Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Wekendowe i nie tylko wyjazdy


Rekomendowane odpowiedzi

  • Sympatycy
Opublikowano

No i gitara... bo potem święta, wyjazdy, itp, itd, etc🤣

  • Klubowicze
Opublikowano
16 godzin temu, frodka2 napisał(a):

To ja może zaproponuję pierwszy termin 29 marca? Oczywiście pogoda gra pierwsze skrzypce😃🌞🌞🌞😃

Tak się składa że mnie też pasuje !😁

 

  • Klubowicze
Opublikowano

😭 28,29 - dniówki od 5.00 - 17.00. 😭

Opublikowano

Termin ok byle nie padało

  • Klubowicze
Opublikowano

Wstępnie zapisuję termin 29.03 .... tylko nie wiem na co 😉 zakończenie czy rozpoczęcie sezonu ? czy obie imprezy ? 🤣🤣

  • Klubowicze
Opublikowano
10 godzin temu, Joasia70 napisał(a):

 zakończenie czy rozpoczęcie sezonu ? czy obie imprezy ? 🤣🤣

TZW 2w1 . Zabieramy wszystkiego podwójnie i jemy aż "pęcniemy" 🤣

Trzeba sobie zrekompensować jesień

  • Klubowicze
Opublikowano

Jest już specjalny wątek o ognisku . TU

Tylko tam będą aktualne info o dacie .

Proponuję tam zaglądać aby nie przegapić.

  • Klubowicze
Opublikowano

Takie wydarzenie:

MotoParada

Czy ktoś ma ochotę się wybrać jak dopisze pogoda ?

656019598_4349871991951105_3745221552151362004_n.jpg

  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • Użytkownicy
Opublikowano

Z wielkim Bólem to czytam, bo niestety już inne plany będę realizował.

Oczywiście życzę udanego wyjazdu i gromadki uczestników 👍

  • Sympatycy
Opublikowano

Chciałbym być.. a co będzie "życie pokaże"...czy po drodze będzie Zamek Tenczyn? ofkorse dam znać czy jadę :)

  • Klubowicze
Opublikowano

Może być 😉

Opublikowano

24.05 w Skale jest zlot zabytkowych motocykli i samochodów. Moźe warto zajrzeć.

  • Klubowicze
Opublikowano

Pomyślimy

Przyjedź to mi przypomisz

Opublikowano

Jak już to bezpośrednio😀. Zator nie po drodze.

  • Klubowicze
Opublikowano

Zawsze jest po drodze. Tylko trzeba chcieć 😝

  • Sympatycy
Opublikowano

Niestety, nie ogarnę się  do jutra... znakiem tego nie czekajcie na mnie☹️

  • Klubowicze
Opublikowano

Przygoda trochę smutna ale życiowa.

Zdjęcie SUPER 👌

Mam nadzieję że naprawa pójdzie sprawnie bo sezonu szkoda 😪

  • Użytkownicy+
Opublikowano
13 godzin temu, frodka2 napisał(a):

.....3 lawety pojechały....

🤔 Widzę jednego B650 . Mogę zrozumieć. Zdarza się. Ale 3 ? 😮

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...