Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Maj 2011


Mareczek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Klubowicze

Kasia życzymy Wam przepięknych chwil spędzonych razem z rodzinką nad Soliną i oby pogoda Wam dopisywał przez cały ten czas

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Ja tam śmigam codziennie do roboty wprawdzie, raz w słońcu, raz w deszczu, potem mycie i tak K**D**Z :rolleyes: . Jakby posiadacze marki na S i prześmiewcy zarazem byli ciekawi, to spalanie ok.5l/100km :) , oleju nie ubywa :) .

Już tak powolutku zbliża się Burgmania, nie wiem jak Wy, ale u mnie są już objawy niepokoju w dobrym słowa tego znaczeniu, jeszcze tylko 2,5 tygodnia i....... !TAZ !tut !V.

Jakby co, to ruszam w czwartek przed południem, tj.2 czerwca !YES.

Odnośnik do komentarza

Kasiu, szerokości na wyjeździe !!!!

Robsonek, ja też mam już robaki w żołądku :rolleyes:

Na Burgmanii będę od czwartku do soboty.

W sobotę po paradzie niestety muszę wracać doma !sciana

Odnośnik do komentarza

Ja tez sie nie moge doczekać tylko wczoraj dałem koledze sie przejechać i niestety sie przewrócił !placz1 ,mam odłamaną szybe i pękniętą osłone na tłumiku, może ktoś ma na zbyciu? albo wie gdzie zdobyć bo w necie ciężko

Odnośnik do komentarza

Ja tam śmigam codziennie do roboty wprawdzie, raz w słońcu, raz w deszczu, potem mycie i tak K**D**Z :lol: .

Ja tak samo jak Ty Robsonik i tak trzymać !OKK

Panowie, co do Burgmani to Ja + ślubna jedziemy już w środę !zeby

Tomek już w środę ???? !w00t !w00t co Wy tam będziecie robić prawie trzy tygodnie ? 4_1_72.gif

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Ja tez sie nie moge doczekać tylko wczoraj dałem koledze sie przejechać i niestety sie przewrócił !placz1 ,mam odłamaną szybe i pękniętą osłone na tłumiku, może ktoś ma na zbyciu? albo wie gdzie zdobyć bo w necie ciężko

Oj Szamot, to Ty nie wiesz że motocykla się nie pożycza, resztę można :lol: .

A tak poważnie - koleś powinien się poczuć i zwrócić Ci wszystkie koszty.

Zebyś zdążył do Burgmanii :) poskładać do kupy !scooter .

Odnośnik do komentarza

koles jest spoko,szuka ale ciężko, szybę raczej serwis 400pare zloty ale 10 dni,gorzej z osłoną cena w serwisie 1000,dlatego pomagam mu szukać.

przejażdżka !scooter raptem 200m i tyle kasy,po za tym żebra zbite kostka spuchnięta !wchair .

Chciał coś takiego po prostu kupić a że jeździł przedtem na mojej 400 chciał porównać no i nie wyszło.

zawsze mogło być gorzej :lol:

Odnośnik do komentarza

Tomek, mam tylko nadzieję, że poznasz mnie w piątek !piwko i nie będziesz pytać, kto ja jestem...??? !w00t

Szamot,współczuję Ci bo mało czasu. Robson ma rację, sprzętu się nie pożycza.. !YES

Do Malborka ruszam w piątek rano z Bydgoszczy !piwko !piwko

Odnośnik do komentarza

teraz to ja juz wiem. !sciana

ja moze w piątek popołudniu wpadnę na rekonesans, a w sobotę rano przyjdziemy 400 i Yamaha T-MAX 500,chyba ze ktoś jeszcze się narysuje

Odnośnik do komentarza

Tomek, mam tylko nadzieję, że poznasz mnie w piątek !piwko i nie będziesz pytać, kto ja jestem...??? !w00t

Wszystko zależy jak szybko przyjedziesz !w00t tyczy to się wszystkich :beer::lol:

Odnośnik do komentarza

teraz to ja juz wiem. !sciana

ja moze w piątek popołudniu wpadnę na rekonesans, a w sobotę rano przyjdziemy 400 i Yamaha T-MAX 500,chyba ze ktoś jeszcze się narysuje

Jeśli chcesz szybę do an 650 wejdź na defender turystyk ok 360 złotych.

Osłona koleś miał na alledrogo napisz do niego na meila prymusd@wp.pl ale kontakt naprawde ciężki z osobnikiem.

Znalazłem nr 794370700. Dzwoń napisał,że ma wszystkie cześci.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Jakby ktoś nie wiedział, to Prezesa w Malborku będzie można znalezc w czerwonym kamperze !yeah VW :beer::band::lol::lol:

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz szybę do an 650 wejdź na defender turystyk ok 360 złotych.

Osłona koleś miał na alledrogo napisz do niego na meila prymusd@wp.pl ale kontakt naprawde ciężki z osobnikiem.

Znalazłem nr 794370700. Dzwoń napisał,że ma wszystkie cześci.

Dzieki za info,dzwoniłem ale jest za granica do końca tygodnia jest tylko kontakt mailowy wiec napisałem zobaczymy

Odnośnik do komentarza

Jakby ktoś nie wiedział, to Prezesa w Malborku będzie można znalezc w czerwonym kamperze VW :beer::band::lol::lol:

Marzena pewnie pojedzie VW co by miała gdzie spac , ale Tomas na pewno przyjedzie na ZACNEJ !scooter

Bo jak by inaczej whist

Odnośnik do komentarza

No nareszcie ruszył temat kto ,kedy rusza na Malbork !scooter !scooter !scooter Ja w Piątek rano Czaro kolego jesli pozwolisz do dopne sie do ciebie . !OKK Może jeszcze ktoś rusza w Piątek !scooter :lol:

Odnośnik do komentarza

Orcio, nie ma problemu !OKK

Spikniemy się w Mazach i dalej polecimy razem !scooter !scooter !scooter Sądzę, że wskoczymy na A1.Wydamy parę PLN, ale bez problemu i dziur dojedziemy do Tczewa. Potem to już rzut granatem !OK

Odnośnik do komentarza

Suuuuuuper no to już jest jakiś plan !OKK Nowe Marzy piątek godzina .....jeszcze śie ustali ...to czekamy kto jeszcze na !scooter do nas :clapping: dołączy

Odnośnik do komentarza

Witam Szanowne Towarzystwo !!!

Ruszył temat wyjazdu Malborka, no więc ja tzn. my wyjeżdżamy w piątek około godziny 9:00, trasa Wąbrzeźno-Grudziądz-Kwidzyn-Malbork, planowana godzina dojazdu 12-13.

Odnośnik do komentarza

koles jest spoko,szuka ale ciężko, szybę raczej serwis 400pare zloty ale 10 dni,gorzej z osłoną cena w serwisie 1000,dlatego pomagam mu szukać.

przejażdżka !scooter raptem 200m i tyle kasy,po za tym żebra zbite kostka spuchnięta !wchair .

Chciał coś takiego po prostu kupić a że jeździł przedtem na mojej 400 chciał porównać no i nie wyszło.

zawsze mogło być gorzej :clapping:

Ojejejej !!!!!!!!!!

Szkoda gabloty.

Ja nie daję już od jakiegoś czasu jeździć przygodnym motocyklistom.

Odnośnik do komentarza

Suuuuuuper no to już jest jakiś plan !OKK Nowe Marzy piątek godzina .....jeszcze śie ustali ...to czekamy kto jeszcze na !scooter do nas :clapping: dołączy

Godzinę spotkania ustalimy bliżej terminu Burgmanii :)

Odnośnik do komentarza

Wiem, że nikogo to specjalnie nie wzruszy :rolleyes: ale ja startuję już w czwartek, po pracy czyli po 14.00. Pisałem do Siemika i ustaliliśmy to i owo wiec jadę. Może się do czegoś przydam?

Odnośnik do komentarza

Robson widzę, że poznałeś Mnie bardzo dobrze !winkiss tak właśnie to będzie wyglądało !w00t

Czekam na kolegów w czerwonym Multivanie :rolleyes: z dowodami wdzięczności !piwko

Michał chodzi o to, że Marzena nie pojedzie busem :lol: skuter przyprowadzę pewnie szybciej do Malborka

Odnośnik do komentarza

(...)ale ja startuję już w czwartek, po pracy czyli po 14.00. Pisałem do Siemika i ustaliliśmy to i owo wiec jadę. Może się do czegoś przydam?

Na pewno, wlasnie z tego powodu, kilka osob, ktore moga, przyjezdza wczesniej.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...