Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Warmia i Mazury 30.04-1.05


krzysurban

Rekomendowane odpowiedzi

Stwierdzam, że trzeba założyć taki temat, żeby każdy mógłby być zorientowany, że takie coś organizujemy.

A mianowicie plan jest taki,że chcemy się poznać i pojeździć po pięknych zakątkach zaczynając od Warmii-Olsztyn a kończąc na krańcu Mazur np. Ełk.

Plan jest 2 dniowy na !scooter z możliwością dłuższej o jeden dzień jeśli ktoś będzie chciał ze względu na długi weekend.

Myśle,że spanie tam gdzie dojedziemy i znajdziemy miejsce.

Jeśli ktoś jest chętny to wpisywać się w tym temacie. Wstępnie umawiamy się w Olsztynie i ruszamy....

Co Wy na to??

Pozdrawiam Krzysiek

Lista chetnych:

1.Jurek_mwo 2 dni

2.krzysurban 2 dni

3.Moplic

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 95
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Jurek_mwo

    27

  • czaro69

    19

  • krzysurban

    10

  • STALONE

    6

Top użytkownicy w tym temacie

Gość Bartheez5

Jeśli chodzi o 30 kwietnia to ja jestem za!!!!!!!!!!!!

P.s. Ełk to nie krańce Mazur :-))))))

Można by wystartować z Olsztyna i tak jak proponowałeś uwieńczyć dzionek !piwko w Ełku , a jest wiele znanych mi miejscówek z noclegiem nad jeziorkiem. Co wy na to ?????????

Odnośnik do komentarza

P.s. Ełk to nie krańce Mazur :-))))))

Mi chodziło o ostatni powiat województwa....

Ale Augustów też blisko....

Odnośnik do komentarza

Jestem za !OK Nie jestem tylko pewien,czy będę mógł być dwa dni,ale jeszcze nic nie jest przesądzone,jeden dzionek na pewno,będę nawijał asfalt z wami.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Siemka. Ja jestem jak najbardziej ZA tylko nie wiem jak będę pracował ale inicjatywa waszego regionu jest zajefajna.Może ruszycie w końcu ten piękny region.

Pozdrawiam Siemik

Odnośnik do komentarza

Siemik! Nasz region jest piękny,ale znam tez i inne okolice które, są przepiękne,Suwalszczyzna,nie wiem jak dzisiaj? ale kiedyś na mapie tego nie było lata 80-te znam miejsce przepiękne- dzicz dosłownie,i jest tam w lesie jedno nie naruszone jeziorko przez człowieka, jest dosłownie bajecznie,Proponuję może na Lipiec tez taki spot chętnie poprowadzę,a i urlop wtedy mam dłuższy..

Jeszcze jedno a ty to sypiasz?? bo post na pisany nad ranem !YES

Odnośnik do komentarza

Witam kolegów,30.04 już zarezerwowany na wyjazd .

Nie wiem,czy uda się na dwa dni ale to okaże się przed samym wyjazdem.

Trzymam kciuki za pogodę.

Kolegów jadących przez Ornetę proszę o kontakt,ustalimy godzinę i miejsce spotkania.

Pozdrawiam *stalone*

Odnośnik do komentarza

Chłopaki dzisiaj zasiadam do robienia jakiejś trasy.

Później Wam napisze co i jak,żeby porobić później jakieś korekty i dostawki.

Odnośnik do komentarza

A więc co do Trasy zrobiłem taka:

Olsztyn-Ostróda po drodze mamy ciekawe zakręty i sanktuarium w Gietrzwałdzie jeśli ktoś nigdy tam nie był fajnie zwiedzić.

Ostróda-Olsztynek w Olsztynku mamy do zwiedzenia skansen.

Olsztynek-Szczytno kilka jezior po drodze i fajnie kręta scieżka w koło lasy.

Szczytno-Rozogi-Myszyniec. W Rozogach jest muzeum ziemi kurpiowskiej. Myszyniec duża ciekawa Katedra.

Myszyniec-Kolno-Pisz-Ruciane Nida-Mikołajki-Orzysz-Giżycko.

To tak wstępnie. Myślę też nad tym żeby polecieć na Ełk i Augustów. Wszystko będzie zależało od Waszych chęci i czasu.

Czekam na Waszą analizę.

I chciałbym wiedzieć od tej pory kto na pewno jedzie zrobimy jakaś mała listę.

Odnośnik do komentarza

Ja proszę się na listę. Proponuję Ełk na koniec pierwszego dnia. Pozdrawiam!

I tak to by wyglądało z mojego punktu siedzenia.

zrzutekranupy.png

Jak na jeden dzień po mazurskich drogach - to zacna trasa.

Odnośnik do komentarza

Oj, popieram kolegę Bartheez5, to fakt ten odcinek drogi to koszmar szczególnie Mikołajki - Orzysz. Ale piękne widoki i wspólna jazda mogą przyćmić niedogodności.

Odnośnik do komentarza

Trasa jest opcjonalnie, wiec zawsze można zmodyfikować...

Każda uwaga jest cenna. Dziury omijamy szczególnie te w jezdni :lol:

Wszystko ładnie pięknie tylko odcinek Ruciane -Mikołajki-Orzysz to jedna wielka porażka !sciana nawierzchnia asfalt dla naszych !scooter BARDZO BARDZO DZIURAWA :)

Odnośnik do komentarza

Witam, ja mogę pojeździć razem z Wami tylko w sobotę.

Myślę,że możemy ruszyć z Olsztyna, pojechać do Mrągowa,dalej do Rynu, potem zwiedzić Mikołajki i polecieć w kierunku Rucianego, potem Pisz - Orzysz i dalej w kier Ełku.

Droga Mikołajki Ruciane też nie należy do rewelacji - same dziury.Po drodze możemy zobaczyć Galindię. Ja pewnie w orzyszu powiem pass...jeśli ruszymy ok 12.00 z Olsztyna to jest trasa w sumie na cały dzionek.

Pamiętajcie o noclegach w Ełku, może być delikatny problem, bo to będzie majowy weekend.

Co Wy na to??

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Witam

Na te dni mam w planie wyjazd do Godapii i Druskiennik, ale jeżeli coś nie wyjdzie to chętnie dolączę

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Witam, ja mogę pojeździć razem z Wami tylko w sobotę.

Myślę,że możemy ruszyć z Olsztyna, pojechać do Mrągowa,dalej do Rynu, potem zwiedzić Mikołajki i polecieć w kierunku Rucianego, potem Pisz - Orzysz i dalej w kier Ełku.

Droga Mikołajki Ruciane też nie należy do rewelacji - same dziury.Po drodze możemy zobaczyć Galindię. Ja pewnie w orzyszu powiem pass...jeśli ruszymy ok 12.00 z Olsztyna to jest trasa w sumie na cały dzionek.

Pamiętajcie o noclegach w Ełku, może być delikatny problem, bo to będzie majowy weekend.

Co Wy na to??

Jeśli chodzi o nocleg w Ełku nie ma najmniejszego problemu , jest naprawdę wiele fajnych miejscówek nad jeziorem , kwestia tylko konkretnego ustalenia czy reszta by się pisała , ja ze swojej strony mogę podjechać i popytać o miejsca i koszt noclegu

Co Koledzy na to ??????

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...