , normalnie z budowy autostrad na salony :laughing: .

Odnośnik do komentarza

Wiem wiem w jedności jest siła , no i jeszcze ZACNA marka :lol1: !OKK .

Już ja to widzę ale byśmy malowali !holiday !piwko .

Pozdrowienia dla Iwonki upiorek ;) .

Włodek byłem pewien że nie wytrzymasz i na forum będziesz z rana !OK .

Ten komp to jak narkotyk cały dzień w pracy patrze na ce literki i cyferki aż głowa boli .

Ale po powrocie musowo na forum wejść !YES .

Kiedyś gdzieś czytałem że przed kompem można jednorazowo siedzieć 1,5 godziny i po tym czasie trzeba sobie zrobić 15 min przerwy . Co wy na to . Parę razy Robert był i widział jak to u mnie jest w pracy , w końcu prezes :lol1: , ale jak siedzę czasami kilkanaście godzin a nie jest to rzadkością czy jest to dobre dla organizmu do tego jeszcze trzy cztery kawy no i te papierosy !placz1 , matko ile tego idzie .

Proszę o odpowiedzi może ktoś ma większą wiedzę w tej materii . Bo czasami mam wrażenie że głupieję tak mnie czasami na środku czoła boli głowa i do tego jeszcze z 80 telefonów na dzień

To tak do przemyśleń . Był u mnie kiedyś w operatorce BHP i stwierdził że trzymanie komórek w kieszeni koszuli na sercu jest bardzo ale to bardzo nie zdrowe , może dlatego czasami i serducho mnie boli , Michu Ty wiesz o co chodzi :lol1::P .

Ale się rozpisałem a ZACNĄ trzeba Przygotować o matko spadam !OK :lol1: .

P.S

Pozdrawiam !vampire .

Odnośnik do komentarza

Pany,

nie zapomnijcie, że było przestawienie zegarów.

Do zobaczenia o 14-stej.

Przecież w komputerach się przestawiają automatycznie, a innych nie mam :laughing:

Bobas, pamiętaj o kamizelce :clapping:

Odnośnik do komentarza

Witek odnosnie siedzenia dużą ilośc godzin przed kompem napewno nie jest zdrowe

nawet nie trzeba się odwolywac na jakieś badania naukowe itd.

Wystarczy spojrzec na swój organizm.....po prostu po tylu godzinach ma dośc ..oczy , glowa itd. !yeah

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...