Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Prezentacja w Malborku 20 kwietnia


m@rkiz

Rekomendowane odpowiedzi

  • Sympatycy

Witam!

20 kwietnia (środa) w Malborku jest organizowana przy moim udziale "prezentacja" jednośladów na imprezie z zaproszeniami, będą media - prasa i tv. Jeszcze w tej chwili nie znam dokładnej godz. ale prawdopodobnie ok. 10:00 - 14:00. Wiem, ze to środek tygodnia i na dodatek tuż przed Wielkanocą ale mam gorącą prośbę do miejscowych pasjonatów maxi - potrzebuję dosłownie na sam początek imprezy na 30 - 45 min. paru maxiskuterów z właścicielami. Chętnie bym widział: MP3, Burgman 400, Majesty 400, (rocznik nieważny) zacna marka 400 i 600, oraz ewentualnie inne modele. Szczegółów imprezy w tej chwili nie chcę podawać bo ukaże się z niej relacja na głównej stronie Burgmanii. Osoby które mogą mi pomoc proszę o kontakt na priva wraz z nr tel. oddzwonię ze szczegółami.

BARDZO mi na tym zależy, gdyż będzie to miało wpływ na możliwość zorganizowania fajnej atrakcji na czerwcowy zlot Burgmanii o której się dowiedziecie z mojej relacji z tej prezentacji.

Poza tym będzie mieli okazję spotkać się ze mną ... :)

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

OK - przed chwilą dostałem info, impreza planowana jest na godz. 9:30

Z LWfilip już jestem dogadany. Kto jeszcze chętny ?

Edit: Zmiana godz. prezentacji z 11:00 na 9:30

Odnośnik do komentarza

No niestety środek tygodnia przed południem nie dam rady !sciana Szkoda że się nie zgrało z naszym wyjazdem do Malborka 9 kwietnia :lol:

Pozdro

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Hmm :) termin pasuje, akurat mam dzień wolny, ale ostateczną odpowiedz dam dopiero po niedzieli.

P.S.Zacne dużo palą, nie wiem czy podołam finansowo, to jest 1,5 zbiornika paliwa :) .

Odnośnik do komentarza

m@rkiz wczoraj około 2 minut po Twoim poście wysłałem do Ciebie wiadomość PM, czy Ty ją otrzymałeś w ogóle, szkoda że to spotkanie robisz o 11 godzinie bo jak byś robił 12-13 to dał by radę dojechać.

I tak się wybieram do miasta czerwoną cegłą budowanego, więc może uda mi się zalecieć w tym terminie, ale to jeszcze poinformuję.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Arek głównym organizatorem jest Urząd Miasta Malbork, ze względu na planowaną sesję Rady Miasta impreza rozpocznie się rano, ja na TO nie mam wpływu. PM-a dostałem.

Odnośnik do komentarza

Kurczę nie doczytałem !sciana 11 godzina mi za bardzo nie pasiła, a 9:30 ? Ale zobaczymy jak się uda to się uda, nie zapewniam.

Wiesz myślałem że może PM nie doszedł.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza

No to chętni już są tylko jeśli można poinformowac Nas w którym miejscu czy gdzie mamy sie spotkac dokładniej o tej 9,30 Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Potwierdzam swój przyjazd awizowany wcześniej przez Pawłaneosa.

Wyjeżdżamy z domu o 8:oo Jedziemy trasą przez Nowy Dwór, Nowy Staw.

Może na tej trasie Ktoś z Elbląga lub Warmińsko-mazurskiego do nas dołączy.

Na wszelki wypadek rondo w Nowym Stawie gdzie stoi kościół okrążymy dwa

razy , abyśmy byli zauważeni jak by ktoś chciał razem z nami większą paką wpaść

do Malborka

Dziadek

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

m@rkiz... Fanty pijarowe przekazane Masterowi z Malborka- zgodnie z planem :) Życze udanej PREZENTACJI... ps. Prosimy o jakies foty i relacje.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

W tej chwili jestem w "trasie" wieczorem zadzwonie/napisze do zainteresowanych

Miejsce prezentacji to Parking OSiRu przy Parkowej 3 czyli tam gdzie będzie zlot w czerwcu.

Odnośnik do komentarza

Może na tej trasie Ktoś z Elbląga lub Warmińsko-mazurskiego do nas dołączy.

Nie dam rady choćbym chciał praca, no i skuter mi piardł. Także bardzo mi przykro....

Odnośnik do komentarza

Witam z rana :) .

No Kolego zaraz robi się weselej i co ja tu czytam KRÓL padł :( .

To żart oczywiście co się stało wszak sezon startuje a tu takie numery :o .

Napisz co się stało czy to słynna przekładnia ;) , czy tylko może jakaś pierdółka .

Tak na szybko to maż blisko Grzesia może On Ci w czymś pomoże , tak niedawno robił mały remont Króla :P , faktem jest że teraz co prawda nie zawsze się przyznaję ale pracuje to super whist !OK . Oby tak zostało na długi czas .

Pozdrawia !vampire .

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Ratunku, jestem już u Siemika i już więcej nie mogę !piwko

A jutro rano trzeba być dzisiejszym a nie wczorajszym

Markiz

Uuu coś czuję, że zaraz będzie grane "kręcenie śmigłem" !piwko :blink:

M@rkiz... bądź czujny :( i czekamy na fotorelacjooon !V

Odnośnik do komentarza

Ratunku, jestem już u Siemika i już więcej nie mogę !piwko

A jutro rano trzeba być dzisiejszym a nie wczorajszym

Markiz

Pewnie chodzą po zamku i straszą :rolleyes: . :P .

Markiz nie daj się !OKK !piwko .

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

No i kto by pomyślał-M@rkiz !piwko :rolleyes: i to jeszcze u Siemika :P:lol: :lol: .

Jutro niestety nie mogę dojechać do Was :(:huh: ...

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Jak w dniu wczorajszy dzwoniłem do Markiza, że może wybiorę się t-maxem do Malborka, to dał mi do zrozumienia, że niekoniecznie muszę jechać, aż taki świat drogi :rolleyes:. Teraz już wszystko rozumiem. Siemika chciał mieć tylko dla siebie :P:lol:

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...