Skocz do zawartości
Forum Burgmania

bura suka...


ultras

Co zrobiłe? aby ta suka zima st?d poszła?  

46 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie lub wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Uważam, że nie powinni?my już więcej czekać. WeĽmy los w swoje ręce im dłużej nic nie robimy tym dłużej nic się nie stanie - zobaczcie co się dzieje na Białorusi!

Rozpoczynam dyskusję bo jestem przekonany, że jeste?my w stanie co? wypracować.

pozdro!

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 86
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • 𝕄𝕒𝕣𝕚𝕦𝕤𝕫𝔹𝕦𝕣𝕘𝕚

    8

  • rafałek

    7

  • dr.big

    6

  • pablos

    6

  • Administrator

Masz rację Maximus... imprezka była udana ;)

Przegl?daj?c sobie zdjęcia archiwalne dojrzałem fotkę, która pobudziła na mej twarzy grymas u?miechu :(:(:lol:

51.jpg

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

... że o tej już nie wspomne ... :lol:

11.jpg

A to podobno tylko Komar się chwali swoimi atrybutami... :(

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Przegl?daj?c sobie zdjęcia archiwalne dojrzałem fotkę, która pobudziła na mej twarzy grymas u?miechu :(:(:lol:

No fakt wielki nieobecny - nie szkodzi że o nikczemnym wzro?cie ale WIELKI ;):(:(

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Łza się w oku kręci kiedy konfrontuje zdjęcia i widok zza okna (pi..na ?nieżyca)...

A jest nadzieja, że i w tym roku odbędzie się ten rytuał w Kampinosie ???

pzdr

Odnośnik do komentarza
  • Administrator
zobaczcie co onet pokazuje na nastepny piatek :D

No co... +11 stopni :D

Oby się tylko nie okazało, że to mina bo zacznę szukać liny ;)

Odnośnik do komentarza

A ja się już dzi? wybrałem do roboty normalnie - czyli na :D . Całkiem całkiem, a przy okazji testuję odzież (podam markę bo niezła - CRAFT) - to tak na odprawienie zimy.

Ludziska się dziwi? i u?miechaj? ze swoich katamaranów - całkiem sympatyczny pi?tek, tylko drogi sie jako? chyba przenosz? do ciepłych krajów - znaczne ich czę?ci już wemigrowały - a może do asfaltowe h5n1?

Mario - o jakich prognozach pi?tkowych piszesz?

Odnośnik do komentarza
  • Administrator
A ja się już dzi? wybrałem do roboty normalnie - czyli na  :D .

To widzę Ultras, że mamy podobnie... Ja 8 marca nie wytrzymałem :D

http://www.burgmania.net/forum/index.php?showtopic=1282&st=0

W ostatni poniedziałek też wieczorem latałem Burgerem ;). Było troche chłodnawo... - 5

To jest silniejsze ode mnie ;)

;)

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy
Ja do tych gazów dokładam jeszcze ciepłe płyny...

A ja płyny z % :D

Płyny, gazy..... a ja nadal rękawiczki i ciepłe tufne........ :D;)

i wcale już nie ogl?dam pogody w TV tam kłami? i czaruj? ;)

Odnośnik do komentarza

No to w takim razie jeĽdziłem dzis sobie na burej suce...:P

(burger robił za pojazd serwisowy, ciekawe czy kto? jeszcze woził w schowku samochodowy alternator..?:P )

Odnośnik do komentarza

:P dzisiaj pogoda byla super+10 C.Po poludniu nawet sie pocilem na sloncu.W cieniu nie bylo juz tak przyjemnie. Snieg przez cala zime widzialem w sumie tylko kilka dni :P .Raz spadlo nawet ok.5 cm.Ale tylko na kilka godzin :) .Wystarczylo ,miasto sparalizowalo.Burka tez.

pozdrowienia z troszke innego klimatu dla bractwa "zakutych lbow".Nie bijcie :):)

Odnośnik do komentarza

Danek, snuj?c nam o zaletach "twojego" klimatu umiarkowanego morskiego psujesz nam tylko humory, gdy zdamy sobie sprawę z "naszego" położenia w strefie klimatu przej?ciowego i pogody w zimie takiej o której nawet się już nie chce nawet mówić :P

pozdrawiam

ciachu :P

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

A co to znaczy brak sniegu i +10 C :P Po 5 mc zimy czuje sie jak eskimos i chyba zapomnialem jak wyglada swiat kiedy nie jest bialo :P

Odnośnik do komentarza

No i koniec Naszej wspólnej udręki z przeciwno?ciami losu ... czyli zim? od niedzieli gwałtowny wzrost temperatur .... nawet do +19 stopni http://pogoda.onet.pl/0,3,miasto.html tak więc Panie i Panowie ostatnie chwile na przygotowanie sprzętu i samych siebie do sezonu 2006.

Zima walczyła z Nami i tak zbyt długo....

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Nie wiem jak Wy ale ja w czwartek przyjeżdżam FlyingC1Trasp.gif do Starego Młyna (nie mylić ze Starym Młynkiem :) ).

Co? mnie słuchy doszły, że Maximus też przybędzie na oklep :) , więc nie będę sam :)

Kto? jeszcze ma j?dra? :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...