Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Warmia i Mazury 30.04-1.05


krzysurban

Rekomendowane odpowiedzi

Koledzy, mam nieciekawą wiadomość.

Od niedzieli mój Antek nie jest na chodzie !placz1 . Mam nadzieję,że zrobią do 29 kwietnia. Siadło mi chłodzenie(wiatrak) A zarazem się przegrzał z lekka i walnęła uszczelka pod głowicą. W czwartek będę miał już części i się okaże czy wyjadę w piątek czy sobotę.

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 95
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Jurek_mwo

    27

  • czaro69

    19

  • krzysurban

    10

  • STALONE

    6

Top użytkownicy w tym temacie

Koledzy, mam nieciekawą wiadomość.

Od niedzieli mój Antek nie jest na chodzie !placz1 . Mam nadzieję,że zrobią do 29 kwietnia. Siadło mi chłodzenie(wiatrak) A zarazem się przegrzał z lekka i walnęła uszczelka pod głowicą. W czwartek będę miał już części i się okaże czy wyjadę w piątek czy sobotę.

Nie ma problemu Krzychu wezmę cię na plecaka :)

A tak na poważnie proszę panów o konkrety .

1 Trasa i ciekawe miejsca (tak żebyśmy nie jeździli bez sensu bo czasu nie będzie za wiele)

2 zaklepany nocleg z koloacją i sniadaniem lub posiłek na własna rekę do wyboru - ja się dostosuje do większości

3 Poproszę o dopisanie do listy uczestników

4 musimy sie zgrać do czwartku żeby wszystko było dopięte .

Odnośnik do komentarza

Czołem!

Więc tak: ja jadę,ale tylko będę z wami 30-go nie dam rady dłużej,chętnie bym chciał no ale siła wyższa,powrót do pracy. Tak wiec jadę z wami 30-go Kwietnia i ten dzionek będę na pewno. !scooter

Odnośnik do komentarza

Noooooooooo Koledzy !!!!! Jakby co ja dzisiaj zaklepałem pod Ełkiem fajną miejscówkę na uwieńczenie dzionka !piwko

Teren zamknięty Hotel nad Jeziorkiem , Jest gdzie bezpiecznie !scooter zostawić , No i jak nadmieniła pani Dyrektor z którą rozmawiałem jakieś atrakcje na wieczór !vampire

Mam nadzieję że Jurek i Czaro przemyślą jeszcze kwestię Niedz.

P.s. Jesli chodzi o koszty to myslę że to kwest. 30-35zł za os. za nocleg

Aby uniknąć nieporozumień na miejscu myślę że propozycja kolegi Krzysurban jest w pożądku

Olsztyn-Ostróda po drodze mamy ciekawe zakręty i sanktuarium w Gietrzwałdzie jeśli ktoś nigdy tam nie był fajnie zwiedzić.

Ostróda-Olsztynek w Olsztynku mamy do zwiedzenia skansen.

Olsztynek-Szczytno kilka jezior po drodze i fajnie kręta scieżka w koło lasy.

Szczytno-Rozogi-Myszyniec. W Rozogach jest muzeum ziemi kurpiowskiej. Myszyniec duża ciekawa Katedra.

Myszyniec-Kolno-Pisz-Ruciane Nida-Mikołajki-Orzysz-Giżycko.

To tak wstępnie. Myślę też nad tym żeby polecieć na Ełk i Augustów. Wszystko będzie zależało od Waszych chęci i czasu.

Zakończymy dzionek pod Ełkiem. Drugi dzień z rana można pokulać na Augustów !scooter Kwestia ile os. zostanie po dniu 1-wszym

Odnośnik do komentarza

Cześć koledzy,poddaje do dyskusji temat zachaczenia o Mrągowo.

Kolega "doktorek" napewno by się ucieszył z naszej wizyty.

Trasa jak na jeden dzień,niecały,bogata.

Do przejecha nia około 400 km,jeszcze zwiedzanie.

Pierwsze nasze spotkanie,ci którzy deklarują jeden dzień chcieliby pogadać.

Mój drugi dzień w trakcie negocjacji,dlatego takie moje przemyślenia.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza

Witajćie.

Ja chętnie bym został,no ale jak pisałem 3-go maja muszę być w pracy,a ze jest to w Norwegii,to sami wiecie łatwo z dojazdem bym nie miał :( Szkoda wielka ale sądzę,ze w Lipcu,może by się udało,wypad zrobić wtedy mam dłuższy urlop.Proponowałbym wypad na Suwalszczyznę ;)

Odnośnik do komentarza

Witajcie, uważam,że trasa proponowana przez Barteez5 jest zbyt długa !NOT Musielibyśmy nieźle poginać !scooter i pewnie fotki też by się posypały !vampire

Proponuję, pojechać z Olsztyna w odwiedziny do Doktorka w Mrągowie, potem Mikołajki, Ruciane-Nida, Pisz, Orzysz i dalej w kier. Ełku..Myślę,że wtedy spokojnie pokonamy trasę bo bezpieczeństwo jest najważniejsze, a wariatów nie brakuje... !piwko

Odnośnik do komentarza

Jestam za,dobrze piszesz czaro69.Dla kolegów którz by chcieli odpocząć !piwko ,po trudach pierwszego dnia.

Też dobrze by było zacząc odpoczynek w miarę wcześnie.

Odnośnik do komentarza

Witam!

Ostatnia propozycja trasy z odwiedzeniem Doktorka jest ok.!!!!!!! Ja proponuję lekką modyfikację całość ok. 220 km - jak niżej:

Olsztyn - Szczytno - Mrągowo - Mikołajki - Ruciane Nida - Pisz - Orzysz - Ełk.

To byłoby na pierwszy dzień. W Ełku, kto by musiał lub chciał zakręcił by do domu. Dzień drugi myślę, że do omówienia po trasie w zależności od pogody itp.

Do krzysurban ale również do wszystkich chętnych na trasę proszę o modyfikacje listy z dopiskiem (1 czy 2 dni) i ostateczną deklarację udziału w spotkaniu. Ja oczywiście na tak 2 dni.

Odnośnik do komentarza

Panowie, proponuję zrezygnować z części trasy przez Szczytno. Drogi tam fatalne, dużo miejscowości i masa zakrętów...W sumie w takim gronie się nie widzieliśmy, w większości się nie znamy i może dobrze byłoby się poznać, a nie na siłę nawijać kilometry. Jedźmy do Doktorka, niech chłopak ma radość z naszych odwiedzin !OKK, potem zrobimy sobie przerwę w Mikołajkach. W sobotę jest tam otwarcie sezonu i może być bardzo fajnie..

Reasumując proponuję spotkanie w Olsztynie (MCDonald przy dworcu PKP) o godz.12.00

Dla osób przejeżdżających przez Mrągowo, zbiórka o 10.30 na placu Rocha i dalsza wspólna trasa do Olsztyna...W Olsztynie dołączą maxi z Elbląga, Ornety i Braniewa.

Dalej przejazd do Mrągowa i odwiedziny Doktorka, dalej Mikołajki, Ruciane-Nida,Pisz,Orzysz i dalej do Ełku. Trasa i tak wystarczająca, będzie też czas, aby się poznać i pogadać !OKK

Uważam, że to jest najlepsze rozwiązanie..

Pozdrawiam i czekam na Wasze opinie...

Odnośnik do komentarza

Koledzy powyższe trzy posty jak dla mnie, są najlepszą propozycja.Szczytno bym odpuścił,znam tą trasę i nie jest ona ciekawa,nie raz jezdziłem tą trasa i jest do bani. Reszta jak dla mnie jest ok: z wyjątkiem nocowania nie dam rady,tak jak wcześniej opisywałem dla czego.W Mikołajkach jest tez rozpoczęcie sezonu jak wiem, wiec fajnie by było tez tam zawitać. Tak mi się wydaje, ale nic też straconego,jeśli ktoś ma więcej czasu może lecieć dalej,ja muszę zadowolić się ta trasą.Może innym razem jak będę na dłuższym urlopiku. !piwko

Odnośnik do komentarza

Witam, po rozmowie z naszym Opiekunem, zmienia się nieco plan i trasa naszego wspólnego sobotniego jeżdżenia !scooter !scooter !scooter.

!tut

1. Zbiórka docelowa jest w Mrągowie na placu Rocha o godz 12.00;

!tut

2. Maxi z Ełku, Giżycka, Mrągowa nie jadą do Olsztyna.(Chciałem,żebyśmy powitali maxi z Elbląga, Ornety i Braniewa i wspólnie przyjechali do Mrągowa. Jednak Opiekun powiedział,że to nie ma sensu, szkoda czasu i paliwa a grupa w/w !scooter dojedzie po prostu do Mrągowa.

!tut

3.Krótki odpoczynek i wspólna wizyta u Przemka Doktorka;

!tut

4.Dalsza część trasy i spotu bez zmian... !piwko

Myślę,że nie wprowadziłem fermentu i teraz jest już wszystko jasne. !OKK

Odnośnik do komentarza

Czaro dla mnie pasuje,a i wypadało by odwiedzić Przemka,w sumie i on był chętny na jazdę z nam, myślę ze będzie jemu miło jeśli wdepniemy taka bandą !scooter

Odnośnik do komentarza

Bartheez5, proszę zrób listę i ją uaktualniaj (edytuj)- dopisuj ilość dni.Ja może zacznę:

1.Dizel;

2.STALONE;

3.Jurek _mwo - 1 dzień;

4.Moplic;

5.KrzysUrban ?;

6.Bartheez5 - 2 dni;

7.czaro69 - 1 dzień;

8.niespodzianka - 1 dzień;

9.

Odnośnik do komentarza

Oficjalnie ogłaszam,że !scooter zrobiony:)

Zobaczymy jak długo pochodzi, ale wypluwam to słowo !sciana

Piszę się na 1-2 dni okaże się. STALONE jak się umawiamy?? Na ktorą mamy być w Ornecie???

Odnośnik do komentarza

1. Dizel ? do uzgodnienia

2. Stalone? do uzgodnienia

3. Jurek 1 dzien

4. Moplic 2 dni

5. KrzysUrban 2 dni

5. Bartheez5 2 dni

6. Czaro69 1 dzien

7. Kolega z Ełku :-)) 2 dni

Reszta wyjdzie w trakcie !!!!!!!!!!!!!

W razie czego rezerw. odnośnie noclegu jest zrobiona na większą liczbę !scooter !scooter !scooter !scooter

Odnośnik do komentarza

Witam wszystkich kolegów.

Najnowsza propozycja jak najbardziej do przyjęcia.

KrzysUrban myślę że najpóźniej 10.30,nie musimy wcale jechać do Olsztyna.

Pojedziemy skrutem na Barczewo,chyba że mamy kogoś spotkać z Olsztyna.

Jak narazie to z tego rejonu jest nas 3.

Wcześniej "siemik" coś wspominał o uczestnictwie.

Fajnie by było jakby dołączył.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...