Skocz do zawartości
Forum Burgmania

BURGMANIA 2011


Gość Bartheez5

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Bartheez5

Witam!!!!!!!

Założyłem nowy temat odnośnie ŚWIĘTA WSZYSTKICH MAXI !scooter !scooter BURGMANIA 2011r.

Kto z kolegów jedzie, bądź deklarował by wypad na chociaż 1 dzień. Myslę że jako grupa W-mazurska można by wspólnie się z organizować i zawitać w Malborku !scooter !scooter !scooter !scooter

P.s. Dla nie wtajemniczonych SKORPION JEDZIE TEŻŻŻŻ!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza

Bartheez5 ja jak wiesz odpadam:( dopiero w PL będę w lipcu,ale wam życzę udanej imprezy, i oby wam się kółka kręciły.. !piwko

Odnośnik do komentarza

Cześć koledzy,jednodniowy wypad jak najbardziej wchodzi w grę.

Sobota będzie najlepsza.

Piszcie mnie na listę W-M.

Odnośnik do komentarza

Ja będę na całej Burgmanii od piątku do niedzieli..Jak pisałem wcześniej, ruszam z Bydgoszczy w piątek rano.

Jeśli chodzi o jeden dzień, to wg programu sobota będzie najlepsza !piwko

Zorientujcie się u Siemika odnośnie kosztów, żeby później nie było....... !TAZ, ja płaciłem za cały zlot !YES

Odnośnik do komentarza
Gość Bartheez5

Cześć koledzy,jednodniowy wypad jak najbardziej wchodzi w grę.

Sobota będzie najlepsza.

Piszcie mnie na listę W-M.

Widzę STALONE ze chyba sie dogadamy w tej kwestii

!piwko !piwko Odnośnie soboty ja Jak najbardziej myślę że jeszcze !scooter !scooter z Ełku by dopisały.

Patrząc na mapę można by zahaczyć za Ornetę i wspólnie pokulać !scooter !scooter !scooter !scooter na Malbork

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Siemka

Nie kombinujcie tylko przyjeżdżajcie na cały zlot.

Bardzo chętnie poznam jak najwięcej burgmaniaków z najpiękniejszej krainy na świecie !kisss

Kontakty z wami trzeba utrzymywać sterylnie tak aby nigdy nie uległy zepsuciu.

Pozdrawiam Siemik

Odnośnik do komentarza
Gość Bartheez5

To Może kolega BARGACZ zaczeka na 3 Maxi z Ełku !scooter !scooter !scooter my bedziemy przez Olsztyn popołudniu w piątek lecieli ?????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Jadę na calą Burgmanię. Wyjadę przed poludniem w piątek

Pozdrawiam

Pamiętasz naszą ostatnią rozmowę na temat sobotniej parady?

Rozpoczęcie parady godz. 10.00 :P

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Pamiętasz naszą ostatnią rozmowę na temat sobotniej parady?

Rozpoczęcie parady godz. 10.00 :)

Pamiętam. W takim razie rozważę przyjazd w czwartek po poludniu

Odnośnik do komentarza

Witam

Jak Koledzy widzą ten sobotni wyjazd do Malborka? - bo temat coś umiera. Jeden lub dwa maxi z Giżycka mogło by pokulać z wami - przez Olsztyn lub Ornetę - chociaż przez Ornetę, Pasłęk ścieżka spokojniejsza i bardziej urokliwa.

Dogadajmy godzinę itp. oraz ustalmy czy chcemy dolecieć przed paradą.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Witam

Jak Koledzy widzą ten sobotni wyjazd do Malborka? - bo temat coś umiera. Jeden lub dwa maxi z Giżycka mogło by pokulać z wami - przez Olsztyn lub Ornetę - chociaż przez Ornetę, Pasłęk ścieżka spokojniejsza i bardziej urokliwa.

Dogadajmy godzinę itp. oraz ustalmy czy chcemy dolecieć przed paradą.

Pozdrawiam

Siemka.

Proponował bym nie ustalać nic po paradzie.

Parada ma być najważniejszym punktem naszego zlotu.

Jeśli wyjdzie tak jak mam nadzieję to wszystkie kluby, zrzeszenia z polski i nie tylko będą nam zazdrościły. Wiec nie zastanawiaj się tylko przylatuj na paradę albo dzień wcześniej.

Pozdrawiam Siemik.

Odnośnik do komentarza
Gość Bartheez5

AVANTURNIK!!!! !scooter !scooter !scooter Maxi lecą z Ełku w piątek przez Olsztyn( po wcześniejszych uzgodnieniach z SIEMIKIEM) doszliśmy do wniosku że nie ma co na samą SOBOTĘ jechać i wpaść jak OPARZENI do Malborka w sobotę rano !scooter i fundować sobie niepotrzebny stres przed paradą. !TAZ

Także jak masz możliwość wyjazdu w piątek nie ma problemu możemy złapać się po trasie !OKK

My startujemy ok 15-ej z Ełku żeby na 20-sta dokulać się do Malborka.

Pomyśl i daj znać jak pasuje !tut

Odnośnik do komentarza

Przykro, ale piątek raczej nie wyda z powodu obowiązków w pracy.

W takim razie nie zawracam wam gitary - kulajcie z rozsądkiem !OK . Coś sam wymyślę - pewnie !scooter o 5.00 rano w sobotę.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Witam, jestem nowy na forum w-m ( ale na burgmani już jakiś czas;-) ) miałem ostatnio przyjemność poznać kolegę Bargacza i skusił mnie na jedno dniowy wyjazd więc jeśli ktoś jedzie w sobotę to ja z kolęgą się piszę . Pozdrawiam i proszę o kontakt

Odnośnik do komentarza

widzę ze sporo ale niestety pracuje w piatek do wieczora i tak kombinowalem zeby w sobote nie isc do pracy ;-) wiec moge tylko w sobote mozna by rano poleciec;)

Odnośnik do komentarza

Witam kolegów,avanturnik i Daruss77 może spotkamy się w Ornecie w sobotę rano.

Pośmigamy razem do Malborka,80 km do przejechania z Ornety.Normalnie autem 1,5 godziny jazdy.

Jak macie inne propozycje, dajcie znać.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza

Witam

Jeśli koledze Darus77 propozycja odpowiada to możemy rano w sobotę spotkać się w Dobrym Mieście i razem pomknąć na Ornetę po kolegę Stalone. Jadę z żoną jednym skuterem.

Godziny spotkań do ustalenia między nami na PW

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Witam .

Panowie co tak słabo ?

Grupa W-M powinna być mocna i być na głównym zlocie Burgmanni od samego początku czyli od piątku !?

Info o zlocie było już w grudniu jak dobrze pamietam i można było zaplanować sobie urlop - więcej chęci :) .

Ja choć mam rzut beretem wyruszam koło 10tej z Elbląga w piątek . Do zobaczenia w Malborku .

Szerokiej drogi Panowie ......

Odnośnik do komentarza
Gość Bartheez5

Spokojnie DIZELKU !piwko

Grupa W-M na pewno dopisze !tut trwa WIELKIE pakowanie na !scooter do wyjazdu na Malbork

A co do terminu wyjazdu to już z przyczyn obiektywnych wcześniej jak o 15-ej w piątek nie damy rade !placz1

No ale myśle że około 20-ej zawitamy na miejscu gdzie wspolnie uzupełnimy

płyny po !scooter 300km. !piwko !piwko

Pzdrawiam bartheez!!!!!

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

A ja się ciesze że w końcu warm-maz się odezwalo. Myślę że już stanowimy siłę aby myślec o burgmanii w przyszzłych latach. A może w przyszłym roku ?

Pozdrawiam

Byłem u Przemka

Wygąda bardzo dobrze

Mówił mi , że może w piątek będzie w domu

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Ale wam zazdroszczę,no ale nie każdy może być na Burgmani jak wiecie, ale nie łamiąc się myślę, ze na przyszły rok może mi się uda z wami pomknąć na Burgmanie. !piwko !scooter

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...