Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Lipiec 2011


Arkadiusz

Rekomendowane odpowiedzi

I to cały urlop nad morzem.

Całe szczęście że nad zimnym a że nad zatoką to i nie nad najczystszym :lol:

Mniej żal :)

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 107
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Arkadiusz

    22

  • michu

    13

  • Tomekgdz

    11

  • czaro69

    8

Top użytkownicy w tym temacie

Od kiedy :) ? Bo w chwilach wolnych od ciagania bananem stonki urlopowej zalegajacej na plazy mam zamiar nawinac pare km eLTekiem :lol: .

Robert, zazdraszczam tego "słonecznego patrolu" !piwko !OKK

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Co niektórzy już nie mogą wytrzymać ciśnienia związanego z jutrzejszym wyjazdem w Tatry, i dostają tzw. sraczki przedwyjazdowej, normalnie jest to syndrom jeszcze nie opisany przez lekarzy !YES .

Odnośnik do komentarza

Co niektórzy już nie mogą wytrzymać ciśnienia związanego z jutrzejszym wyjazdem w Tatry, i dostają tzw. sraczki przedwyjazdowej, normalnie jest to syndrom jeszcze nie opisany przez lekarzy !YES .

Większośc :lol: jak nie wszyscy :) !YES :D

Odnośnik do komentarza

Spoko, na razie mam tutaj kilka spraw do pozalatwiania, pozniej mam zamiar ruszyc w mala objazdowke (Poznan, Wawa), to moze zawitam na pare godzin do Stegny (ale nic nie obiecuje :) ). Wszystko zalezy od pogody oraz czy bedzie mi sie zwyczajnie chcialo kulac beret po zatloczonych i dziurawych drogach oraz dawac zarabiac Autostradzie Wielkopolskiej S.A. i skarbowi panstwa w mycie i podatkach za paliwo :lol: ...

Odnośnik do komentarza

Większośc :lol: jak nie wszyscy :) !YES :D

Nie stresować się spoko .

SZAMAN dostał po łepetynie , zamawiałem pogodę ale nie upał !placz , to wszystko przez tą kasiorę BOBASKA !placz1 , toć to normalnie nie ma czyn oddychać .

Odnośnik do komentarza

Powiem krótko od piątku do wczoraj była jedna impreza, co wstałem to zaś zasypiałem :blink:

Bigu czekam !piwko

Śpij spokojnie Tomciu jak Bigu lub ja przyjadę to Ciebie obudzimy. 0drinks.gif 037.gif

Odnośnik do komentarza

Powiem krótko od piątku do wczoraj była jedna impreza, co wstałem to zaś zasypiałem :D

Tomek, powiem Ci szczerze w górach klimat służy, nawet powiem bardzo służy,

teraz czas sprawdzić klimat nad morzem !winkiss

!OKK

Ps. Ale najpierw muszę zrobić przegląd maszynu, !scooter bo już dwunasty tysiąc się zbliża !placz1 !w00t

Odnośnik do komentarza

Mareczek znasz Mnie, jaki jestem !yawn na pewno się podniosę jak usłyszę dźwięk szkła !w00t

Arkadiusz wszędzie jest klimat :D do tego jak dozujesz z umiarem tak jak Jaaaa !w00t

Odnośnik do komentarza

(...)Bigu czekam !piwko

Mialem jechac do Poznania po Tmaxa, to od razu zajrzalbym do Wawy na czwartkowe spotkanie i do Stegny na kotleta rybnego, ktorego tak lubie :D . Okazalo sie, ze Tmaxa "niet", to i jeden z celow podrozy odpadl... Na razie mysle :D ...

Odnośnik do komentarza

Arkadiusz wszędzie jest klimat :) do tego jak dozujesz z umiarem tak jak Jaaaa !w00t

Masz rację, masz rację Tomeczku, dozowanie z umiarem to podstawa, tak jak my to robimy !winkiss

Oj muszę kiedy dojechać do Ciebie, oj muszę, zjawię się normalnie jak Zorro !zorro

Odnośnik do komentarza

A ja siedzę jak to Bigu napisał " jak ta turystyczna stonka " na plaży w Złotych Piaskach 61wakacje.gif, i zgodnie z naturą człowieka marzy mi sie to czego nie mam.  Tęsknię za moją kozą. Nadaremnje rozglądam się za skuterami ale tu w Bułgarii widok to żadki. zdziwko.gifJeszcze z tydzień i wracam. Obiecuje że do końca lata nie zostawia więcej mojego burga samego. 

Odnośnik do komentarza

Fajnie masz,ja jutro śmigam na !scooter do Dźwirzyna,ciekawe jaka pogoda będzie bo nad naszym morzem nie ma gwarancji pogody.No ale cóż zawsze pozostaje !piwko :lol:

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Kujawiaki dotarli do domu jakaś cisza !placz1

W końcu dotarli, ale chcą wrócić tam jak najszybciej :) .

Tylko się przepakujemy i w drogę niebawem !scooter !scooter !scooter .

Odnośnik do komentarza

Tak jak mówisz Robert właśnie się z Jolka przepakowujemy i lecimy z synami w okolice Kazimierza Dolnego ,ale niestety tym razem na 4oo

Odnośnik do komentarza

Tak jak mówisz Robert właśnie się z Jolka przepakowujemy i lecimy z synami w okolice Kazimierza Dolnego ,ale niestety tym razem na 4oo

Michu, nie docenisz już tej ulewy przy 150 km/h, nie docenisz !winkiss no i te sakwy !OKK !OKK !OKK

Odnośnik do komentarza

Witam z wieczora tym co jeszcze urlopują miłego urlopu i cytrynówki !OKK .

Dopiero teraz mam troszkę czasu na pisanie , po powrocie ciężko jakoś ale ja to powiada Michu

jadziem , dalej . Napiszę tylko tyle że ZACNE spisały się dobrze a i Króle dały radę . Pogoda dosyć dobra tylko ta duchota . No ale z tym też daliśmy radę .

P.S

Chciałbym mieć u mnie w Kowalewie takie drogi jakie ma Słowacja :rolleyes: .

Odnośnik do komentarza

Sławka Fundi Czaro

wielkie podziękowania za wczorajszy

fajny, wesoły i miły wieczór !piwko

co prawda niektórzy musieli dzisiaj

wstać do pracy :rolleyes:

było jak zwykle SUPER

to do następnego

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...