Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Wrażenia po VII zlocie Burgmanii


marcin62

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, ja już po Malborku (Zajebiście choć pech) w Wawie (sobota i po szpitalu), kto wie ten widział, że miałem problem po wczorajszych tańcach z nogą. Sprawa bardzo skomplikowana. Gips 4 tygodnie (udało się stabilizator-na sztywno) i 6 tyg. leczenia... Także z mojej strony informuję z przykrością, że Marl odpada...

Co do koszulek itp. to Worlan na priw napisz bo nie wiem(zgadamy się)... 2 tyg. mam stopą nie dotykac ziemi...

Było i jest pewnie "Tam" super . Pozdrawiam znajomych i nie znajomych, a jednak znajomych... Hej

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Ja również już wróciłem - pierwsza w moim życiu Burgmania zaliczona! !V !piwko Fajnie, że udało się pogadać - z wieloma z Was po rocznej przerwie. No i jak najszybciej muszę wrócić do maxi !scooter

Siemik - jako frontmenowi imprezy, na Twoje ręce składam wyrazy uznania! Świetne miejsce, świetne atrakcje, świetne żarcie. No i oczywiście ludzie (ale to nie zasługa Siemika <_< ).

482ab0a33b48af89med.jpg

Na koniec chciałbym również podziękować "swojej" ekipie z Pomorza Zachodniego - Bilety, "następną razą" nie dam się namówić na gonienie Ciebie !pomidor

Odnośnik do komentarza

Witam, nasza familja wystartowała w drogę powrotną o 4:30 w domku byliśmy koło 10. Cóż , szkoda że już po imprezie... !placz1 Wielkie dzięki za organizacje Siemikowi oraz jego kompanom. Pozdrownienia dla zlotowiczów i do zobaczenia !OKK

Odnośnik do komentarza

Ja i Bryhu ruszyliśmy o 6tej rano - Kubo się pakował w tym czasie, reszta pola chrapała jak borsuki <_<

Dla urozmaicenia wymieniliśmy się pojazdami i się w spokojnym tempie doturlaliśmy do Warszawy :lol: Tak pusto było, że może z 5 aut wyprzedziliśmy.

Dzięki wszystkim oraz Siemikowi szacun za organizację tegorocznej Burgmanii, ogarnięcie tego wszystkiego.

Odnośnik do komentarza

Dotarliśmy już do domku !YES bardzo dziękujemy za miłe spotkanie !OKK

Siemiku pełen szacun !OKK za organizację imprezy szkoda tylko, że tak krótko <_<

M@rkiz wielkie podziękowanie za możliwość jazdy !scooter na bateryjki i oczywiście za Nagrodę !OKK

Odnośnik do komentarza

Ada i czaro meldują się po Burgmanii. Dotarliśmy cało i bezpiecznie (Ada do Giżycka by PKP,ja do Bydgoszczy by !scooter)

Dziękujemy wszystkim za super spotkanie, towarzystwo i imprezę !piwko !piwko

!tut Powiem tylko: Siemik, dobra robota" !tut

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Podziękowania dla Siemika i wszystkim którzy brali udział w przygotowaniach było !OKK mimo, że musiałem wrócić w sobotę.

Parada super mieszczaństwo gały wywalało :lol:<_<

Odnośnik do komentarza

Ja również w domciu. Trasa do Warszawki przez Nowy Dw. Gdański, bajka (nie licząc paru zwężeń). Pusto i cieplutko.

Siemik i wszyscy co pomagali, wielki szacun za organizacje. Było super. !OKK

To że na zamek nie wjechaliśmy, to nic, za to wojsko stanęło na wysokości zadania.

Foty i filmidło wkrótce.

Odnośnik do komentarza

Hejka my z Romeo tez w domku w sumie tylko 60km !winkiss

Wielkie podziekowania dla Siemika , Sylwi i reszty organizatorów za wspaniałe przyjecie nas w Malborku i rewelacyjna organizacje zlotu

było super do rychłego zobaczenia !winkiss

gosiek i romeo

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Od 13.00 jestem w domu. Jeszcze raz dziekuję za przemiłe spotkanie !piwko . Siemik, wykonałeś kawał fajnej roboty - wielki szacun za wszystko !OK . Do zobaczenia !scooter !scooter !scooter

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

W domku .

Było zajefajnie z wieloma atrakcjami i pogoda cudowna zamówiona !OKK

Szacun dla organizatora i pomocników.

Wszystkim dzięki za wspaniałą zabawę.

Do następnego !OK

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Ja też w domu.

Dzięki wszystkim za fajną zabawe i koloejną Burgmanie !OKK .Miło było się z Wami spotkać i pogadać.

Podziękowania dla Siemika i wszystkich osób które pomagały przy organizacji zlotu.Szacun !OK

Dzięki dla Worlana i Szorstkiego za bezpieczny powrót do domu.

Do zobaczyska !OK

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Już w domku,Wielki Szacun dla Siemika i organizatorów zlotu,dzieki wszystkim za udana zabawe i do nastepnego spotkania przy !piwko .

Odnośnik do komentarza

Super udana impreza.

Dla wszystkich organizatorów - 5+. !OKK

Oraz dla wszystkich wspierających i dodających otuchy przy naprawie cieknącego kymkacza buziaczek !winkiss <_< .

Dojechałem, nic nie cieknie. Goniłem !scooter bez ulg i wsio było OKI.

Do następnego zlotu.

A z niektórymi jeszcze w Marl :lol: .

Odnośnik do komentarza

Wielkie dzięki rodzince Siemików i całej reszcie osób zaangażowanych w przygotowania zlotu za całą jego organizację !scooter oraz tym z którym udało się zamienić choć kilka słów za mile spędzony czas i zabawę !winkiss !winkiss !winkiss Od wyjazdu >>>>Fotki Burgmania 2011<<<< do powrotu.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

I ja melduję się w domu :]

Zenon jeszcze w drodze do KrK, ale trasę przemierzyliśmy bezproblemowo.

Dziękować za umożliwienie spotkania się z tymi Wariatami jeżdżącymi Maxi :]

Ogólne wrażenia mega pozytywne, także jestem zadowolony ze spędzenia tych dni z Wami.

Tymczasem...

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Co tu można pisać ? Ukłony, ukłony i jeszcze raz ukłony dla Siemika i Wszystkich tych co mu pomagali. Zrobiliście coś bardzo wspaniałego, w pięknym Malborku. Dzięki Markiz za umożliwienie jazdy testowej na Vectrixie.

Dzięki Grzegorzowi76 i szorstkiemu sprawnie dotarliśmy do domków.

PS. Bafka, ten browar na mojej płozie to chyba Twoja sprawka.... :) Dzięki, właśnie go degustuję.

Fotki będą, proszę o cierpliwość.

Odnośnik do komentarza

Ja również już w domku choć nie obyło się bez przygód w Helci pękła sprężyna wariatora i rozwaliło pokrywę !wchair ,musiałem potraktować resztki sprężyny szlifierką ale dojechałem !scooter o własnych siłach dzięki za udaną imprezę !OK !V terza muszę tylko jeszcze poszukać część do Heleny

Ja również już w domku choć nie obyło się bez przygód w Helci pękła sprężyna wariatora i rozwaliło pokrywę !wchair ,musiałem potraktować resztki sprężyny szlifierką ale dojechałem !scooter o własnych siłach dzięki za udaną imprezę !OK !V terza muszę tylko jeszcze poszukać część do Heleny

Odnośnik do komentarza

No to ZACNA dotarła do domeczku cała i zdrowa , mam tylko nadzieję że Robson dotarł cały i zdrowy . Co tu pisać bało zajefajnie , Szaman właśnie dostał OPR za ten upał . Zlot w całości udany a i czas minął bardzo szybciutko w miłym towarzystwie . Z nie którymi do zobaczenia niebawem a z nie którymi za rok .

P.S

Radi jak będziesz to czytał to wiesz ( kontrolka o.... ) :):P :P .

Pozdrawia !vampire .

No i WJELKI SZACUN dla Kolegów Śiemika z Komendy w MALBORKU za ogarnięcie tematu eskorty parady wszak było nas troszeczkę .

Chłopaki Dzięki za was czas poświęcony abyśmy mogli jak goście śmigać po Malborku .

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Dzieki za megafajna impreze ! Siemik i organizatorz - szacun za profesjonalne ogarniecie tematu.

Dzieki wielkie Grzeski za bardzo mila podroz powrotna,

bezpiecznie i bez "przygod".

pzdr

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...