Sympatycy robert1973 Opublikowano 13 Marca Sympatycy Opublikowano 13 Marca No i gitara... bo potem święta, wyjazdy, itp, itd, etc🤣
Klubowicze nietoperz Opublikowano 13 Marca Klubowicze Opublikowano 13 Marca 16 godzin temu, frodka2 napisał(a): To ja może zaproponuję pierwszy termin 29 marca? Oczywiście pogoda gra pierwsze skrzypce😃🌞🌞🌞😃 Tak się składa że mnie też pasuje !😁
Klubowicze kenobi Opublikowano 13 Marca Klubowicze Opublikowano 13 Marca 😭 28,29 - dniówki od 5.00 - 17.00. 😭 1
Klubowicze Joasia70 Opublikowano 17 Marca Klubowicze Opublikowano 17 Marca Wstępnie zapisuję termin 29.03 .... tylko nie wiem na co 😉 zakończenie czy rozpoczęcie sezonu ? czy obie imprezy ? 🤣🤣
Klubowicze arturo-bb Opublikowano 17 Marca Klubowicze Opublikowano 17 Marca 10 godzin temu, Joasia70 napisał(a): zakończenie czy rozpoczęcie sezonu ? czy obie imprezy ? 🤣🤣 TZW 2w1 . Zabieramy wszystkiego podwójnie i jemy aż "pęcniemy" 🤣 Trzeba sobie zrekompensować jesień 1
Klubowicze arturo-bb Opublikowano 19 Marca Klubowicze Opublikowano 19 Marca Jest już specjalny wątek o ognisku . TU Tylko tam będą aktualne info o dacie . Proponuję tam zaglądać aby nie przegapić. 2
Klubowicze Joasia70 Opublikowano 24 Marca Klubowicze Opublikowano 24 Marca Takie wydarzenie: MotoParada Czy ktoś ma ochotę się wybrać jak dopisze pogoda ?
Użytkownicy Ta odpowiedź cieszy się zainteresowaniem. Nazir Opublikowano 18 Kwietnia Użytkownicy Ta odpowiedź cieszy się zainteresowaniem. Opublikowano 18 Kwietnia Coby nie było, że nikt nic.. Dorzucę parę fotek z wypadu na ORS Podkarpackie, bo.... ...pięknie spędziłem te dwa dni wigili ogniska na zwiedzanie Podkarpacia🤩 3
Użytkownicy Ta odpowiedź cieszy się zainteresowaniem. Nazir Opublikowano 18 Kwietnia Użytkownicy Ta odpowiedź cieszy się zainteresowaniem. Opublikowano 18 Kwietnia 4
Użytkownicy Ta odpowiedź cieszy się zainteresowaniem. Nazir Opublikowano 20 Kwietnia Użytkownicy Ta odpowiedź cieszy się zainteresowaniem. Opublikowano 20 Kwietnia To na koniec tej wycieczki jeszcze dorzucę parę fotek z powrotu z ORS Podkarpackiego . Czyli jak "na skróty" jechać na Śląsk przez Słowacje, by zobaczyć od drugiej strony Wysokie Tatry🤩 zamek Tropszyn nad Dunajcem 5
Klubowicze Ta odpowiedź cieszy się zainteresowaniem. Migu Opublikowano 3 Maja Klubowicze Ta odpowiedź cieszy się zainteresowaniem. Opublikowano 3 Maja Teraz Zapora. 6
Klubowicze Ta odpowiedź cieszy się zainteresowaniem. arturo-bb Opublikowano 21 Maja Klubowicze Ta odpowiedź cieszy się zainteresowaniem. Opublikowano 21 Maja Drogie Koleżanki i Koledzy Świry Skuteromaniacy . ( motocyklowe świry też witam 🤣 ) Ponieważ prognozy zapowiadają ładną pogodę na Niedzielę mam zamiar przejechać się i nacieszyć drogą. Mój plan to zobaczyć czy stoi Maczuga Herkulesa i czy nie wyprostowali zakrętów na Jurze koło Zamku Pieskowa Skała. Potem chcę sprawdzić jedno miejsce z pstrągami i zupką a jak mi nie spasi to 20min dalej są już mi znane Stawy w Dolinie Będkowskiej i tam najwyżej dokończę kulinarną część wycieczki. Jeśli ktoś się nudzi , nie ma lepszych pomysłów i ma ochotę to zapraszam . Trasa to około 160 km od startu do mniej więcej tego samego punktu na powrocie. ( więc trzeba sobie tylko doliczyć dojazd ) Start planuję na 10,30 z McDonald Zator o TU po drugiej stronie jest stacja paliw to można się najpierw dotankować. Nie spodziewam się co prawda jakichś tłumów ale informuję o wyjeździe aby nie było że po kryjomu czy coś tam 😉 i na forum nic się nie dzieje 😝 To tyle. 3
Użytkownicy Nazir Opublikowano 21 Maja Użytkownicy Opublikowano 21 Maja Z wielkim Bólem to czytam, bo niestety już inne plany będę realizował. Oczywiście życzę udanego wyjazdu i gromadki uczestników 👍
Sympatycy robert1973 Opublikowano 21 Maja Sympatycy Opublikowano 21 Maja Chciałbym być.. a co będzie "życie pokaże"...czy po drodze będzie Zamek Tenczyn? ofkorse dam znać czy jadę :)
Chop Opublikowano 21 Maja Opublikowano 21 Maja 24.05 w Skale jest zlot zabytkowych motocykli i samochodów. Moźe warto zajrzeć.
Klubowicze arturo-bb Opublikowano 21 Maja Klubowicze Opublikowano 21 Maja Pomyślimy Przyjedź to mi przypomisz 1
Klubowicze arturo-bb Opublikowano 21 Maja Klubowicze Opublikowano 21 Maja Zawsze jest po drodze. Tylko trzeba chcieć 😝
Sympatycy robert1973 Opublikowano 23 Maja Sympatycy Opublikowano 23 Maja Niestety, nie ogarnę się do jutra... znakiem tego nie czekajcie na mnie☹️
Klubowicze Ta odpowiedź cieszy się zainteresowaniem. frodka2 Opublikowano 23 Maja Klubowicze Ta odpowiedź cieszy się zainteresowaniem. Opublikowano 23 Maja Teraz 🤣🤣🤣 4 godzina postoju.... 3 lawety pojechały... Dzięki za zainteresowanie naszą niecodzoenną sytuacją 😉 4
Klubowicze arturo-bb Opublikowano 24 Maja Klubowicze Opublikowano 24 Maja Przygoda trochę smutna ale życiowa. Zdjęcie SUPER 👌 Mam nadzieję że naprawa pójdzie sprawnie bo sezonu szkoda 😪 1
Użytkownicy+ EndriuBis Opublikowano 24 Maja Użytkownicy+ Opublikowano 24 Maja 13 godzin temu, frodka2 napisał(a): .....3 lawety pojechały.... ? 🤔 Widzę jednego B650 . Mogę zrozumieć. Zdarza się. Ale 3 ? 😮
Klubowicze Ta odpowiedź cieszy się zainteresowaniem. nietoperz Opublikowano 24 Maja Klubowicze Ta odpowiedź cieszy się zainteresowaniem. Opublikowano 24 Maja Tak trzy ! Pierwszy nie zabierze bo się nie da, bo nie ma za co pasami złapać. Drugi jak zobaczył zdjęcia powiedzial że nie przyjedzie ! Trzeci przyjechał holownikiem i stwierdził że nie da się ! Więc Kenobi zadzwonił do kumpla i załatwił nam transport bardziej profesjonalny niż trzy lawety razem wzięte! Dzięki Jaco, burgman bez problemu dotarl o 22:30 do Kenobiego! Burgman już rozkręcony i skrzynia zweryfikowana! Teraz zamawiam części. Dzięki przyjaciołom ten wyjazd nie zakończył się totalną klapą! Dziękujemy wszystkim za pomoc i dobre słowo! Muszę też zaznaczyć że dwóch motocyklistów zatrzymało się i pytało czy nie potrzebujemy pomocy! 3
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się