Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Maj 2011


Mareczek

Rekomendowane odpowiedzi

Dotarliśmy do Stegny pogoda jak teraz super !OKK pierwszy zastrzyk zaliczony :D

Czekam za terapeutą, !YES co zacznie Mnie leczyć jodem :P

Byłem ,widziałem Prezes na chodzie nawet zakłady robi z miernym skutkiem

< mam do odbioru , może bardziej do spożycia 2 x ½ 40% hi hi > !sciana 2druga.gif

PS. Prezesie <1995-06-12>2druga.gif2893-46.gifTomcio zapewne będziesz próbował się wykręcić. !yeah

Odnośnik do komentarza

Witajcie !scooter . Ja za chwilę obieram kierunek Pelplin. Pogoda wyśmienita. !OKK Niech Się Święci 1 Maj !OKK

Odnośnik do komentarza

pewno NIE bo to Ty kolego stawiasz :)

Czy o czymś nie wiemy ?ei24aaaa4.gif

Ps. Słońce świeci a Upiór pewnie śpi ? ei24kanapa.gifei24drakula.gif

Pozdrawiam Wszystkich w temacie Majowym !winkiss

Odnośnik do komentarza

Witam, mam pytanko

Czy ktoś moze mi polecic jakiś warsztat w Bydgoszczy, chodzi mi o przegląd bo bo wczoraj przyjechał do mnie Burgmanik 650 z Angli

Bede wdzięczny za info

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Ps. Słońce świeci a Upiór pewnie śpi ? ei24kanapa.gifei24drakula.gif

Pozdrawiam Wszystkich w temacie Majowym !winkiss

Upiorek nie śpi, tylko śmiga !scooter

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Upiorek nie śpi już od rana, tak się stęsknił za jazdą !scooter , że pojechaliśmy razem na inspekcję do Bydgoszczy :) .

Dziękuję wszystkim działkowiczom za miło spędzony czas i poczęstunek, kiełbaski z grilla pyszne były.

Aaa i jeszcze odwiedziliśmy Kasię w drodze powrotnej :) .

Odnośnik do komentarza

pewno NIE bo to Ty kolego stawiasz :)

Tomcio Prezesie --->> krętaczu :) !NOT Tyle Ci powiem oooooooooo 2893-46.gif

Odnośnik do komentarza

Impreza w Pelplinie też zakończona i powrót bezpieczny. Było kilka maxi. Jeden Burgmann 650, chyba ze dwie Majesty, Aprilia ;) Osa z przyczepką i Heinkel.Te dwa ostatnie sprzęty to rodzynki jeśli chodzi o skutery bo w dziale motocykle coraz więcej WFMek, WSK, ETZek i innych rusków. Co ciekawe to chyba polowa wszystkich gości to Starogard Gdański i Trójmiasto. Ale to pewnie bliskość powoduje taką frekwencję moto.

pict0002n.th.jpg pict0003r.th.jpg pict0024c.th.jpg pict0026ep.th.jpg pict0027f.th.jpg pict0030qo.th.jpg pict0031jv.th.jpg pict0032tc.th.jpg pict0033ns.th.jpg pict0054dp.th.jpg Paradowałem w stroju organizacyjnym ale nikt się do Burgmanii nie przyznał. Ale to nic.W Malborku będzie lepiej.

Odnośnik do komentarza

No co ja czytam :P , ZACNA o 8,10 była już wystawiona i czekała na świeży zastrzyk ET 95 i wio w trasę . No i diabeł mnie namówił jechać przez ten Toruń ;) . Ale nie o tym chciałem napisać . Bardzo dziękuję Koleżankom i Kolegom z działek z pod Bydgoszczy za jedzonko kawunię ciacha , Jolka mazurek pycha , synowi Włodka za fachowe podejście do grilla , no i jeszcze wszystkim za dzień pełen atrakcji . Było wszystko słoneczko deszczyk wiaterek , ciepło i zimno , no i rzecz jasna Robsonek !OK i ZACNE Robercie sory ale następnym razem to ja Ci pokażę ;) nie płacz kiedy odjadę ;) !placz1 .

P.S

Robert jak zwykle dzięki za wspólne kulanie beretu !OK .

Odnośnik do komentarza

Akurat słyszałem jak trąbicie z Robsonem...No,no tylko pozazdrościć !piwko

Może następnym razem będziemy z Wami !OKK

Odnośnik do komentarza

Siemanko

Miło było się znów spotkac w większym gonie . !OKK

Upiorek , Robsonek dzękujemy wam za odwiedziny !OK

Jolka i Michu

P.S Razem z Włodkiem złozyliśmy burgolota !OK !V

Skąd ja teraz tyle oleju wezmę ;) !V :P

Odnośnik do komentarza

P.S Razem z Włodkiem złozyliśmy burgolota !OK !V

Skąd ja teraz tyle oleju wezmę ;) !V :P

Oooo Matko, co ja tu czytam ?

Michu, sprecyzuj tą wypowiedź ?

I to raz, dwa. ei24czekamzbaseboolem.gif

Odnośnik do komentarza

Oooo Matko, co ja tu czytam ?

Michu, sprecyzuj tą wypowiedź ?

I to raz, dwa. ei24czekamzbaseboolem.gif

Mój stary sprzęt AN 400 !scooter ;)

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Siemka

Wruciłem właśnie z odwiedzin w Bydgoszczy.Dziękujemy Joli i solenizantowi za ugoszczenie.

Teraz Wicia ma problem.Do gniazda zaznych wtargnął !scooter o nazwie suzuki burgman !TAZ !w00t

Zdjęcia z sikawką wkleję później.

Odnośnik do komentarza

Siemka

Wruciłem właśnie z odwiedzin w Bydgoszczy.Dziękujemy Joli i solenizantowi za ugoszczenie.

Teraz Wicia ma problem.Do gniazda zaznych wtargnął !scooter o nazwie suzuki burgman !TAZ !w00t

Zdjęcia z sikawką wkleję później.

!sciana a mnie nie odwiedził !sciana

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

!sciana a mnie nie odwiedził !sciana

Bo Ty po jakimś wschodzie sobie jeździsz.

A tak na serio to za każdym razem kiedy przejeżdżam w pobliżu to myślę aby zajechać choć na chwilkę ale zawsze brakuje czasu no i ta autostrada.

Pozdrawiam Siemik

Odnośnik do komentarza

A po przejażdżce proponuje fajną lekturę !OKK artykuł

Widziałem czytałem jestem zadowolony !OKK właśnie za godzinne będę przelatywał prez. Malbork :lol:

Odnośnik do komentarza

W niedzielę, 08.05.2011, w ten "zacny" dzień mam troszkę wolnego czasu, Toruń i okolice, pewnie będę w tych rejonach, może ma ktoś chęć się kuulnąć ? Gdzie ? mnie to lotto. !winkiss

Odnośnik do komentarza

W niedzielę, 08.05.2011, w ten "zacny" dzień mam troszkę wolnego czasu, Toruń i okolice, pewnie będę w tych rejonach, może ma ktoś chęć się kuulnąć ? Gdzie ? mnie to lotto. !winkiss

Cholerka dzisiaj nie mogę - sprawy rodzinne !placz

Odnośnik do komentarza

Cholerka dzisiaj nie mogę - sprawy rodzinne !placz

Michu, rodzinne też ważne.

Zmiana decyzji z mojej strony, kulam się w innym kierunku.

Michu innym razem !OKK

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

W niedzielę, 08.05.2011, w ten "zacny" dzień mam troszkę wolnego czasu, Toruń i okolice, pewnie będę w tych rejonach, może ma ktoś chęć się kuulnąć ? Gdzie ? mnie to lotto. !winkiss

No kurna żebym wiedział, że Ty taką niespodziankę szykujesz, to bym odwołał swoje plany.

Jeszcze raz gratki dla Ciebie i dla ZACNEJ !V !!!

P.S. Zmień już skuter pod avatarem :wink1: .

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...