Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Lipiec 2011


Arkadiusz

Rekomendowane odpowiedzi

  • Klubowicze

Takie spoty zawsze mile widziane tylko dlaczego nigdy nie ma kompletu osobowego wallbash.gif

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 107
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Arkadiusz

    22

  • michu

    13

  • Tomekgdz

    11

  • czaro69

    8

Top użytkownicy w tym temacie

Ponieważ ludzie wypoczywają !winkiss wystarczy spojrzeć na forum cisza !yawn

Informacja bardzo dużo ostatnio śmigam !scooter wypaliłem trzy zbiorniki paliwa to jest wyczyn w dwa tygodnie :rolleyes: !kisss

Pozdrawiamy ze słonecznej parnej Stegny !piwko

Odnośnik do komentarza

Ponieważ ludzie wypoczywają !winkiss wystarczy spojrzeć na forum cisza !yawn

Tomku, nie taka cisza. Obejrzyj regionalne W-M !OKK

Odnośnik do komentarza

Kto wypoczywa ten wypoczywa.

Ja właśnie siedzę w hotelu w Zielonej Górze.

Nudy na budy, ale jesteście Wy i Burgmania !OKK

Odnośnik do komentarza

Kto wypoczywa ten wypoczywa.

Ja właśnie siedzę w hotelu w Zielonej Górze.

Nudy na budy, ale jesteście Wy i Burgmania !OKK

Niech nie gada, tylko zapisuje się na spota na Mazurach !piwko !piwko

Odnośnik do komentarza

Informacja bardzo dużo ostatnio śmigam !scooter wypaliłem trzy zbiorniki paliwa to jest wyczyn w dwa tygodnie :rolleyes: !kisss

Tomek, toć to w góry byś pojechał i wrócił !OKK

Czaro69, pozdrawiam, dziś na obwodnicy Torunia widziałem Twojego sobowtóra, o mało co normalnie się nie zatrzymałem bo myślałem że to Ty normalnie !w00t !w00t

Robsonik, szczególne podziękowania za gościnę, oczywiście Rita kawunię zrobiła błyskawicznie i taka Suupper !OKK dzięki za ciacho oczywiście i do następnego. Ps. Miałeś rację z tymi koleinami we Włocławku masakra !sciana

Odnośnik do komentarza

Czaro69, pozdrawiam, dziś na obwodnicy Torunia widziałem Twojego sobowtóra, o mało co normalnie się nie zatrzymałem bo myślałem że to Ty normalnie !w00t !w00t

Trzeba było zrobić foto, byśmy się pośmiali... !OKK Ja też kiedyś zatrzymałem jakiegoś faceta po drodze, bo byłem pewny, że to mój kolega ze szkoły !w00t

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Tomas - jakim sposobem wypaliłeś aż 3 zbiorniki paliwa :rolleyes: ???

Już wiem :) , spuściłeś po troszku i spaliłeś w ognisku :) .

Arek dzięki za odwiedziny, szkoda że nie mogłem z Tobą pokulać troszku !scooter !scooter. Wróciłem niedawno z przejażdżki, Zacna śmiga aż miło !OK .

P.S. Byłem w pobliżu Wisły w Nieszawie, faktycznie to robactwo masakra jakaś !yeah .

Odnośnik do komentarza

P.S. Byłem w pobliżu Wisły w Nieszawie, faktycznie to robactwo masakra jakaś !yeah .

Robert, to myślałeś, że ja w kulki lecę? Zapytaj się Bogdana201, on zna ten klimat jak do mnie przyjeżdża, to znaczy nie chce przyjeżdżać teraz !sciana !sciana mówi dopiero w zimę hi hi hi

Trzeba było zrobić foto, byśmy się pośmiali... !OKK Ja też kiedyś zatrzymałem jakiegoś faceta po drodze, bo byłem pewny, że to mój kolega ze szkoły !w00t

Wiesz co, myślałem o tym, ale szła burza i mi zależało szybko dojechać do celu !winkiss

Odnośnik do komentarza

Widzę, że koledzy zazdrośni taki przebieg w dwa tygodnie !scooter to prawdziwy wyczyn, Co :unsure:

Poważnie mówiąc to i tak więcej niż rok temu !w00t

Pozostało jeszcze Mi tylko 3-dni urlopu szkoda !placz1 będę jeszcze musiał czekać na nowy aż do sierpnia !sciana

Odnośnik do komentarza

Informacja bardzo dużo ostatnio śmigam !scooter wypaliłem trzy zbiorniki paliwa to jest wyczyn w dwa tygodnie :lol: !kisss

Dwa tygodnie trzy zbiorniki to <szok> nie miałeś czasu żeby co nieco się delektować. !piwko Do mnie nawet nie zajechałeś ? oczywiście w ramach czynnego wypoczynku nad morzem.61wakacje.gif

Odnośnik do komentarza

Pozostało jeszcze Mi tylko 3-dni urlopu szkoda !placz1 będę jeszcze musiał czekać na nowy aż do sierpnia !sciana

Tomek przez trzy dni to normalnie możesz jeszcze 3 zbiorniki spokojnie wyjeździć, albo nie, lepiej te 3 zbiorniki zostaw sobie na Lębork !winkiss ,

Oczywiście potraktuj to jako wyzwanie !starwars

Odnośnik do komentarza

Delektować powiadasz :lol: znalazłoby się parę dni !w00t hi hi

Wyzwanie mówisz zobaczymy !yawn Mareczek wczoraj było tak zwane KO !OKK

Jeszcze parę godzin i praca !OKK (odpoczynek)

Odnośnik do komentarza

Witajcie

Dzisiaj wróciliśmy z lubelskiego .Mielismy okazje zobaczyc z bliska trąbe powietrzną (wyrywało drzewa z korzeniami) , fotki nie zdążyliśmy zrobic - to był moment .

Niestety już jutro do pracy !placz1

Odnośnik do komentarza

Michał nie płacz odpoczniesz !OKK Ja bardzo się cieszę, że jutro do pracy, !YES bo następny Wekchend zaś będzie ciężko !w00t

Odnośnik do komentarza

Michał nie płacz odpoczniesz !OKK Ja bardzo się cieszę, że jutro do pracy, !YES bo następny Wekchend zaś będzie ciężko !w00t

Też prawda

Wątroba musi się zregenerowac !zeby

Odnośnik do komentarza

Normalnie nie mogę tego czytać !placz1 .

Michał napisz co znaczy wątroba przy tak zacnym trunku jak cytrynówka whist .

A z resztą po co tu pisać temat dla wtajemniczonych :P , czym najlepiej się ugotować :P

Uf jaka dobra :);) .

Odnośnik do komentarza

Michał napisz co znaczy wątroba przy tak zacnym trunku jak cytrynówka ;) .

Uuuuu coś Michał nie pisze :lol:, pewnie szuka Essentiale Forte

Upiorek Ty masz wątrobę na pewno zdrową ja Ci to mówię.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Siemka

Dziś rano wróciłem do domu z wakacji.Teraz będę bardziej dostępny.

O jakich wątrobach wy piszecie? Mało jest problemów w życiu? jakaś tam wątroba nie będzie nami rządziła ;)

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Siemka

Dziś zatankowałem do pełna !scooter i !w00t zapalił.Mimo że deszcz dziś pada pojechałem na mierzeję aby na kulać jak najwięcej kilometrów, przy okazji załatwiłem termin na tegoroczną mierzeję ale to już w innym wątku. Na razie !scooter spisuje się bez zarzutu.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...