Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Spotkanie po mszy na rozpoczęcie sezonu Burgmanii


Wrzonio

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator

Tworzy nam się całkiem nowa (nie całkiem) świecka tradycja na Burgmanii !w00t

Oj Wrzonio... o ile mnie pamięć nie myli to wczoraj uczestniczyliśmy w czwartej już świeckiej tradycji... !OK

Na wstępie chciałem oczywiście podziękować Markowi eMCe za potrzymywanie owej tradycji i za to, że chciało mu się poraz kolejny gnać do stolicy i odprawić mszę dla Braci maxi- skuterzystów :D

Podziękowanie także dla Krzytra za coroczne doglądnięcie tematu kościół, Areckiemu za "słowo" czytane... dla Wrzonia i Ewika za wkład pracy w załatwienie miejsca spoczynku po mszy, dla Foczki za pomoc w trakcie samej biesiady.

Słowa uznania dla Morwy :chef: za pyszności jakie przywiózł dla nas :wink1:

Szacun dla grupy przyjezdnej... czyli ArtCho, Miga, T-rexa i Abacha. :lol:

Dziękuję również wszystkim przybyłym :lol: . Odnoszę wrażenie, że co roku na mszach rozpoczynających sezon jest nas coraz więcej... Miło... :clap:

Ps. Szkoda, że zabrakło w tym roku organisty, śpiewu i trębaczy !placz . Za rok trzeba będzie to poprawić !OK

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 114
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Wrzonio

    15

  • M_Pajak

    5

  • T-Rex

    5

  • ArtCho

    4

Top użytkownicy w tym temacie

Serdeczne podziękowania dla organizatorów, dla naszego Szanownego Kapelana eMki za wspaniałe kazanie(jak zawsze zresztą) dla wszystkich uczestników za stworzenie wspaniałej atmosfery. Ma rację Mariusz Burgi, że jest nas coraz więcej a to bardzo, bardzo dobrze. Do zobaczenia na trasie(być może)lub na Burgmanii 2011 ( napewno)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Oj Wrzonio... o ile mnie pamięć nie myli to wczoraj uczestniczyliśmy w czwartej już świeckiej tradycji... !OK

Wiem, wiem, ale tak mi rano pasowało do misiowego cytatu :no::D:D

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Chciałem podziękować wszystkim za tak liczne przybycie i miłą atmosferę na spotkaniu po Mszy.Do zobaczenia gdzieś w trasie scooter.gif:no:

Odnośnik do komentarza

Dojechałem do domu i po obiedzie dostałem się do komputera :no:

Warto było pokonać te pare kilometrów, aby uczestniczyć we Mszy zorganizowanej specjalnie dla nas, Burgmaniaków !OKK Dzięki Marku :D

Miło było również spotkać się kolejny raz z Wami, szkoda, że pogoda w samej Warszawie nie rozpieszczała, ale co tam, ważne, że impreza się udała. Dziękuję kolegom i koleżankom ze Stolicy za organizację spotkania, Więckowi, Dorocie i Marcie za miłą gościnę, Markowi za towarzystwo w powrocie do Gdańska. Plebana nie pozdrawiam, bo do Warszawy musiałem jechać sam !bicz :D

Do zobaczenia w Malborku !scooter

DSC_0003.jpg

DSC_0009.jpg

DSC_0016.jpg

DSC_0018.jpg

DSC_0030.jpg

DSC_0031.jpg

DSC_0034.jpg

DSC_0040.jpg

Odnośnik do komentarza

Ja również chcialem serdecznie podziekować wszystkim za mile towarzystwo,szkoda ze tak krótko ale na pewno bardzo miło. Szczególnie dziekuje tobie Wrzoniu za "wprowadzenie do grona" burgmaniaków i Przemasowi za mily powrót w deszczu do domu.Pozdrawiam i do rychlego zobaczenia na trasie. !scooter

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

W zeszłym roku się nie udało, ale co się odwlecze, to nie uciecze! :lol: Wprawdzie jeszcze nie wróciłem do domu, ale w końcu dorwałem się do komputera. Przejazd do miejsca noclegowego w deszczu nie był najgorszy (nawet nie zakładałem gumy). Za to dziś sobie pozwiedzałem naszą piękną Stolicę (piszę to bez przekąsu, gdyz wreszcie miałem trochę czasu na spokojny przejazd po uroczych zakątkach miasta - a nie droga z dworca do biura mojej firmy i hotelu).

Podziękowania dla organizatorów i wszystkich co przyczynili się do fajnej imprezki. Dzięki za miłe rozmowy (zwłaszcza do T-rexa). eMKa - dzięki za ważne słowa. A dla Ojca Dyrektora - za ważne informacje oraz generalnie za wysoki poziom!

No i jeszcze chcę podziekować Biletom i Melmaciowi za wspólną podróż do Bydgoszczy. Do zobaczenia w Marlborku! :rolleyes:

Odnośnik do komentarza

To było moje pierwsze otwarcie sezonu. Obiecuję że nie ostatnie. Wielkie dzięki dla organizatorów oraz dla Marka za dobre słowo.

Do zobaczenia na trasie :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

DSC_0030.jpg

Ha !!! Mam Was !!!

Przyłapani na gorącym uczynku mali macherzy przełączników skuterowych !!!

A ja się dziwiłem dlaczego po odjeździe miałem długie zapalone i awaryjne. :)

Dobrze, że udało się maszynę odpalić !YES

A tak na poważnie, to dobrze, że nam młody narybek rośnie, będzie miał kto dziadkom skuty reperować ;) !V

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

To było moje pierwsze kropidlenie, ale na pewno nie ostatnie. Dla mnie i Jachoty było to przeżycie, robi wrażenie. Szacun dla wszystkich którzy organizowali to spotkanie. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza

Pozostaję mi tylko pozazdrościć tak fajnej imprezy... ja niestety musiałem siedzieć w pracy cały weekend ale myślami byłem z wami :)

ps, fajne fotki ;)

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Ja również chcialem serdecznie podziekować wszystkim za mile towarzystwo,szkoda ze tak krótko ale na pewno bardzo miło. Szczególnie dziekuje tobie Wrzoniu za "wprowadzenie do grona" burgmaniaków i Przemasowi za mily powrót w deszczu do domu.Pozdrawiam i do rychlego zobaczenia na trasie. !scooter

av-5709.jpg

Tego gościa z twarzy nie czaje ... :)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Wreszcie jest trochę czasu więc nadrabiam zaległości, podziękowania :

- dla organizatorów i kapelana ( msza , spotkanie , towarzystwo !OKK )

- dla Roniego i Ani ( kawa, ciacho pychota !YES )

- i wielkie dzięki dla Orzecha ( możliwość wysuszenia ciuchów , miłe pogawędki przy soczku !piwko i doczekania lepszych warunków drogowych - powrót !scooter w pełnym słońcu :) ).

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...