Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Październik 2011


Arkadiusz

Rekomendowane odpowiedzi

  • Sympatycy

Zdjęcie zostanie usunięte w przypadku sprzeciwu osoby widniejącej na zdjęciu !!!

Proszę o sygnał na PM!!!

Arek, żeby nie było............vampire.gifZdjęcie jest pozowane i zostało wykonane z myślą o konkursie "skuter miesiąca". Butelka po oleju została pożyczona i zapewniam Cię, że w bagażniku tego skutera nie znajdują się żadne środki smarne poza :) . Zamiar był taki, żeby zrobić podobną fotkę "zacnej", ale tego modelu jak na lekarstwo w naszej okolicy. :P

Odnośnik do komentarza

Zamiar był taki, żeby zrobić podobną fotkę "zacnej", ale tego modelu jak na lekarstwo w naszej okolicy. :)

No właśnie Grzesiu, jak na lekarstwo, !winkiss

A zdjęcia są na pewno z "zacną" marką, tylko dyżurnego Prezesa Zacnej marki nie można drażnić, nie można.

Ale zdjęcie jest !OKK ,

Odnośnik do komentarza

No co ja widzę na tym zdjęciu , jak nic SUZUKI , ten tego KRÓL ale żeby tak od razu cały literek :) to tego jeszcze moje oczy nie widziały .

Grześ napisz proszę czym a raczej jaką marką śmiga Ojciec Dyrektor , jak wiadomym jest wszem i wobec że posiadał nie zliczone sztuki i marki , jak widać dużo czasu upłynie zanim każdy dojdzie do tego wniosku , ZACNA MARKA !OKK , od i cała historia .

P.S

Ciekawe co Radi na to :P .

Za nie długi czas się z Nim zobaczę to temat na 100 % zostanie od świeżony .

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

No co ja widzę na tym zdjęciu .............

Grześ napisz proszę czym a raczej jaką marką śmiga Ojciec Dyrektor ...............

............................, ZACNA MARKA thumbup.gif , od i cała historia

Ad1. Szkoda, że tak późno dostrzegłeś tę fotkę. Na forum jest już od paru dni, ale widzę, że zaglądasz tylko na swoje regiony tomato.gif, oj ojciec dyrektor nie będzie zadowolony :):P

Ad2. Ostatnio widuję go na czymś niebieskim, podobne to jest do Vespy, a na głowie ma garnek tego samego koloru. Czyli przyszedł czas na zmiany, upiorku :P, Star - gwiazda, też brzmi ładnie.

Ad3. I na tym możemy zakończyć. Zacna przechodzi do historii, idzie nowe z Indii thumbup1.gif

tooth.gif

Odnośnik do komentarza

Grzesiek, co jak co, ale dobre zdjęcie, to i region można rozbudzić :P

Wiesz Grzesiu, tak po cichu T-max jest !OKK (mnie też się podoba)

Tylko tak po cichu, bo jak ten z Płocka się dowie od T-cuś to będzie jatka. !winkiss

I sobie jeszcze za dużo na wyobraża :)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Arek - nie dosyć,że piszesz "gościnnie" w kuj-pom to jeszcze T-cusie Ci się podobają :P .

My sobie pogadamy na Mierzei chłopaku, a do rozmów zaproszę Upiorka, oj doczekać się już nie mogę !YES , tylko szkoda że nie będzie Worlana, może by Ci skórę uratował , a tak to !bicz :):P .

Odnośnik do komentarza

, tylko szkoda że nie będzie Worlana, może by Ci skórę uratował , a tak to !bicz :);) .

Nie znasz dnia, ani godziny chłopaku, widzę, że muszę wyciągnąć artylerię ciężką, no to i masz :

11092011870.jpg

11092011871.jpg

11092011872.jpg

11092011869.jpg

No i zobaczymy, kto z kim, będzie rozmawiał :P :P :)

Przewidywane jest łamanie kołem, itd. !winkiss zdrajcom stanowcze NIE !!!

Ale, masz szczęście, że na Mierzeję jedziesz, to już duży plus dla Ciebie hihii.

Ja Ci dam, gościnnie, poczekaj !!!

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Przecież te fotki to fotomontaż, chyba nie wierzycie żebym siadał na S****i, a co dopiero miał jezdzić. Koledzy ratujcie, chcą mnie wrobić !YES .

Grześ - nie główkuj, tylko dawaj na Mierzeję, będzie wesoło jak zwykle ;)whist:lol: .

Odnośnik do komentarza

Przecież te fotki to fotomontaż, chyba nie wierzycie żebym siadał na S****i, a co dopiero miał jezdzić. Koledzy ratujcie, chcą mnie wrobić !YES .

Grześ - nie główkuj, tylko dawaj na Mierzeję, będzie wesoło jak zwykle ;)whist:lol: .

Robert oczywiście ,że fotomontaż nie miałem ,żadnych wątpliwości !YES

Grześ męska decyzja i jesteś z nami na Mierzei !OK

Odnośnik do komentarza

Przecież te fotki to fotomontaż, chyba nie wierzycie żebym siadał na S****i, a co dopiero miał jezdzić.

Jaki fotomontaż? Patrz zdjęcie trzecie, sam Prezes Zacnej marki się przyglądał.

Ech ....... Prezez pojedzie się raz na jakiś czas przejechać, a tu mu taki nóż w plecy wbijać, eee tam nóż, siekierę :lol:

Odnośnik do komentarza

IMG_1987.JPG

Zdjęcie zostanie usunięte w przypadku sprzeciwu osoby widniejącej na zdjęciu !!!

Proszę o sygnał na PM!!!

Zdjęcie jest pozowane i zostało wykonane z myślą o konkursie "skuter miesiąca". Butelka po oleju została pożyczona (...)

I to pożyczona z jakiegoś dwutakta.... do Króla lać takie świństwo.... No, ale coś lać trzeba !pomidor :lol:

Na szczęście w Zacnych nie mamy takich problemów !winkiss

Pozdrówka i do Kątów !holiday

Odnośnik do komentarza

Tak Adaś oczywiście masz rację tak biedaczysko temat załatwiało że musowo Mu było paść na dwa kolanka :rolleyes::lol: . Ale jak mus to mus , no ale szaczun dla Kolegi za dbanie o sprzęt .

P.S

Z ogromną przyjemność spotkał bym się z Grzesiem tak więc jak pisał Michu męska decyzja !OK . Tylko jak Radi jeszcze będzie to mnie może zjedzą :P , ale będzie kilka osób od ZACNEJ marki , Arek Robson Michał , ech żywcem się nie damy .

Panie Panowie ZACNA górą !OKK !tut .

Odnośnik do komentarza

No panocki jeszcze parę dni i się widzimy !TAZ !OKK

Myślę ,że zbyt długo nie byliśmy wszyscy razem w komplecie :)

Trza to zmienic !

musimy wynaleśc sobie jakąś miejscówkę do częstszych spotkań !V , wiem że kiedyś to przerabialiśmy ,ale myślę ze warto się postarac !OK !OK

Odnośnik do komentarza

Michu, dobrze prawisz, choć Ty tu coś napiszesz,

Ja też teraz tu mało zaglądam, bo jak to określił ten co na Burgmanach siedzi często, to powiedział, jestem tu gościnnie, :)

Oczywiście żartuję i również myślę, że w Mierzei się spotykamy wszyscy !OKK

Odnośnik do komentarza

Michale gratulacje z zakupu poważnego sprzętu !OKK przyjemnej jazdy !piwko

Teraz się zacznie hi hi !w00t czekam na zaproszenie i degustacje !YES

Dzięki Tomek

oczywiście degustacja będzie !piwko i dzięki bardzo za pomoc

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...