Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Październik 2011


Arkadiusz

Rekomendowane odpowiedzi

  • Klubowicze

Co jest grane, Arek jeszcze nie pisał dzisiaj :D na kuj-pom ;):lol: .

Chyba chłopak zarobiony w fabryce swojej :D .

Śmiga jeszcze ktoś z Was !scooter ?, ja już w prawie pełnym rynsztunku :robot: , ale jeszcze daję radę - jakby zima taka była jak dziś :D , to sezon normalnie 12 miesięcy by trwał...eech marzenia.

Odnośnik do komentarza

Co jest grane, Arek jeszcze nie pisał dzisiaj :D na kuj-pom ;):D .

A o co kaman ? Jeśli tu piszą sporadycznie, to nie wyskakuje przed szereg, w końcu gościnnie tu jestem :D

Siemik, kulturalny człowiek, to i przestał już tu pisać !V

Pozdro dla Iwonki :robot: !OK .

Dziękuję, jak spotkam, to pozdrowię :lol:

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Arek - widzę, że musimy się koniecznie spotkać, jeszcze tylko tydzień :D .

Aaa - i pozdrów Iwonkę ode mnie też, gdy ją tylko spotkasz !kiss .

Siemik nie pisze na kuj-pom , bo nas nie lubi i poza tym jest przecież z pomorskiego :D:D .

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Wypraszam sobie aluzje że niby nikogo nie lubię :D

Brakuje mi natchnienia do pisania. Troszkę praca a troszkę mierzeja. Nie spodziewałem się że zapisze się aż tyle osób.

Ogólnie to czekam na spotkanie i doczekać już się nie mogę.

Oplami jeżdżę od kilkunastu lat i jeszcze nigdy nie słyszałem odgłosu gryzącej blachę,rdzy.

Michu furka nie zła, gwarantuję że spanie będzie tak samo lub nawet wygodniejsze niż w PKSie :D .

Odnośnik do komentarza

Śmiga jeszcze ktoś z Was scooter.gif ?, ja już w prawie pełnym rynsztunku :D , ale jeszcze daję radę - jakby zima taka była jak dziś :D , to sezon normalnie 12 miesięcy by trwał...eech marzenia.

Ja jeszcze smigam,jutro chyba założę podpinki, weekend zapowiada sie ładnie tak że też troche pośmigam scooter.gif i przyszykuje komarka na Mierzeje

Odnośnik do komentarza

Siemik nie pisze na kuj-pom , bo nas nie lubi i poza tym jest przecież z pomorskiego :):eek: .

Popatrz no, jaki się regionalista zrobił z Robsona no !bicz

Robert, pamiętaj jak się kogoś tak bardzo, bardzo, bardzo, lubi to się, aż go nienawidzi !yeah

Więc, ja Was tak bardzo, to, aż nie lubię :P:naughty::Jumpy:

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Zanotowałem dzisiaj rano pierwszy raz szron na dachach :) .

Czytając twojego posta pojechałem do mechaniora aby mi sprawdził płyn w chłodnicy przy ilu stopniach zamarznie i lipa, sama woda. Spuścili mi ten badziew i wlali odpowiedni.

Dzięki Bigu za zmobilizowanie.

Odnośnik do komentarza

No to witam z rana !!!

Dziś piękny słoneczny dzień, choć mroźny !winkiss

Ale chcę poinformować, że drażniliście mnie w wakacje urlopami więc,

od dziś mam dwa tygodnie urlopu, gafa.gif pomyłka, trzy i pół tygodnia urlopu, więc do zobaczenia w Mierzei.

Dziękuję za uwagę ei24prosze_bardzo.gif

Odnośnik do komentarza

Tylko mnie nie ma par dni a tu takie rzeczy piszą że niby ten z za miedzy a ten nie wiadomo z kąt , najlepszy jest ten , co pochodzi z za autostrady , bohater :) :) . Arek kolego dopiero teraz doczytałem :) coś jest chyba nie tak tyle wolnego !OK . No tak pogoda coraz gorsza , tak jak pisał Bigu warto sprawdzić w ZACNYCH ten płyn chłodniczy , a posiadacze innej marki musowo sprawdzić na tym małym bagnecie stan ...... :) :) .

P.S

Było telefonicznie teraz na forum .

Michale niech Was wozi szczęśliwie i zawsze bezpiecznie :) .

Odnośnik do komentarza

P.S

Było telefonicznie teraz na forum .

Michale niech Was wozi szczęśliwie i zawsze bezpiecznie :) .

dzięki Witek !OKK

Arek Ty nie masz za dobrze , trochę przesadziłeś z tym urlopem :)

Odnośnik do komentarza

Arek ma w tym roku urlop w miesiącach letnich, których nazwa rozpoczyna się na L... !OKK

Lipiec już minął to został mu Listopad !w00t

Miłego odpoczynku i trochę "zazdraszczam" wolnego !piwko

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Siemka

Tomasz szkoda że nie będę mógł zobaczyć taczki z Mierzei. Właściciel do dziś wspomina gościa który przyjechał PKSem i był prowadzony przez taczkę :doctor:

Szkoda Tomasz, jednak zapalę kadzidełko za twoje zdrówko !V .

Odnośnik do komentarza

Siemka

Tomasz szkoda że nie będę mógł zobaczyć taczki z Mierzei. Właściciel do dziś wspomina gościa który przyjechał PKSem i był prowadzony przez taczkę :)

Szkoda Tomasz, jednak zapalę kadzidełko za twoje zdrówko !V .

Hi hi ja też zapalę , albo wypiję !TAZ

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Koledzy spotykają się tam by walić !piwko to Ja zdecydowanie mówię NIE !yeah

Tomas - chory jesteś czy co, bo już Cię nie poznaję :( .

Czyżby miało Ciebie zabraknąć na Mierzei???. Jeśli tak, to wstąpimy z Upiorkiem po drodze do Graudenz i zabierzemy chociaż Marzenkę !YES ;) .

Odnośnik do komentarza

No właśnie co się tam porobiło , Tomek Ty chłopaku musowo się zbadać musisz u jakiegoś szamana , zaczynam się martwić czy aby z kolegą wszystko jest cacy . Tak myślę Kolego z za autostrady że po Marzenkę to zajedziemy i tak i tak a co tam ;) . Widzę minę Tomka !placz1 , Ona jedzie a ja nie , normalnie :( . My wieczorem :D i swawole tańce a kolega by dostał ;) , no to co Robercie śmigamy po Marzenkę , a Prezesa jak dobrze pogada !piwko to zabierzemy . Tak myślę że Marzenka chętnie by się pobawiła ;) ;) .

P.S

Czekam na szybciutką informację w tym temacie .

Odnośnik do komentarza

Tomek, oni to ściemę walą jak złoto, ja wierzę w Ciebie i wiem, to znaczy mam nadzieję, że będziesz i taczki, PKS też !OKK, a z Robsonem to i tak trzeba porozmawiać, wiesz o co chodzi ? Te zdjęcia wcześniejsze w temacie października :(

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...