Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Maj 2011 Zach-Pom


Sent

Rekomendowane odpowiedzi

Ja nawet nie sprawdzałem, o której będzie, tylko wiedziałem, że będzie... :) Dzisiaj jakiś wysyp Dink'ów, 3 widziałem na odcinku 10 km :)

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 58
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • wooferai

    16

  • Sent

    13

  • bilety

    12

  • ArtCho

    12

Top użytkownicy w tym temacie

  • Klubowicze

Ja jak już to pójdę na koncert Pollaco !OKK

A tutaj spore szanse na kolejne SW 600 w Szczecinie SW 600

No no może ktoś się skusi !scooter jutro postaram się podjechać.

Odnośnik do komentarza

Moim skromnym zdaniem to te SW600 malowane i szpachlowane jest. Przód i prawy bok.

Tłumaczenie po paru minutach wytykania lakieru, że to tylko pewnie lekki szlif,

bo szkła i przedni błotnik całe nijak się mają do malowanego plastiku nad reflektorem, który ciężko przeszlifować leżąc na boku.

Dla mnie moto powypadkowe jest jak nic.

Artcho, a jakieś szczegóły wyjazdu do NRD? :rolleyes:;)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Słuchajcie, wstępnie w czwartek ok 18.00 - jeśli pogoda będzie dobra - zamierzam zrobić dwugodzinną przejażdżkę do NRD. Kto chce - skrzykniemy się przed wyjazdem.

No i nie wyszło.. Przepraszam wszystkich, którzy wiązali jakieś plany z tą przejażdżką. Następnym razem się poprawię... !sciana

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

No i nie wyszło.. Przepraszam wszystkich, którzy wiązali jakieś plany z tą przejażdżką. Następnym razem się poprawię... !sciana

Następny termin to jutro rano więcej info Artur

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Następny termin to jutro rano więcej info Artur

Myślę wyjachać między 9-10 i wrócić koło 14.00-15.00. NRD oczywiście: albo na południe w okolice Niederfinow i most dla barek (bardzo ciekawa budowla hydrotechniczna) albo na północ - Uznam i może powrót przez Świnoujście?

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Myślę wyjachać między 9-10 i wrócić koło 14.00-15.00. NRD oczywiście: albo na południe w okolice Niederfinow i most dla barek (bardzo ciekawa budowla hydrotechniczna) albo na północ - Uznam i może powrót przez Świnoujście?

Gdzie to się jeszcze zobaczy, a wyjazd o godz. 9,15 u Artura jak ktoś chętny to na telefon.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Dzięki Artur - super wycieczka, jazda, zakupy, kebab i oczywiście Flohmarkt. Proszę następny termin !OKK

Odnośnik do komentarza

hm...no to ja też proszę następny termin wycieczki.

szybkość nie gra roli :)

do malborka też jadę z Wami

.

.

.

pierwsza burgmaniacka ekscytacja w Szczecinie jest moja !tut

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Dzięki Artur - super wycieczka, jazda, zakupy, kebab i oczywiście Flohmarkt. Proszę następny termin !OKK

Ja również dziękuję za miły wypad. :helpsmilie:

A co do następnych - nie bardzo lubię planować, bo często mi nie wychodzi --> patrz ubiegły czwartek !vampire

Mogę powiedzieć, że jeśli nie będzie padać, to może w najbliższy czwartek po 18.00 na 2 godzinki, albo w kolejną sobotę jak dziś - od rana do ok. 14-15. Dam znać.

Wooferai, jak wyjazd? Udał się? :jawdrop:

Odnośnik do komentarza

Jak by ktoś się bardzo nudził :helpsmilie: , to na 15 minutek można by się spotkać np. na parkingu przy Urzędzie Miejskim koło fontanny o 13.00. !scooter

Wiem wiem, że na ostatnią chwilę, ale tak mnie naszło. :jawdrop:

Nic na siłę. :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Jak by ktoś się bardzo nudził :helpsmilie: , to na 15 minutek można by się spotkać np. na parkingu przy Urzędzie Miejskim koło fontanny o 13.00. !scooter

Wiem wiem, że na ostatnią chwilę, ale tak mnie naszło. :jawdrop:

Nic na siłę. :lol: :lol:

Tak powiedzmy na 50% przyjadę na 12-tą to więcej %, a co masz nowy sprzęt?

Odnośnik do komentarza

wooferai wielkie gratulacje !OK !OK Już drugi Xciting w Szczecinie (widziałem już Xcitinga i Downtowna na polickich blachach) !OK !OK !OK

Odnośnik do komentarza

Dzięki.

Teraz 1000 lat składek comiesięcznych przede mną.

Ale nic to.

Z ciekawostek.

Jak jeździłem 250 to mało kto mnie pozdrawiał, teraz nagle jestem moto. :)

Na stacji Orlen-u pan pyta się czy to 125???

Wracam do moto, Pan tankujący obok wykazuje zainteresowanie...to 50?

Nie to 500...

ooooooo????A ile to pojedzie??

hm...170... :lol:

ooooo???

Ach te ludziska. :)

Odnośnik do komentarza

Dziś ok. południa spotkałem na mieście gościa na niebieskim trójkołowym Piaggio. Pogadaliśmy chwilę na światłach.

Widać było że jest głęboko przekonany o stabilności swojego pojazdu: jechał tylko w koszulce i małym kasku typu braincap ;)

Później mały przelot do Kobylanki - na remontowanym odcinku Struga trzeba baardzo uważać - wytyczony zwężony odcinek pasa to same koleiny.

Za to na autostradzie do Stargardu "dałem koniom jeść"...budząc w kierowcach chęć do rozpaczliwej rywalizacji ;)

Odnośnik do komentarza

Dziś ok. południa spotkałem na mieście gościa na niebieskim trójkołowym Piaggio. Pogadaliśmy chwilę na światłach.

Widać było że jest głęboko przekonany o stabilności swojego pojazdu: jechał tylko w koszulce i małym kasku typu braincap :)

Z tego co wiem to on jest na sprzedaż, bo widzę czasami gdzie stoi :)

A ja dzisiaj widziałem w ciągu 1 minuty 2 maxi, jeden AN650 Straży Miejskiej (one jeżdżą !w00t ) a drugi to granatowa Majesty (ale skąd to nie wiem) :)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Co do spotkań to ja niestety pracując w cyklu pon-śr nie dam rady. Bardzo chętnir weekendowo.

To napisz kiedy teraz pracujesz to podjadę zatankować, nikt chyba wcześniej nie pomyślał ale u ciebie w pracy było by fajne miejsce spotkań.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

To napisz kiedy teraz pracujesz to podjadę zatankować, nikt chyba wcześniej nie pomyślał ale u ciebie w pracy było by fajne miejsce spotkań.

Ano jest to dobry pomysł! :huh:

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...