Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Prezentacja w Malborku 20 kwietnia


m@rkiz

Rekomendowane odpowiedzi

A ja se pozwoliłem wrócić. Fotki później. Ale imprezka wzorowa. Szkoda, że żadnej ZACNEJ marki nie było. Naprawdę pojawiła się okazja na udział, przynajmniej dla mnie w świetnej prezentacji sprzętu wyznaczającego nowy kierunek. To znak czasów, że pojawiają się na rynku nowe pojazdy a co za tym idzie technologie a może raczej odwrotnie. Ważne, że coś się dzieje i jeszcze lepiej, że są okazje aby takimi nowinkami !scooter sobie pośmigać. Dzięki dla M@rkiza za to trochę radości !piwko bez wątpienia się Tobie należ. Pogoda dopisała wyśmienicie, okolice ładne i może tylko te niewypały i pałętający się wszędzie saperzy, ale co tam. Damy radę.

No i teraz kilka obrazków.

Tych zdjęć, oczywiście zostało zrobionych więcej ale ja wybierałem tylko z moich i te umieszczam Malbork 20.04.2011.

Jakość specjalnie zmniejszyłem. Zainteresowani, poproszę o maila to prześlę duże rozdzielczości. Pozdrawiam !scooter

Odnośnik do komentarza

Tych zdjęć, oczywiście zostało zrobionych więcej ale ja wybierałem tylko z moich i te umieszczam Malbork 20.04.2011.

Uważam ,że super jest zdjęcie Grześka i Mareczka, zrobione w ruchu na elektrycznym !scooter

Fajnie wyglądacie Panowie !OKK

Odnośnik do komentarza

Widać że prezentacja się udała a i pogoda dopisała .

Filip żadnej ZACNEJ nie było , bo nie mamy na paliwo :) :) , ja niestety jestem na L4 padł mi kręgosłup i chodzę jakbym miał w d... trzonek . Tak masz rację szkoda ale jeszcze mieszczanie grodu tak zacnego jakim jest Malbork zobaczą ZACNĄ i będę mogli dotknąć :P .

Fajnie na pewno tam było , dzięki za fotki , a Grześ i Mareczek to jak tata z synem :lol:;):P .

Pozdrawia !vampire .

Odnośnik do komentarza

Szkoda, że !vampire nie poinformowałeś wcześniej to odwiedził bym !wchair na pewno w drodze powrotnej. Będą jeszcze okazje do spotkań i takich tam innych !czary !piwko . Bez gadania, imprezka mi się podobała a i Pan Burmistrz nieźle śmigał a po tym wszystkim wyraził opinię, że Burgmaniaki to spoko ludki i zorganizowani i ubranka jednakowe mają. Czyli był zadowolony i ideę zlotową popiera. I o to chodziło. Kuruj się Upiorku, kuruj. Bo zdrowi i silni być musim. Zacna Marka jeszcze nie raz pazury pokaże i miecza z pochwy dobędzie, cokolwiek to znaczy. !piwko !piwko !piwko

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Przed chwilą skończyłem pisać relację i wysłałem do Adminów, ukaże się na głównej stronie wraz z fotkami, które otrzymałem z Malbork Welcome Center.

Odnośnik do komentarza

Oj Marku nie było Prezesa ZACNEJ i takie nie dopatrzenie , co prawda w du..e mnie gniotło co by tam się pojawić ale jak z wyrka ciężko się podnieść a o ubraniu nie wspomnę to gdzie mi jeszcze się pakować na ZACNĄ :P !placz1 , szkoda że ZACNEJ nie było ale co na to poradzić . Jeszcze Malbork zobaczy ZACNE marki a i zjedzie się siła tych wszak cudownych !scooter . Znaczy się jak pisał ten z Malborka zbieramy na paliwo ;) .

Pozdrawia !vampire .

Odnośnik do komentarza

Temat wrażeń z Burgmanii już został zamknięty a nie ma potrzeby zakładać osobnego. Tu jest dobre miejsce, no chyba, że się mylę. Trochę odświeżę temat bo jakoś nikt w nim nic nie pisze a prawie wszyscy już na tym sprzęcie jeździli. Mowa o elektrycznym Vectrixie. Bardzo fajnie się stało bo miałem aż dwie okazje do polatania tym skuterem. Za pierwszym razem było to w kwietniu. Druga okazja pojawiła się w czerwcu, przy okazji zlotu Burgmania 2011. Dopiero przy drugiej okazji miałem możliwość wyjazdu „na miasto” i SiemikBurg jakoś to przetrzymał :D . Pierwsze wrażenia były bardzo pozytywne ale w miarę upływu czasu dochodził do głosu zdrowy rozsądek i chłodna, w miarę możliwości ocena tego to robię. Wszystko to za sprawą Abacha z którym miałem okazję pojechać w pierwszej parze oblatywaczy :D . Ogólnie jazda na Vectrixsie jest czynnością przyjemną. Całkiem wygodna kanapa, nisko położony środek ciężkości, bogato wyposażony wyświetlacz no i rewelacyjny wynalazek jakim jest bieg wsteczny. To tylko kilka cech tego elektryka. Pierwsze kółka po placu nie dały wystarczającej odpowiedzi na pytanie jak się jedzie i co to warte? Dopiero jazda druga, po mieście i poza, uzmysłowiła mi, że jest to tylko sprzęt do miejskiej jazdy lub na kilku kilometrowe wypady nad jezioro lub do pracy. Temat ładowania i jego kosztów sobie daruję. Nie mogę sobie jednak darować małej krytyki wyświetlacza. Bardzo dużo informacji wyświetlane jest na standardowej, całkiem sporej powierzchni. I to jest plus. Nie podobało mi się tylko jak to jest zrobione? ;) Ciekłokrystaliczny, zielonkawo czarny wyświetlacz był dla mnie mało czytelny w czasie dynamicznej jazdy. To znaczy, że w mocnym słońcu prawie nic nie widziałem. Do tego wszystkie informacje, te bardzo ważne i mniej są wyświetlane tak samo a kontrolki migaczy i innych parametrów są słabo widoczne i umieszczone zbyt głęboko. Sama jazda dość przyjemna ale tylko do momentu kiedy chcemy kogoś wyprzedzić. Za sprawą prędkości maksymalnej w granicach 110km/h, wyprzedzanie poza miastem przyprawiło mnie o lekkie zdenerwowanie. Ciekawie działają też hamulce. Odniosłem wrażenie, może się mylę, że nerwowo zachowywało się przednie kolo a tył chyba trochę uciekał. Nie potrafię tego lepiej sprecyzować ale mimo markowych podzespołów ( Brembo) spodziewałem się lepszego hamowania. Można do tej czynności wykorzystywać wsteczny bieg. Potrzeba jednak do tego trochę wprawy i wyczucia nabytego w trakcie codziennej jazdy. Pewnie się czepiam ale przedstawiłem tu to ,co mi się podobało i nie. To tylko moja, subiektywna ocena. Vectrixem jeździło tak wiele osób, że spodziewam się wielu opini na ten temat. A może nikt już nic nie napisze? Nie wiem. Chciał bym, przy okazji, podziękować M@rkizowi za umożliwienie jazdy oraz Abachowi za pokazanie mi, że jeżdżę jak d...a ;) . Co by nie pisać to czegoś się nauczyłem i miałem okazję zobaczyć fajny sprzęt.

Odnośnik do komentarza

(...) oraz Abachowi za pokazanie mi, że jeżdżę jak d...a :lol:

Nie miałem takiego zamiaru i wcale tak nie uważam :lol: Jak dupa to jeżdżę ja, przekonałem się o tym kilka lat temu na wycieczce z Waszawiakami po bieszczadzkich winklach :D:lol:

Co do Vetrixa, super się prowadzi, wręcz dziecinnie łatwo. Nisko położony środek ciężkości ułatwia manewrowanie w miejskiej dżungli. Przyśpieszenie zadowalające. Na wyświetlacz nie patrzyłem, jedynie zerknąłem na vmax za miastem - 110 km/h. Jakiś problemów z hamowaniem też nie zauważyłem. Chwilami miałem wrażenie, że lekko "ucieka" tylne koło. W Chińskim Black Wingu mam takie same opony, ale takich reakcji nie doświadczyłem.

Sprzęt idealny do miasta, na dojazdy do pracy i niezadługie wycieczki.

DSC_0490.JPG

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Temat wrażeń z Burgmanii już został zamknięty a nie ma potrzeby zakładać osobnego.

Nic podobnego :D

Temat wrażeń z Burgmanii jest cały czas otwarty.

Poza tym Twoje wpisy są w tym wątku trochę od czapy :lol: . Zdecydowanie lepszym miejscem na wrażenia po jazdach testowych Vectrixami jest TEN TOPIC.

Odnośnik do komentarza

Nic podobnego :P

Temat wrażeń z Burgmanii jest cały czas otwarty.

Poza tym Twoje wpisy są w tym wątku trochę od czapy :P . Zdecydowanie lepszym miejscem na wrażenia po jazdach testowych Vectrixami jest TEN TOPIC.

Pisząc o zamkniętym temacie z wrażeń z Burgmanii to miałem na myśli TU :) Ale to dobrze, że mnie naprostowałeś więc posta skopiowałem w odpowiednie, wskazane miejsce. Może to i dobrze bo tu rzadko ktoś już zagląda :o .

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
Może to i dobrze bo tu rzadko ktoś już zagląda :) .

Wszyscy tu zaglądają tylko nie piszą bo nic nie mają do powiedzenia w tym temacie

Odnośnik do komentarza

Wszyscy tu zaglądają tylko nie piszą bo nic nie mają do powiedzenia w tym temacie

Trochę szkoda bo M@rkiz się postarał, dużo ludzi pojeździło i cisza. Ale chyba już to rozumiem.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Trochę szkoda bo M@rkiz się postarał, dużo ludzi pojeździło i cisza. Ale chyba już to rozumiem.

Przeczytaj ze zrozumieniem jeszcze raz temat.:)

Odnośnik do komentarza

Przeczytałem temat. Chciałem kontynuować ten wątek tu ale zwrócono mi uwagę, że to nie odpowiednie miejsce wiec przeniosłem posta tam gdzie trzeba i już. Po sprawie.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...