Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Widziane C1 na lawecie


Artix

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator
Nie pozostaje nic innego jak pogratulować udanego zakupu, nurtuje mnie tylko co Burgolotem czyżby szedł w odstawkę ???  oj chyba nazwa "burgmania" przestaje lekko zanikać jak już ojciec dyrektor kupuje inne sprzęty, teraz worek się rozsypie i w jego ?lady pójd? inni dotychczasowi fanatycy Burgmanów.... czy może to jaka? forma protestu miło?ników suzuki na posunięcia Suzuki w zwi?zku z odbieraniem dealer-stwa kolejnym salonom   :) .

Pablos... nie dorabiaj zbędnej ideologii :)

Nazwa Klubu Burgmania nie została wybrana przypadkowo... Po prostu kiedy mówisz komu? słowo "maxi- skuter", "duży skuter" to odrazu kojarzy się to z Burgmanem... st?d i nazwa naszego Klubu Maxi- skuterowego ;) Po prostu Burgamanów jest najwięcej i st?d się to wzięło.

W pierwotnym założeniu Klub miał zrzeszać tylko użytkowników Burgmanów ale szybko doszli?my z Tetsuo do wniosku, że jest to bez sensu... Po prostu Polska to nie Włochy czy Francja ;)

Tak więc, Burgmania jest Klubem Maxi- skuterowym niezależnie od marki i modelu ... Jedyna granica to granica pojemno?ci ale to już chyba wszyscy wiemy...

Pozatym to co ja kupuje nie powinno być dla nikogo żadnym odno?nikiem... Wręcz odwrotnie... Ja lubię często to czego typowy Kowalski w życiu nie zaakceptuje ;) Zreszt? w moim życiu prawie zawsze tak było... ;)

Taki już ze mnie gad :o

Ps. Xcitinga miałem jako chyba jeden z pierwszych na ?wiecie a napewno jako pierwszy w Polsce i jako? dotychczasowi fani Burgmana nie poszli w moje ?lady. BMW C1 chciałem kupić już w 2001 roku (nawet wpłaciłem zaliczkę ale wycofałem się :o), tylko sporym problemem była uwczesna cena... Wersja jak? sobie wtedy wybrałem u Smorawińskiego kosztowała 36. 800 PLN !! :P:P;) . O Williamsie wtedy nie było nawet słychać w Polsce a kiedy się dowiedziałem, że co? takiego BMW wypu?ciło w limitowanej serii powiedziałem sobie, że jeszcze kiedy? go kupie... i wła?nie to "kiedy?" jest teraz ;)

Poza tym dla mnie największ? zalet? C1 jest to co dla innych pewnie jest wad?... NIETYPOWO|Ć KONSTRUKCJI oraz fakt, że BMW produkowało go tylko przez 2 lata. W paĽdzierniku 2002 roku Helmuth Pantke ogłosił oficjalnie zaprzestanie produkcji C1 ...

Tak więc cejedynek jest mało a więcej już napewno nie będzie :)

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 82
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • 𝕄𝕒𝕣𝕚𝕦𝕤𝕫𝔹𝕦𝕣𝕘𝕚

    10

  • ortos

    10

  • dr.big

    8

  • MAXIMUS

    7

  • Klubowicze

Tak więc cejedynek jest mało a więcej już napewno nie będzie  ;)

Jakby się kto? pytał to jestem pierwszy w kolejce do odkupienia tego cuda jak się znudzi(co po powyższym opisie może nie nast?pić nigdy) ;):):)

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Maximus, obawiam się, czy ta kolejka nie była ustalona już wcze?niej , bo oprócz Ciebie na forum ogłaszało się juz paru chętnych na C1. ... ;)

Zastanawiam się czy w Mariusz nie pozazdro?cił Ortosowi i nie ma zamiaru mieć w garażu więcej niż jeden skuter ;) , zgodnie z tegorocznymi zapowiedziami dotycz?cymi K7, a przecież nie będzie to jedyna nowo?ć.

Odnośnik do komentarza

No no Mariusz :)

Gratuluje zakupu ;) piękny egzemplarz

Jedno mnie tylko nurtuje i trochę mi smutno :) byłe? we Wrocku i nie dałe? znać że jeste? ;) szkoda bo na pewno znalazł bym czas na małe spotkanko no ale trudno

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Zastanawiam się czy w Mariusz nie pozazdro?cił Ortosowi i nie ma zamiaru mieć w garażu więcej niż jeden skuter ;) , zgodnie z tegorocznymi zapowiedziami dotycz?cymi K7, a przecież nie będzie to jedyna nowo?ć.

Tego się wła?nie obawiam ale u mnie pewnie było by to samo i już by został na wieki ;) .

Tu rozumiem kolekcjonerów że rarytasiki s? nie na sprzedaż

Odnośnik do komentarza
Teraz juz oficjalnie gratuluje ;) ciekawe kiedy ja znajde swoja C1 ;)

Artix! Pomeczysz Mariusza i bedzie jak z majesty :)

Mariusz! Fajna sztuka! Gratulacje!

Odnośnik do komentarza

No to gratuluję Mariuszu kupna "pojazdu dla inwalidy" ;):):)

Chyba kupiłe? go zaraz po zakońceniu rozmowy ze mn?, tak szybko to poszło.

Trudno za Tob? nad?żyć ;);)

No to jeszcze raz: bezawaryjnej eksploatacji i szybkiego wzrostu warto?ci kolekcjonerskiej ;)

Pozdrawiam

RobB. ;)

A może by kiedy? te C1 pojechały nieco dalej niż do sklepu po piwo, nie słyszałem o żadnych ich międzynarodowych trasach ?!

A labretty i Vespy jeĽdziły :)

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Hmmm nie dodałe? Mariuszku pewnego faktu...

Na 90% jest to jedyna sztuka w polsce, która posiada oryginalne siedzenie dla pasażera, oraz oryg. podnóżki, mocowane do ramy...

Jest to PIEKNA sprawa, a samo takie siedzenie jak się pytali?my w BMW kosztuje kilka DOBRYCH "stówek"...O podnóżki już nawet nie pytali?my...

Tak sobie teraz wszedłem na aukcję z tym Williamsem bo niemogłem się doczekać fotek od Ciebie... Normalnie CUDO straszliwie... Kolorek się wyróżnia jak *** ;) ...

Ciekawi mnie fakt, gdzie umiejscowili radio? Jak już j? odpakujesz, zrobiłby? fotki? Tata miał mieć radio w swojej wersji,ale tam gdzie stała w niemczech j? rozkradli i w?ród akcesoriów które zwinęli były wła?nie gło?niczki(s?dzę ze radio też, skoro go niema)...

Poza tym rzeczywi?cie 1000km przebiegu to TOTALNY rarytas... Tata swoj? kupił jak miała 6000 a to już było niewiele... 1000 to wręcz przesada :) SZOK nawet bym napisał... :)

Ortos dobrze pisał, znaczek Burgmanii przyklejony na przedniej ?ciance błotnika(jak i na każdym innym plastiku) będzie wygl?dał ZAJEBI|CIE... Z tyłu jest też troche miejsca na większy znaczek(za plecami)... Ale maskotka klubowa że HEJ...(ale nie pijcie mleka :) )...

Dobra jeszcze jedno pytanko, które nie zostało zadane...

JAKA TO POJEMNO|Ć? Nigdzie nie pisze w aukcji... Ty też nie napisałe?... A ciekawi to napewno wszystkich...(przynajmniej Ja się przyznaje ;) )...

Dobra spadam narazie, bo ileż można pisac...Musisz sprzęta dogl?dn?ć, zamiast siedzieć tu i czytać mojego posta ;) ...

Pozdrówki i tymczasem....Kubeczek ;)

Odnośnik do komentarza
A może by kiedy? te C1 pojechały nieco dalej niż do sklepu po piwo, nie słyszałem o żadnych ich międzynarodowych trasach ?!

A labretty i Vespy jeĽdziły ;)

Piwo to w sumie ważna rzecz ;)

A na poważnie to Makarony z BMWC1Club jeżdż? po całej Europie nawet zim?

C1....zim?

A ja planuję na C! w tym roku jechać do Turynu :) ,

chyba,ze wcze?niej kupię T-maxa....

pozdr...

ortos vel mr. c1

FlyingC1Trasp.gif

Odnośnik do komentarza
  • Administrator
A może by kiedy? te C1 pojechały nieco dalej niż do sklepu po piwo, nie słyszałem o żadnych ich międzynarodowych trasach ?!

Robie... wszystko w swoim czasie ;)

C1- ki na ?wiecie też maj? swoje zloty i sporo jeżdż?...

Ot tu taka losowa linkownia do spędu "zboczeńców"

Zlot C1 w Niemczech

Tu jedna z lepszych stron włoskich maniaków C1 oraz ogromna kopalnie wiedzy o tym skuterze:

BMW C1- KLUB ITALIA

Tu ciekawa galeryjka Klubu z Włoch:

Ciekawe foto C1

Tu jeszcze co? ciekawego... C1 cross team :)

C1 Cross Team

Hmmm nie dodałe? Mariuszku pewnego faktu...

Na 90% jest to jedyna sztuka w polsce, która posiada oryginalne siedzenie dla pasażera, oraz oryg. podnóżki, mocowane do ramy...

Jest to PIEKNA sprawa, a samo takie siedzenie jak się pytali?my w BMW kosztuje kilka DOBRYCH "stówek"...O podnóżki już nawet nie pytali?my...

Masz rację Kubo... ma nóżki i dostałem także od go?cia siedzenie dla pasażera. Już nawet Ortos mi wspominał, że to jaki? strzaszliwie nietypowy rarytas... ;) . Pozatym faktycznie... cena tego dodatku jest kosmiczna :)

Ja raczej nie będę z tego korzystał bo na C1 chcę jeĽdzić sam a na tyle będę woził oryginalny kufer 70 litrowy ;) Ważne jednak, że sztuka jest maksymalnie wyposażona ;)

Tak sobie teraz wszedłem na aukcję z tym Williamsem bo niemogłem się doczekać fotek od Ciebie... Normalnie CUDO straszliwie... Kolorek się wyróżnia jak ***  ...

Powiem Ci, że na zywo rzuca się w oczy jeszcze bardziej... Malowanie ma poprostu nie z tej ziemi ;) . Nie wspomnę już o tym że team Williamsa jak i sam kolor niebieski to moje ulubione pkt programu :)

Ciekawi mnie fakt, gdzie umiejscowili radio? Jak już j? odpakujesz, zrobiłby? fotki? Tata miał mieć radio w swojej wersji,ale tam gdzie stała w niemczech j? rozkradli i w?ród akcesoriów które zwinęli były wła?nie gło?niczki(s?dzę ze radio też, skoro go niema)...

Tam radia jako takiego nie ma Kubo. Jest tak zwany "fabryczny zestaw audio BMW" w skład które wchodz?: Gło?niki nad głow?, wzmacniacz, sterowanie przy lewym kontrolerze oraz mała winda wyjeżdżana ze schowka do mocowania przeno?nego MP3, Disc mana czy Walkmana... w schowku jest kabel z końcówk? "jack".

Dobra jeszcze jedno pytanko, które nie zostało zadane...

JAKA TO POJEMNO|Ć? Nigdzie nie pisze w aukcji... Ty też nie napisałe?... A ciekawi to napewno wszystkich...(przynajmniej Ja się przyznaje  )...

My?lałem, że było już to napisane... Silnik ma pojemno?ć 125 i 15 KM.

Odnośnik do komentarza
Ważne jednak, że sztuka jest maksymalnie wyposażona  ;)

hola, hola lista dodatkowych akcesoriów jest DŁUGA:

akcesoria

Napewno musisz jeszcz mieć:

-storage net -boczne siatki na"zakupy"

-winbreak z tyłu

-sill protectory na nogi

A szyberdach, lampka czy komputer pokładowy też by się przydał....

;)

pozdr...

ortos vel mr. c1

FlyingC1Trasp.gif

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Wiem, wiem... Powinienem napisać "mocno wyposażona" ;)

Można do niego dołożyć jeszcze wiele ale w tym przypadku pisz?c słowo "maksymalnie" miałem na my?li moje preferencje. Oto wyposażenie ponad standard C1 w mojej sztuce:

- ABS

- grzane manetki

- grzane siedzenie

- audio stereo pakiet

- kufer 70 l.

- siedzenie dla pasażera

- lampka do czytania mapy

- uchwyt na telefon

- ?wiatła awaryjne

Tak naprawdę nie ma czego? takiego jak full opcja w żadnym samochodzie czy motocyklu... zawsze jest co? czego nie ma w danym egzemplarzu a w innym będzie... A w przypadku BMW jest to zupełnie normalne... Listy opcji w przypadku tego producenta s? ogromne ;)

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Spis Tre?ci:

1) Wstep

2) Rozwinięcie

3) Półmetek( :( )

4) Zakończenie

1)Heja...

Co do ilo?ci dostępnych akcesoriów, to macie całkowit? rację, ze jest ich w kij i troche...

Napewno 90% z nich jest przydatnych i każdy by je chętnie nabył, ale...

------------------------------------------------------------------------------------------

2)NO WŁASNIE--> Ale nieda się nie odczuć PIĘTNO Marki jak? jest BMW... Nic u nich nie jest tanie, z wiadomej rzeczy, bo jest to marka luksusowa i takie też s? ceny wszystkich akcesoriów...

Powiedzmy taki kuferek...

Na ebay.de wychodzi na polskie koło 1200-1400zł...

W salonie napewno niema co liczyć, że wyjdzie taniej jak 2000zł...

Jak na cenę kufra, to do tanich nie należy...

Ale do tego trzeba przywykn?ć...

------------------------------------------------------------------------------------------

3)Jest to skuter, którego raczej się już nie sprzedaje...

BO--> po pierwsze cięzko sprzedać w poslce tak? maszynkę...

Po drugie, cena spada jak niewiem

Po trzecie POCO sprzedawać? Innym, lepszym się Go nie zast?pi, bo w tej klasie niema konkurentów... A znudzić się nie znudzi, bo C1 to raczej pasuje jako DRUGI skuter, obok jakiego? innego maxi... Centralnie tak jak Arti chce... Na dojazdy do pracy, a czasem tak pojeĽdzić po mie?cie...

Po prostu fajny pojazd PO maxiskuterze... Zabawka ;) ...

Tak opropos, to mamy już w klubie 4 C1'nki...

1)Edyta-->C1 200 Exec.

2)Ortos-->C1 200 Red

3)Mariusz-->C1 125 Williams

4)Ja(prawie :( )-->C1 125 Exec.

---------------------------------------------------------------------------------------------

4)Założe się, że Art nie wytrzyma więcej jak miesi?c i też posi?dzie cu? takiego... I będzie pi?ta... ja się postaram na który? zlot wyrwać C1'nkę od taty i przyjechać...(jak już wspominałem ortosowi)... byłaby to fajna sprawa, jakby wszystkie C1'nki się spotkały i zrobiłoby się fotki :( ...

Pozdrówki, Kubłex :lol:

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
..........................................................................................

.........................................................................................

Pozdrówki, Kubłex :(

Już Ci kto? zwracał uwagę o nie zapominaniu napisania spisu tre?ci :( , następny brak będzie karany :(

Widzę że poprawa nast?piła natychmiast :(:lol:;)

Odnośnik do komentarza

Mariuszku!

Zrób WRESZCIE ładne zdjęcia, żebym mógł Ci pogratulować zakupu :(

Bo, że była ładnie zapakowana w czasie podrózy, to widziałem jak stała u mnie na podjeĽdzie..... :lol:

pozdr...

Ortos vel Mr.C1

FlyingC1Trasp.gif

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...