Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Warmia i Mazury 30.04-1.05


krzysurban

Rekomendowane odpowiedzi

Melduje się w domu... Troche zmokłem ostatnie 40 km.

Skuter jak skuter ale jakie nerwy z tymi duperalami....

Nakręciłem od wyjazdu do przyjazdu około 700 km.

Dzieki chłopaki za spotkanko.

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 95
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Jurek_mwo

    27

  • czaro69

    19

  • krzysurban

    10

  • STALONE

    6

Top użytkownicy w tym temacie

Witam Panowie !

Cieszę się że udał wam się wyjazd i spotkanie :) .

Żal mi że mnie nie było ale cóż - życie !sciana .

Do zobaczenia wkrótce .....

Odnośnik do komentarza

Witam wszystkich,wielkie dzięki za super spotkanie.

Rafał dla ciebie pełen szacun za nocleg i grilka przy "skorpionie"

Pozdrawiam i jeszcze raz zapraszam 8.05.2011 na Motomajówkę do Krosna.

Stalone !OKK

Odnośnik do komentarza

Witam, cieszę się, że wszyscy uczestnicy cało i szczęśliwie dotarli do domku. !OKK Nasze bezpieczeństwo jest najważniejsze !OK

Jeszcze raz dziękuję za bardzo miłe spotkanie i wspólne śmiganie !scooter !scooter !scooter

Mamy całkiem pokaźną grupę w Warmińsko-Maz i tak dalej trzymać Panowie !OK

Do następnego razu !piwko !piwko !piwko

PS. Rafał prosimy o resztę fotek !YES

Odnośnik do komentarza
Gość Bartheez5

Czaro nie ma probl. dorzucę, ale dzisiaj nie mam kompletnie do tego głowy . Po integracji z kolegami !piwko ciężko mi dzisiaj zebrać myśli, ale obiecuje że jutro wrzucę.

P.s. Jak bym wiedział że już nie dołączysz wczoraj !scooter !scooter Nie uciekł byś nam tak szybko !bicz

Uciekam Do Roboty i pozdrawiam ;)

Odnośnik do komentarza

Potwierdzam Rafał,Czaro by nam nie uciekł musiałby,być z nami i zobaczyć na dnie tego skorpiona,ale juz bez płynu w którym pływał ;) !piwko

Odnośnik do komentarza

Witajcie, kolejne zdjęcia, tym razem z aparatu Rafała:

14636357.jpg

STALONE coś zobaczył ;)

14636359.jpg

14636367.jpg

14636379.jpg

A coś z drugiego dnia się znajdzie???? !piwko !piwko !piwko

Odnośnik do komentarza

A coś z drugiego dnia się znajdzie???? !piwko !piwko !piwko

Będzie kiepsko z tego względu,że nikt nie myślał w tak brzydki dzień robić fotek....

Odnośnik do komentarza

Chłopaki!! zdjęcia są i spoczko,najważniejsze ze Mazurska grupa ruszyła,a następny wypad,zrobimy fotek dużooo więcej :blink:

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Cześć chłopaki!

Sorry, że wcześniej nie odpisywałem, ale czekałem na potwierdzenie aktualizacyjne do forum. Od dzisiaj jestem waszym nowym burgmaniakiem. Myślę, że wycieczka w stolicy Mazur - Ełku udała się i będziemy robić takie wypady częściej. Zapraszam z kolegami z Ełku do zwiedzania naszych okolic. Mieszkamy w otoczeniu lasów i 26. jezior.

Zabieram się za uzupełnianie informacji na moim profilu. To tyle z mojej przemowy.

Pozdrawiam, MAKI

Odnośnik do komentarza

Przepraszam Cię MAKI, ale proponuję załóż nowy temat w serdecznościach i napisz coś o sobie oraz przywitaj się jako nowy forumowicz. !tut

To jedynie słuszna droga po otrzymaniu rejestracji konta na Burgmanii !OKK

A poza tym, to witaj na forum !piwko

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Siemka

Świetnie że wycieczka się udała.Tak jak napisał Dizel,żałuję bardzo że nie mogłem uczestniczyć w spotkaniu integracyjnym z wami.Cieszę się jednak że wasz region ruszył, nie ukrywam że wasze rejony kręcą mnie prawie tak samo jak żona i nie omieszkam przy następnej nadarzającej się okazji uczestniczyć w waszym spotkaniu, mam tylko nadzieję że nie ma to dla was większego problemu że jestem z za miedzy.

Pozdrawiam "zazdraszczancy" Siemik

Odnośnik do komentarza

Siemka

nie omieszkam przy następnej nadarzającej się okazji uczestniczyć w waszym spotkaniu, mam tylko nadzieję że nie ma to dla was większego problemu że jestem z za miedzy.

Pozdrawiam "zazdraszczancy" Siemik

Siemik kolego - wszystko da się załatwić !piwko .

A tak na poważnie to sam wiesz jak jest- wszyscy są mile widziani !V

Odnośnik do komentarza
Gość Bartheez5

Noooooooooooo my SIEMIK koniecznie musimy się spotkać , z tego co mi wiadomo mamy dużo wspólnych tematów oczywiście poza !scooter !scooter !scooter !scooter !scooter !scooter

Odnośnik do komentarza

Co taka cisza Panowie?

Robi się coraz cieplej i jest fajna pogoda na kulanie !scooter

A tak wracając do naszego wspólnego jeżdżenia, to pogoda w sobotę nam się udała !OKK Mam nadzieję,że zobaczymy się wszyscy w Malborku na Burgmanii. Pozdrawiam Was serdecznie !piwko !piwko

Odnośnik do komentarza

Noooo Czaro69 pogodę mieliśmy zajefajną,co do Malborka sam wiesz !placz1 ominie mnie ta przyjemność,cóż będzie jeszcze inna okazja !scooter

Odnośnik do komentarza
Gość Bartheez5

Co taka cisza Panowie?

Robi się coraz cieplej i jest fajna pogoda na kulanie !scooter

A tak wracając do naszego wspólnego jeżdżenia, to pogoda w sobotę nam się udała !OKK Mam nadzieję,że zobaczymy się wszyscy w Malborku na Burgmanii. Pozdrawiam Was serdecznie !piwko !piwko

CZaro z tego co pamiętam to do Malborka z Bydgoszczy ruszasz??????

Poważnie zastanawiam się nad wypadem chociaż na 1 dzień !tut

Odnośnik do komentarza

Tak, ruszam z Bydgoszczy i to najprawdopodobniej w piątek rano...Pewnie znajdzie się, choć jeden !scooter ,żeby jechać razem.

Rafał, nawet jak przyjedziesz tylko na sobotę, to warto zobaczyć tyle maxi w jednym miejscu.A poznać fajnych ludzi to już bezcenne !piwko

Odnośnik do komentarza
Gość Bartheez5

Tak, ruszam z Bydgoszczy i to najprawdopodobniej w piątek rano...Pewnie znajdzie się, choć jeden !scooter ,żeby jechać razem.

Rafał, nawet jak przyjedziesz tylko na sobotę, to warto zobaczyć tyle maxi w jednym miejscu.A poznać fajnych ludzi to już bezcenne !piwko

Wiesz ja to chyba nie odpuszczę , mniemam iż z !scooter !scooter jeszcze pojadą z Ełku

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...