Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Lipiec 2011


Arkadiusz

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 107
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Arkadiusz

    22

  • michu

    13

  • Tomekgdz

    11

  • czaro69

    8

Top użytkownicy w tym temacie

  • Klubowicze

Arkadiusz, spać nie możesz ? :D:) Czekałeś do północy żeby założyć temat .Dobry jesteś. Tak trzymać !OK !OK .

Panowie czy wam się regiony nie pomerdały ? :)

ps ; dobranoc !yawn

Odnośnik do komentarza

Arkadiusz, spać nie możesz ? :D

Ha, ha nie mogę właśnie, a siedzieć muszę zresztą u kujawiaków za złożenie tematu są nagrody !piwko i muszą być czujni :):D:)

Żarty, żartami w "fabryce" jestem to się i czyta i pisze, ktoś musi nie spać, by mógł ktoś spać. !OK

Panowie czy wam się regiony nie pomerdały ? whist

Adam jakie regiony? Jakie granice, toć w Unii jesteśmy !winkiss

Odnośnik do komentarza

Lipiec się zaczął :D lubię ten miesiąc. Pogoda taka sobie choć wedle prognoz to w CSW pada od dwóch dni a tu nic. Może dziś coś skapnie :) ? Mam nadzieje, że do czasu Polanowa (08-10.07 ) będzie pogodowe OK :) . Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Faktycznie Arek masz rację - kto otwiera miesiąc , ten stawia !piwko :) .

Zbieram się do roboty, coś zaczyna padać, ale pewnie zacznie porządnie jak już będę jechał !scooter !sciana .

Odnośnik do komentarza

, coś zaczyna padać, ale pewnie zacznie porządnie jak już będę jechał !scooter !sciana .

Krakałeś, krakałeś i wykrakałeś, u mnie pada sobie, pada deszczyk. !winkiss

Odnośnik do komentarza

Siemka

Arek no to masz farta stawiasz 2 raz z rzędu !OKK

U mnie pada , a wczoraj lało tak ,że nie było nic widzc !NOT

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Siemka

Jeszcze żyję.Przeglądam forum ale jakoś nie mam natchnienia do pisania, troszkę pochrzaniły mi się plany związane z urlopem na !scooter spowodowane jest to awarią i jak na stan dzisiejszy skuter raz odpala a za chwilę nie, przyczyny na razie nie ustaliliśmy więc jeździć nie mogę.Miejscowi fachowcy działają.

Pozdrawiam Siemik

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Siemka

Jeszcze żyję.Przeglądam forum ale jakoś nie mam natchnienia do pisania, troszkę pochrzaniły mi się plany związane z urlopem na !scooter spowodowane jest to awarią i jak na stan dzisiejszy skuter raz odpala a za chwilę nie, przyczyny na razie nie ustaliliśmy więc jeździć nie mogę.Miejscowi fachowcy działają.

Pozdrawiam Siemik

Jedynym wyjściem z sytuacji jest grożenie Burgiemu utopieniem w Nogacie :) , powinno poskutkować :) .

Odnośnik do komentarza

Jedynym wyjściem z sytuacji jest grożenie Burgiemu utopieniem w Nogacie :) , powinno poskutkować :) .

Takich słów nawet bym nie kierował w stronę naszych maszyn....

Nu nu nu nie wolno !placz1

Odnośnik do komentarza

Siemka

Arek no to masz farta stawiasz 2 raz z rzędu !OKK

Michu i o to mi chodziło, ja nie mówię nie !winkiss

Ps. Jak ktoś mnie pobije z założeniem tematu czasowo, też mu postawię !piwko

Siemka

Jeszcze żyję.Przeglądam forum ale jakoś nie mam natchnienia do pisania,

Grzesiu, ten Twój wpis bardzo mnie niepokoi, widzę, że chyba trzeba dojechać do Ciebie i Cię podbudować psychicznie, !piwko , stary awarie się zdarzają i będą się zdarzały, usuniesz usterkę i będzie wszystko !OKK już nie mogę się doczekać Twoich starych humorem tryskających wpisów. W du... e, masz awarię nie jeździsz, nie będziesz jej miał, to będziesz śmigał i odwiedzisz w końcu Duninów. !winkiss a jak widzisz na razie mam już dwa razy stawiać !piwko.

Głowa do góry !OK

Odnośnik do komentarza

Grzecho, Ty się chłopie awariami nie przejmuj, bo monterem zostaniesz !sciana

To się da naprawić,a pogada i tak paskudna.

W Chojnicach totalna jesień. Zimno jak cholera i pada deszcz !placz1

Ach, a tak bym berecik pokulał po Kaszubach.....

A trąbka w Bydzi bardzo przystojna !pomidor

Odnośnik do komentarza

Jasna dupa

pada, pada i pada....

ale co tam w poniedzialek ma sie poprawic , dobrze że wekend wolny , bo dojeżdżam Zacną do roboty !scooter

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Powiem Wam, że Zacna całkiem dobrze pływa w taką pogodę :lol: , troszku mniej stabilna na tym białym namalowanym g****e, ale daje radę !OK .

Wracając z roboty moją ulubioną "jedynką" - masakra totalna, budowniczowie A1 mają jakiś zryw narodowy, chyba ich termin goni ;) .Nie życzę nikomu takiej drogi...

Odnośnik do komentarza

No to witam z rana :) .

Zacznę od KRÓLA , po telefonie od gościa z Malborka i rozmowie śmiem twierdzić że prawdo podobnie będzie to jakiś bzdet , a takie cholery są najgorsze i to instalacja ;) jak ja osobiście tego nie cierpię . Ale głowa do góry co nas nie zniszczy to nas wzmocni .

Teraz dalej Arek osobiście zamieniam te dwa razy !piwko , na jeden malutki taki tyci tyci torcik , bo ten w (+) był super .

Bobasku pytanie to pies czy suczka , jak pies to Ci współczuję iglaki na działce będziesz musiał zabezpieczyć bo wiesz siusiu piesek musi gdzieś robić , a matka natura wzywa . Psiak pierwsza liga !OKK , niech tylko tak szybko nie rośnie , bo dzieci będą miały mało uciechy . Na pewno musisz zaplanować miejsce na ogrodzenie dla nie go bo jak nie to ogród może być bardzo ładny , a na wiosnę będzie wyglądał super , wiem coś na ten temat :lol: .

Robsonku drogi przecież ktoś ten kraj musi budować :) :) whist .

P.S

No a teraz ogłaszam zryw finansowy dla szamana bo ni jak tego gościa nie mogę przekupić , ciągle mu mało . Wakacje rozpoczęte a tu pogoda do bani . Jest właśnie 8,30 a tu ciągle pada . Jeszcze raz SZAMANA zaatakuję i pogadam co on sobie myśli , i dam Wam znać a na razie tak myślę że po 10 zł od głowy dla SZAMANA !YES .

Pozdrawiam !vampire

Odnośnik do komentarza

Jeszcze raz SZAMANA zaatakuję i pogadam co on sobie myśli , i dam Wam znać a na razie tak myślę że po 10 zł od głowy dla SZAMANA !YES .

Pozdrawiam !vampire

Podaj nr konta :lol:

Odnośnik do komentarza

przeleciałem dzisiaj tracę DG-SŁupsk-Koszalin-DG bez deszczu.Co prawda z rana mokro na drodze było i wilgotno w powietrzu ale po poludniu !winkiss 24C i słoneczko.Bobas nie podal namiarów to "kawy nie było" !placz1

BTW.Bobas pamiętaj że takie psisko rośnie szybko i przybiera na wadze.Dbaj o "kości" więc witaminę A+D3 zapodawaj po kropelkach.Jak odżywisz za młodego dobrze to potem nie ma problemów.

I nie wierz tylko w 'suchą karmę" -pies jest mięsożerny i tak musi dostawać.IMHO jeśli nie chcesz mieć "dużej kupy" to zapomnij o wypełniaczach typu kasza lub ryż w karmie !bicz .Resztę instrukcji dostaniesz "przy kawie"

Uuuuu widzę, że kolega trzeźwieje !!! 4_1_72.gifei24znakok.gif

RATUNKU bo trzeźwieję !winkiss

Odnośnik do komentarza

Noooooooooo pomalutku się wypogadza !YES !OKK

Spoko spoko SZAMAN obłaskawiony , dostał działkę i jest cacy .

Od czwartku wraca lato tak pierunowi powiedziałem bo jak nie to inaczej z nim pogadam .

Bobasku kasiora dotarła tak więc SZAMAN śpi !piwko , bo okrutnie zmęczony .

Raz jeszcze dzięki za wpłaty na konto .

Pozdrawiam !vampire .

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...