Skocz do zawartości
Forum Burgmania

BURGMANIA 2011


Gość Bartheez5

Rekomendowane odpowiedzi

Milo czytać że choc część W-M dopisze !OKK

CYTAT BARGACZ: (A ja się ciesze że w końcu warm-maz się odezwalo. Myślę że już stanowimy siłę aby myślec o burgmanii w przyszzłych latach. A może w przyszłym roku ? )

Adaś nie szalej i ciszej wypowiadaj swoje myśli bo pociągną Cię do odpowiedzialności i Burgmania 2012 będzie w Olsztynie :)

Swietnie że Przemek już będzie na chacie . Dom to dom a nie szpital .

Odnośnik do komentarza

Witam z wieczora :) .

No i co ja tu czytam następny zlot w Olsztynie !OKK , ło matko to będę miał tylko 170 km :) , :lol: .

Pozdrawiam !vampire .

Odnośnik do komentarza

Już sobie was tam wszystkich wyobrażam. Hm ! Nie- nie daje rady wyobraźnia moja choć nie wąska to nie obejmuje tylu fajnych maszyn w jednym miejscu. :eek:

Co ja bym dał aby móc tam z wami !piwko :lol::):clap:

Niestety zarobiony jestem . Tym bardziej że do moich wakacji zostało tylko trzy i pół tygodnia i muszę wszystko pokończyć i pozamykać. No ale potem ponad dwa miesiące nieróbstwa , i w tedy mam nadzieję na Mega jazdę. !TOMCAT

A puki co Panowie i Panie to Szerokiej drogi i oby wam płynów nie zabrakło. :)

Odnośnik do komentarza

Mam nadzieję że koledzy z W-M ,którzy przyjadą wcześniej na :angry: i !piwko .

Przygarną nas ,sobotnich sympatyków burgmanii.Którzy zjadą na jeden dzień do Malborka.

Pozdrawiam !!!

Odnośnik do komentarza
Gość Bartheez5

STALONE no wiesz co !tut !tut

MY !scooter W-M musimy trzymać się razem !piwko !piwko

Nie widzę inaczej jak wspólna sobotnia biesiada !OKK

Mam nadzieję że koledzy z W-M ,którzy przyjadą wcześniej na :kicking: i !piwko .

Przygarną nas ,sobotnich sympatyków burgmanii.Którzy zjadą na jeden dzień do Malborka.

Pozdrawiam !!!

MAKI-- SKORPIONA ZABIERA TEEEEEEEEEŻ !placz1

Odnośnik do komentarza

Witajcie po Burgmanii !OKK

teraz już macie pojęcie, ile trzeba mieć zdrowia !piwko !piwko i ile !scooter !scooter może razem śmigać..Coś pięknego, prawda?

Może jakieś foty z Malborka??? !OK

Odnośnik do komentarza

Witajcie po Burgmanii !OKK

teraz już macie pojęcie, ile trzeba mieć zdrowia !piwko !piwko i ile !scooter !scooter może razem śmigać..Coś pięknego, prawda?

Może jakieś foty z Malborka??? !OK

Jakbyś dobrze poszukał to byś znalazł TEN WĄTEK ! a w nim mnóstwo fotek...

a tak a propo to administracja może także zamknąć ten wątek whist

Odnośnik do komentarza

Witajcie po Burgmanii !OKK

teraz już macie pojęcie, ile trzeba mieć zdrowia !piwko !piwko i ile !scooter !scooter może razem śmigać..Coś pięknego, prawda?

Może jakieś foty z Malborka??? !OK

Już wiemy,ale tak już mamy zdrowie...

A foty !sciana Nie było czasu bo kieliszki od komarów były często puste.... whist

Odnośnik do komentarza

Jakbyś dobrze poszukał to byś znalazł TEN WĄTEK ! a w nim mnóstwo fotek...

a tak a propo to administracja może także zamknąć ten wątek whist

Marynarz, ja nie muszę przeszukiwać forum, żeby wiedzieć gdzie jest wątek z wrażeniami po Burgmanii..I wcale nie o to mi chodziło..Chciałem, aby Panie i Panowie z W-M podzielili się wrażeniami w regionalnych !OKK a foty zapodali w w/w wątku.

Odnośnik do komentarza

Impreza przednia,szkoda tylko że jednodniowa(w moim przypadku).

Jestem pod wrażenem,pełen szacun dla siemika i wszystkich zaangażowanych w imprezę.

!OKK Pozdrowienia dla wszystkich z W-M.

ps.Podziękowania dla"avanturników"za wspólny powrót do domu.

Odnośnik do komentarza

To teraz się wysil czaro69 troszkę i pomyśl ! (podobno to nie boli...)

Jakby każdy tak robił jak Ty chcesz !bicz (czyli zapodawał fotki w swoich regionalnych) to fajnie by Ci było siedzieć cały dzień przed kompem i przekopywać całe forum w poszukiwaniu !TAZ fotek !tut ze zlotu ???? !NOT !NOT !NOT

Czy jednak łatwiej wejść w ten wątek który podałem parę postów wyżej i mieć wszystko jak na dłoni !OKK

!sciana !sciana !sciana

Odnośnik do komentarza

Witamy z zoną po Burgmanii :lol:

Impreza i organizacja fantastyczna. Pogoda jak na zamówienie. Było warto !OKK To była nasza pierwsza Burgmania "na żywo", tym razem dla nas tylko jednodniowa, ale w przyszłym roku chcielibyśmy żeby udało się wyrwać chociaż na 2 dni lub całą imprezę. Cieszę sie, że mogliśmy z zoną poznać maxi skuterowców z W-M, oraz kolegę Czaro69, który też jest z Giżycka ale nie udało się nam wcześniej spotkać. Czaro - myślę że dasz znać jak bedziesz w Giżycku i spotkamy się na jakimś !piwko

Stalone - dzięki za miarowe i spokojne tempo podczas powrotu !scooter Miło było poznać twoją żone. Myślę że nasza propozycja o której rozmawialiśmy przy kawie w "altanie" jest warta przemyślenia i ciągle aktualna. Z Ornety dotarliśmy do Giżycka bez przeszkód.

To spotkanie w Malborku będziemy napewno miło i długo wspominać.

Odnośnik do komentarza

W Giżycku jestem w każdy weekend, więc nie widzę przeszkód, aby się spotkać i spróbować !piwko !piwko !OKK !OKK

Odpada tylko Boże Ciało bo muszę wyjechać.Napisz mi PM, kiedy Wam pasuje termin, postaram się dostosować.

Pozdrowienia dla Wszystkich z W-M !piwko

Cieszę się, że było parę !scooter !scooter z naszego regionu w Malborku. Tak trzymać !OKK

Odnośnik do komentarza
Gość Bartheez5

Witam i Pozdrawiam Brać z W-M i nie tylko !scooter !scooter !scooter

Wrażenia z Burgmanii 2011 Niesamowite !OKK

Mniemam iż w nie długim czasie przyjdzie sie spotkać w tym wspaniałym gronie !scooter

KrzysUrban jeszcze twego Burka trzeba dobrze !piwko , bo jakos nie było możliwości przez te !TAZ

MAKI miał niesamowite Lęki na 7-ce whist w trakcie powrotu :)

Odnośnik do komentarza

KrzysUrban jeszcze twego Burka trzeba dobrze !piwko , bo jakos nie było możliwości przez te !TAZ

MAKI miał niesamowite Lęki na 7-ce whist w trakcie powrotu :)

A dzieki dzieki... Pozdrawia Warmia.

Niesamowite wrażenia a kac moralny dalej ciagnie...

No ja myślę pojeździc po Mazurach aż do podlasia.

To My za mojego Burka jeszcze nie skończyliśmy pić?? No to będzie... !V !tut

A czego on się aż tak bał?? Tych "dziewczyn" mających 100 metrów do lasu??

Odnośnik do komentarza
Gość Bartheez5

Jak ze swojego burka zsiadł na miejscu to wyglądał jak by z Burgmanii na pieszo wrócił :) Queen of the dance floor !TAZ

CZekamy na Lipiec bo coś się chyba szykuje w KULUARACH jakies kulanko !scooter

Odnośnik do komentarza
Gość Bartheez5

,,Jurek,, Ja cały czas biorę pod uwagę twój przyjazd na urlop dlatego z datą nie wyskakuję whist . Temat wstępnie poruszany z resztą ekipy w-m na Burgmanii !V Choć przyznam że ekipa kuj-pomorska też mile widziana na wspolne kulanko i jakąś kiełbachę z !piwko

Termin do dogadania !tut !tut

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...