Skocz do zawartości
Forum Burgmania

bura suka...


ultras

Co zrobiłe? aby ta suka zima st?d poszła?  

46 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie lub wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Ja tez wczoraj popędzałem mniejszym sprzętem. Zakończyłem po zmroku. Zrobiłem mał? rundkę po okolicznych akwenach wodnych, ale tam zima jeszcze w pełni. Nie wszędzie drogi były przejezdne. ponad 50 km poszło. Wszystko byłoby OK gdyby nie palce u nóg. Dzisiaj po robocie idę na MBS, a jutro wielki dzień... Ypka przyjeżdża do domu. Byleby tylko nie padało. Z dojazdem do roboty poczekam jescze i zobaczę w poniedziałek jak wygl?da nasz wenetrzny parking dla jedno?ladów, bo dzisiaj jest tam ?niegu po kolnana i jako? nie w smak mi używać Tpki jako skutera ?nieżnego.

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 86
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • 𝕄𝕒𝕣𝕚𝕦𝕤𝕫𝔹𝕦𝕣𝕘𝕚

    8

  • rafałek

    7

  • dr.big

    6

  • pablos

    6

3m jest przyjazne juz od tygodnia,jedynie "od zmierzchu do switu"temperatura spada ponizej zera.Drogi suche,sloneczko swieci ,do roboty nie chodze ,ogolnie sielanka.

Jesli dodac do tego poranne ?witańce z czystym sumieniem moge stwierdzic .ze juz wiosna.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Ja już jeżdże od poniedziałku, codziennie do "fabryki" i nieco po okolicy :)

Wczoraj jak wracałem (dwa razy... :) ) ze Starego Młyna było -2 i ciemno więc

przyjemno?ć z jazdy i te warunki się "skompensowały"... :)

Dzisiaj rano -> luzik, +2 i piękne słoneczko.

pzdr

Odnośnik do komentarza

Ahhh w koncu wyjechalem :):):(

Dzis juz nie wytrzymalem ... i wyjechalem na dluzsza przejazdzke :):(:(

Jakie to jest piekne uczucie...jazda po prawie 5 miesiacach ... :(

Cos czuje ze jak zaczalem to ciezko bedzie mi skonczyc :(

Tylko zeby jeszcze troszke cieplej bylo :(

Pozdrawiam

Kacza

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Niestety chyba przegapili?my imprezę topienie burej suki 2006 , troszkę mało nagło?niona impreza w tym roku.

Z krajobrazów przedstawionych na zdjęciach wynika że rzeczywi?cie nie było to dobrze nagło?nione , ale jak widać przydały by się skutery ?nieżne by po?migać po Kampinosie :)

Odnośnik do komentarza

za rok bedzie znowu !YES

a donosnie zimy - pozegnalem, tzn wczoraj wytachalem jajko na dwor, asekuracyjnie zalozylem powypadkowe plastiki, zalalem gaxniki paliwem i odpalila od pierwszego krecenia :):)

generalnie rozpoczecie w 3m bylo super, nie spodziewalismy sie ze znajomymi takiej frekwencji...

przez 3m jechalismy na raty !!

Odnośnik do komentarza

Uuu, faktycznie. Ale jak patrzę na zdjęcia, to i tak bym się nie wbrał skuterem - lód na drodze:(

W takim razie może jakie? pożegnanie zimy Burgmanii??W najbliższy weekend mototarg, może potem gdzie? się przejechać, ognisko lub grill + KIEŁBA (obowi?zkowo) i zima pożegnana !pomidor

Co Wy na to??

Odnośnik do komentarza

Ja jestem za choć je?li wierzyć pogodzie w niedzielę ma padać i to ostro ... za? sobota ma być dużo ładniejsza 14 stopni i prawie zero opadów.

Tak więc wnioskuję na sobotę, miejsce można ustalić w czwartek.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Co Wy na to??

Spoko można się będzie jako? ustawić i odwiedzić stare Kampinoskie ?mieci !YES

Jestem za a nawet przeciw !pomidor

Ps. Pablos dobrze to powiedział po odwiedzinach mototargu (Mikołajki Pomorskie RULEZ!!! !w00t )

Odnośnik do komentarza

Witam !

19-go marca wyjechałem w końcu swoj? Helk?. Przy + 4 stopniach, ale w słońcu dryndn?łem ca 50 kmów. 21-go - mały replay. Z Wrocławia przyjechał kolo na Vespie ( 70-tce ) i bzyknęli?my 40 km ( zalew w Mietkowie ). A w ?rodę, 22-go ... temperaturka 39 stopni, gil do pasa i padaczka ! Odżyłem trochę w pi?tek po południu, po intensywnym leczeniu ( grzane bronki z żółteczkiem i siódme poty ).

W sobotę, jak zobaczyłem słonko i 15 stopni nie mogłem się oprzeć. Za? 60 km. Moja "brzydsza połowa" powiedziała, że jestem kompletnie nienormalny ( czyt. pi...nięty ). Skomentowałem to w ten sposób, że każdy ma swojego mola, na którego wsiada, więc machnęła tylko ręk? i stwierdziła, że mnie już żadna służba zdrowia w tym temacie nie pomoże, he, he, he !

Pozdrawiam !

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

I jak tu wierzyć w prognozy pogody? :rolleyes:

W/g onetu w Wawie powinno teraz lać jak z cebra a za oknem ?wieci piękne słoneczko i jest powyżej 10 st w cieniu (w słońcu 18 st) !tut

Odnośnik do komentarza

Z prognozami jest generalna kicha z wod?. Na dzi? na Dolnym Sl?sku zapowiadano deszcz. Gówno prawda ! Gdybym wiedział, że będzie tak, jak jest do chwili obecnej to bzykn?łbym na Helce do pracy. Rano było 11 stopni, przez cały dzień w granicach 15 - 17. I sucho. Zero deszczu. Niech tych synoptyków jasna cholera !

Odnośnik do komentarza
PROGNOZA POGODY

spróbojcie tego ... TVN'y, WP, Onety s? słabe ...

ja polegam na tej z icm'u i oczywiscie nie ma 100% skutecznosci ... ale bardzo czesto sie sprawdza ...

:rolleyes: Szkoda,ze strona nie dziala...

wszystko działa ...

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Cze?ć

..no wkoncu mogę się pochwalić odebrałem sprzet z zimowania!!!nawinołem 3 dychy i trochę mi przeszło.Przy okazji pierwsza jazda w nowej czapce (hjc fg14).było super .

ps.w ROW było +15i słonko do południa,od 14-stej nap...ło żabami że hej

pozdrawiam pawel883 :rolleyes:

Odnośnik do komentarza

Wnerwiaj?ca pogoda. Jak siedzisz w robocie, to słonko na maxa. Jak tylko kończy się pracka, to zaczyna si?pić. Z drugiej strony, to niech spłucze drogi.

Pozdrówka

Odnośnik do komentarza

J kursuje już drugi dzien do roboty. Wczoraj extra oberwanie chmury w drodze powrotnej (ceratka w ruchu) a dzisiaj rano mgał jak mleko ale i tam mam to w dupie :rolleyes:

Odnośnik do komentarza

Biegun zimna też rusza ;)

Dzisiaj zrobiłem spokojnie 30km po mie?cie, jeszcze z 1.5 tygodnia i zacznie sie oficjalnie czyli zjazd na parking strzeżony pod dom.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...