Skocz do zawartości
Forum Burgmania

bura suka...


ultras

Co zrobiłe? aby ta suka zima st?d poszła?  

46 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie lub wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 86
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • 𝕄𝕒𝕣𝕚𝕦𝕤𝕫𝔹𝕦𝕣𝕘𝕚

    8

  • rafałek

    7

  • dr.big

    6

  • pablos

    6

Jak stopnieje u mnie pod garażem lód tak abym bezpiecznie mógł się dotoczyć do asfaltu ... też się piszę.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Ja sie w niedziele przejechalem Leo 125 jakies 15km przy 0°C, bylo co prawda sucho, ale geba mi zmarzla okrutnie :) -> brak szyby(owiewki).

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Ja wczoraj zrobiłem ok. 50 km po Warszawce i było mi całkiem komfortowo...

Tyle, że słoneczko wczoraj ?wieciło. Dzisiaj natomiast, stoj?c na przystanku

na Trasie Łazienkowskiej, zaobserwowałem PizzaBoy jad?cego na Liberty w puchówce i bez rękawiczek. Grzał tak pewnie z siedemdziesi?t.

Podejrzewam, że klient nie mógł mu póĽniej wyrwać pudła z pizz? z tych łapek :)

pzdr

Odnośnik do komentarza

Jak sobie wychodzę na przerwę w pracy to też zaobserwowałem pizza-boyów. Posuwaj? po Gliwicach na 50 - wydaje mi się, że an Daelimach. Teraz to luz, ale jak było -30 i ?niegu po kolana też jeĽdzili... To musi być ciężka robota, zwłaszcza na zasypanych drogach osiedlowych. Szacuneczek.

A skoro tak już wszyscy powoli się wietrz? to moża ja też dzisiaj wyskocze. Pojade na TGB odwiedzić YPke no i zobacze czy moje ubranie da radę w takiej temperaturze.

Odnośnik do komentarza
No i koniec Naszej wspólnej udręki z przeciwno?ciami losu ... czyli zim? od niedzieli gwałtowny wzrost temperatur .... nawet do +19 stopni http://pogoda.onet.pl/0,3,miasto.html tak więc Panie i Panowie ostatnie chwile na przygotowanie sprzętu i samych siebie do sezonu 2006.

Zima walczyła z Nami i tak zbyt długo....

Pozdrawiam

Ja tam widze tylko max 13 :) i pewnie bedzie jak z tym pi?tkiem i 11 stopniami.

Zima rulez :)

Odnośnik do komentarza

u mnie jest 8 ... ale w sloncu jest zajebiscie ciepło ...

jednak po ?niegach, czeka mnie teraz kolejny wielki problem ....

z garazu do asfaltu mam ok 800 metrów ohydnego blota ... a jajko to kiepskie enduro ... !yeah

Odnośnik do komentarza

hehehe po ostatnich traumatycznych doznaniach z ogl?dactwem "gówna jak nowe za 18 000" i po tym co widziałem za oknem my?lę że z kupnem 2oo wstrzymam się do sierpnia. Wtedy to ?nieg być może stopnieje a ja wrócę od majona z nauki jazdy na nartach :) - może się ten hobbystyczny maraton i tak nazywac !yeah

Swoj? drog? to czy w tym roku jedziemy na Narty (koło szczytna) hehehe :)

Odnośnik do komentarza

NOOO wła?nie wróciłem z pierwszej jazdy w tym roku. Najpierw ze 40 minut walczyłem z kilofem i r?bałem lód, żeby otworzyć przybytek, wktórym stał mój TGB. Spociłem się okrutnie, ale to nie koniec. Z lenistwa nie chciało mi sie od?nieżać połowy placu i wlekłem pędzidełko przez mokry ?nieg sięgaj?cy kolan. Jak wywlekłem to musiełem się rozebrać. Niezła gimnastyka. Z akumulatora nie odpalił. Kręcił, kręcił, ale nie zaskakiwał. Przeszedłem na kopytko i poszedł po jakich? 20 razach. Rozgrzałem i w drogę. Od razu wiem, że dobrze się stało że nie stawiałem pierwszych kroków w sezonie od razu na YPce. Jako? niepewnie się czułem. Ale to szybko minęło. Maszynka jako? nie za ostro szła, ale zaraz po tym jak dostała wlewkę nowego paliwka ruszyła jak za starych dawnych lat :-). Pojechałem odwiedzić YPkę. Umówiłem się, że w sobote zabieram j? do domciu. Potem rundka po okolicy w sumie jakie? 50 km. Ubranie trzyma ciepełko. Nic nie marznie i już wiem, że nie mam się czym martwić, do roboty dojadę napewno bez odmrożeń. Tym bardziej, że dzisiaj brałem całe zimno na klatę a na YPce będzie lepsza osłona. Nawet gęba mi nie zmarzła, chociaż jeżdżę w otwartym orzeszku. Tylko palce u nóg... co? z tym trzeba będzie zrobić. Jazdę zakończyłem przy temperaturze -2 stopnie i żadnych przeci?gów nie odczułem. Na koniec jeszcze tak polecana przez wszystkich myjka ci?nieniowa i małe rozczarowanko. Albo nie umiem jej używać albo to jaki? badziew (myjka była na ORLENIE). Zdmuchnęła powierzchniowy syf, ale ten zeszłoroczny, zwłaszcza z felg niestety pozostał gór?.

No to tyle. TGB już spowrotem w garażu a mnie znacznie leżej - to faktycznie rozładowuje napięcie. A co dopiero będzie jak YPka pójdzie w ruch...

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Co do jutrzejszego dnia i jazdy na skutach b?dĽ katamaranach.

No cóż z pewnych zacnych względów :angry: grupie warszawskiej odradzam samodzielny przyjazd do młyna jakimkolwiek pojazdem, no chyba że większych grupach.

Zaprawdę powiadam wam: „Ci co nie wiedz? się nie dowiedz?” :angry:

Co za? się tyczy zimy to suka trzyma się tu całkiem nieĽle może chce się zem?cić za paĽdziernikowe zamknięcie w lodówce.

Nie s?dzę żeby kilkoro zamarzniętych skuterzystów zrobło jej duż? różnice, a jak małpa się rozsmakuje to jeszcze gotowa tu zostać na lato.

Odnośnik do komentarza
  • Administrator
Co do jutrzejszego dnia i jazdy na skutach b?dĽ katamaranach.

No cóż z pewnych zacnych względów :angry: grupie warszawskiej odradzam samodzielny przyjazd do młyna jakimkolwiek pojazdem, no chyba że większych grupach.

Zaprawdę powiadam wam: „Ci co nie wiedz? się nie dowiedz?” :angry:

Lamus... jakby co to zostawimy skutery w namiocie Starego Młyna i wrócimy taxi whist

Ja tam przybywam skuterem... no chyba, że zawieje, zamiecie i dowali - 10 st :D

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Dyrektorze podgrzejesz zic w C1 i każdy choć przez chwile dupsko ociepli .

ps.miłego wieczoru życzę :angry:

pawel883

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
Nie wiem jak Wy ale ja w czwartek przyjeżdżam FlyingC1Trasp.gif do Starego Młyna (nie mylić ze Starym Młynkiem whist ).

Co? mnie słuchy doszły, że Maximus też przybędzie na oklep :angry: , więc nie będę sam :D

Kto? jeszcze ma j?dra? :)

:):):) ano sprzęta już przejechana dzisiaj 100 km i wszelkie znaki na ziemi i niebie(oprócz prognozy w TV :angry: ) wskazuj? że przybędę na l?ni?cym rumaku :)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Ja tam osobi?cie odradzam przybywanie własnym pojazdem, mówię to, żeby?cie póĽniej nie musieli żałować..... :angry:

Cóż nie należy dorabiać ideologii do picia :angry:

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

No i chyba zaczyna się..................................... :)

Za oknem mam ostre słoneczko, brak wiatru i najważniejsze... w słońcu 16 stopni :)

:ph34r:whist:):):D:D:):)

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Za oknem mam ostre słoneczko, brak wiatru i najważniejsze... w słońcu 16 stopni  :ph34r:

Tak to faktycznie było w dzień, a teraz......troszke inaczej :)

a pod blokiem stoi..............

whist:) rany go?cia MAXI na :D przyjechał

jestem pełna obaw, przeca ja jestem straszny zmarĽlak to jakie? SZALEŃSTWO !!!!!

Odnośnik do komentarza

Dzisiaj stuknelo 80km, co prawda dalej na Leo, ale zawsze cos. Trzeba tylko uwazac na piasek zalegajacy na ulicach...

Milego i ciekawego spotu zycze :ph34r: .

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

HALOOO....

I ja wróciłem z niewielkiej przejażdżki... Zaraz po szkole zasiadłem i pojechałem na Kraqf... Tam pojeĽdziłem z kilkoma znajomymi... Dzisiejszy wynik-->110km...

Burg jeĽdzi jak czaa... Kółeczka staraj? się trzymac jak tylko mog?, ale jednak narzie sie boje przesadzać i nie biore zakrętów zbyt szybko...

Jednak nic sie nie dławi, nic nie ujmuje mocy... Daje gazu i jedzie... PIĘKNIEEee...

Udanego spotkanka życzę Warszawiakom...

Pozdrówki, Kuba :ph34r:

Odnośnik do komentarza

Ja też dzi? zasiadłem mojego rumaka :ph34r: Choć temp oscylowała w okolicach 1st było spoko. 130km/h zaliczone :) Szkoda ze wiadomo?ć od Kuby odczytałem puzno bo na Kraków bym się wybrał.

Bura Suka odchodzi bed? lepsze warunki i niejedno spotkanie whist Pozdro :)

Odnośnik do komentarza

Ja już się dzisiaj na Kymcowym do pracy wybrałem chociaż było -3 (szósta rano) Ale wczoraj sobie powiedziałem że pojade choćby nie wiem co no i głupio mi było przed samym sob? się wycofać. Ale zupełnie zno?nie było bo jeszcze kurteczkę sobie kupiłem więc już cały zestaw mam. A za to po pracy... miodzio, słoneczko super pogoda :ph34r:

Ale dzisiaj ma być w nocy -8 to se chyba daruje jutro.... whist

Ale od przyszłego tygodnia już o aucie zapominam. Już Bura Suka idzie precz!!

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Zyzio może bytak braciszkowie wyprosili szybsze nadej?cie wiosenki ?

Ja jeszcze nie jeżdże ale cały czas robie jakie? drobne zakupki,ostatnio w Cz-wie brat kupił mi givi maxie super okazja .

pozdrawiam pawel883

ps. Kubo twoje opisy 110km!!!!! żle na mnie działaj? .

Odnośnik do komentarza
Kubo twoje opisy 110km!!!!! żle na mnie działaj? .

Pawle. To ja trochę delikatniej Cię podrażnię. :ph34r:

50 km, ale za to na moim nowym sprzęcie i nie miała znaczenia temperatura pomiędzy -1 st.C a +1 st. C. Próba sprzęta się odbyła. Jest SUPER!!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...