Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Maj 2011 Zach-Pom


Sent

Rekomendowane odpowiedzi

Także tak, ceny biletów na koncerty Juwenalii tutaj: Bilety-Juwenalia

Z tego co słyszałem na uczelni ma być parada motocykli jak to było w zeszłym roku. Wtedy motocykliści dostali (ale nie wszyscy i nie z winy organizatorów :rolleyes: ) koszulkę, bilet na Dżem i smycz. Co i jak, tego spróbuję się dowiedzieć. Problem w tym, że parada będzie z UM na Wały, a potem od razu koncert. I jest wtedy problem z zostawieniem moto... Ale Pollaco gra następnego dnia, więc tu problemu nie widzę :)

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 58
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • wooferai

    16

  • Sent

    13

  • bilety

    12

  • ArtCho

    12

Top użytkownicy w tym temacie

  • Klubowicze

Także tak, ceny biletów na koncerty Juwenalii tutaj: Bilety-Juwenalia

Z tego co słyszałem na uczelni ma być parada motocykli jak to było w zeszłym roku. Wtedy motocykliści dostali (ale nie wszyscy i nie z winy organizatorów :) ) koszulkę, bilet na Dżem i smycz. Co i jak, tego spróbuję się dowiedzieć. Problem w tym, że parada będzie z UM na Wały, a potem od razu koncert. I jest wtedy problem z zostawieniem moto... Ale Pollaco gra następnego dnia, więc tu problemu nie widzę :)

Postaram się być na koncercie, choć na oko gwiazdy wystepują zwykle na końcu i nie bardzo chce mi się czekać do 2.00. Ale być może dowiem się wszystkiego w sobotę w Warszawie.

Dziś odwiedziłem gościnnych Burgmaniaków warszawskich :)

Marek, daj znać jak będziesz miał wzory znaczków (ponoć są ze Szczecina), to mogę dowieźć do Stolycy i poddać pod dyskusję :)

Odnośnik do komentarza

Wybiera się może ktoś autem do Berlina - Louis-a na dniach?

Pytam, bo mają przecenę kufra *MOTO-DETAIL* 42L CASE/ na 59.95 z (79.95) euro i bym z chęcią zakupił. :P

Jutro podjadę jeszcze do jakiegoś sklepu "luisowego" u nas i zobaczę czy też mogą ściągnąć kuferek w tej cenie.

Odnośnik do komentarza

Moto-center

Chłopaki ściągają po cenie kursu. Jakbyś jeszcze jutro pojechał, to pewnie na sobotę ściągną (kwestia czy będą jechać czy nie). Mój kask kosztował w normalnej cenie 850zł, a po promocji i z rabatem u nich 400 zł !OKK !OKK !OKK

Odnośnik do komentarza

O widzisz.

Dzięki za podpowiedź Sent.

Jutro zajadę do nich. :(

.

.

EDIT: No i kuferek zamówiony w Moto-center. !OKK

Cena euro w promocji plus 5%, bo na promocje nie mają zniżek. Mnie tam pasuje. !OK

Odnośnik do komentarza

Ładna pogoda. Kiedyś były spotkania.

Teraz wszyscy zabiegani. :(

Może by tak reaktywować te środy wieczorem, przynajmniej latem.

Jakaś kiełbaska przy ognisku. Raptem ze 30 minut postoju.

Odnośnik do komentarza

Ja jestem tak nabuzowany, że przejażdżka dobrze mi zrobi.... Ale ja się odchudzam, dlatego kiełbaska nie, ale spotkanie tak :)

Odnośnik do komentarza

Kiełbaskę można odpuścić. :)

Może jeszcze ktoś doczyta, więc proponuję 19.00 na parkingu jadąc od centrum przy Głębokim w prawo -> 150 m po lewej. Zaraz przed leśniczówką. Trochę nakręciłem, ale jakby co to Grand Dink będzie tam stał. :D

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Ja czytam, ale żonie obiecałem coś innego. Dobrze jest jak wiadomo przynajmniej jeden dzień wcześniej, a tak to jak zwykle.

Odnośnik do komentarza

Kiedy mi się zawsze przypomina w środę po pracy. !sciana

Będę starał się rozruszać to towarzystwo, pamiętając żeby dawać info z dzień wcześniej.

No, ale będę czekał o 19.00 z 10 minut.

Odnośnik do komentarza

Panowie, wybaczcie może infantylne pytanie.

Gdzie z Burgmanem pojechać w Szczecinie na przegląd?

Co do spotkań to ja niestety pracując w cyklu pon-śr nie dam rady. Bardzo chętnir weekendowo.

Odnośnik do komentarza

Mnie jednak też nie będzie (umówiłem się ze znajomymi pograć w nogę), trzeba się wyżyć !guns

A na przegląd w zeszłym roku pojechałem tu: Wernyhory (dokładnie wewnątrz tego placu, równoległe tam gdzie stoi taki biały dostawczak z plandeką)

Pamiętam, że zaczęło się od pytania co to jest, potem powiedział, żebym wjechał na kanał, światła kazał pozapalać, klakson, popatrzył tylko na wydech. Potem kazał mi zsiąść i pokazać numer ramy (numer ramy jest pod kanapą, jak się siedzi to na rurze po prawej od plastiku osłaniającego gaźnik, pewnie zakurzony i trudno znaleźć). Potem już tylko płacenie.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Ja też dziękuję za spotkanie.

No i miałem też okazję poznać Biletefkę. :)

Fajnie... Wooferai przepraszam, ale jak Ci napisałem - w zeszły poniedziałek wyjechalem z domu, wróciłem w piątek i w sobotę rano z Biletami melmaciem pojechaliśmy do Bydgoszczy, a dalej ja sam na rozpoczęcie sezonu Burgmanii do Warszawy. No i wrociłem wczoraj wieczorem... A dziś rano pojechaliśmy z synem do Kołobrzegu w sprawach prywatno-zdrowotnych (:D)

Ja wczoraj wieczorem wróciłem z Warszawy: w sumie od soboty stuknęło 1350 km! ;) Z powrotem jechałem 7 godzin - też przez Toruń i Bydgoszcz. Samochodem było by trochę gorzej, bo było kilka zatwardzeń w ruchu, które Aprilką po prostu ominąłem. Wyjazd super, a w niedzielę pojeździłem sobie po stolicy !scooter. W sumie, to dawno jej nie zwiedzałem, więc była okazja zobaczyc co nowego: pojechałem do Wilanowa, do Konstancina, obejrzałem nowy stadion itp. No i odwiedziłem rodzinkę w Rembertowie.

Tochę fotek tu znajdziecie: NADUŚ.

Odnośnik do komentarza

Przegląd zrobiony. Rzeczywiście bezproblemowo - numery, światła, klakson, stop, dziękuję i do kasy :D

Natomiast wczoraj wracając już po ulewie ok. 23 kierowca lanosa mocno ochlapał mnie wodą - wystartował ostro na światłach z prawego pasa żeby przy Nowej Kaskadzie zdążyć wbić się na mój - środkowy - pas. Większość kałuży poszła na szczęście na owiewkę (na nakedzie mógłbym już leżeć) więc na następnych światłach przy Bramie Portowej zmuszony byłem przekazać mu kilka serdecznych słów o rogaciźnie.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Przegląd zrobiony. Rzeczywiście bezproblemowo - numery, światła, klakson, stop, dziękuję i do kasy :D

Natomiast wczoraj wracając już po ulewie ok. 23 kierowca lanosa mocno ochlapał mnie wodą - wystartował ostro na światłach z prawego pasa żeby przy Nowej Kaskadzie zdążyć wbić się na mój - środkowy - pas. Większość kałuży poszła na szczęście na owiewkę (na nakedzie mógłbym już leżeć) więc na następnych światłach przy Bramie Portowej zmuszony byłem przekazać mu kilka serdecznych słów o rogaciźnie.

No to poczułeś jak nas lubią kierowcy 400

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

To jak, środa spotkanie na Juwenaliach ?

Ja nie mogę muszę kasę zarobić na przynajmniej trzy zloty.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

To jak, środa spotkanie na Juwenaliach ?

:clapping: U mnie tradycyjnie cienko z czasem...

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Słuchajcie, wstępnie w czwartek ok 18.00 - jeśli pogoda będzie dobra - zamierzam zrobić dwugodzinną przejażdżkę do NRD. Kto chce - skrzykniemy się przed wyjazdem.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Ja jak już to pójdę na koncert Pollaco !OKK

A o której jest koncert? Wydawało mi się, że są trzy zespoły, których konerty kończą sie o 2 w nocy... I Polacco jest na końcu!

O, nawet pięć: 19.05 KONCERT REGGAE (19:00 - 02:00), Wystąpią: Bethel, PaRasSol, Raggafaya, Habakuk, Sidney Polak. To pewnie Polacco będzie w nocy! :)

Znalazłem - nabrzerze Starówka

CZWARTEK 19 MAJA

19:00 otwarcie bram

19:15 PaRasSol

20:10 Raggafaja

21:35 Habakuk

23:20 Sidney Polak

1:00 Bethel

02:30 Zamknięcie bram

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...