Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Spotkania wrocławskie


Woody

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 88
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Woody

    23

  • marecki

    16

  • m@rkiz

    10

  • Tomcio92

    9

Top użytkownicy w tym temacie

no ja chętnie!ale jak z miejscem tudzież trasą przelotu...czekam na propozycje, chyba ze na miejscu po spotkaniu ustali się trasę przelotu

Mateusz dobrze że będziesz z tą swoją ryczącą maszyną !OKK jeżeli chodzi o miejsce spotkania,to chyba tradycyjnie pod magnolią,a traskę się ustali na bieżąco.Godzina myślę że 19,będzie ok,bo każdy powinien już być po pracy,psy wyprowadzone,a dzieci uśpione :rolleyes:

Odnośnik do komentarza

no właśnie jeszcze pies...ha.nawet jak będzie mniejszy skład osobowy to też ramy dadę...jest tylko jedno ale...otóż w piątek ma być la kupa z pogodą tj.burze deszcze itp., ale w sobotę według moich pogodynków będzie lepiej.Jak coś to mnie poprawcie.W razie czego można temat przełożyć na sobotę i też będzie ok. piszcie i dajcie znać co i jak:)..a moja Mućka jak każda poryczy i takie tam. natury nie oszukasz:)

Odnośnik do komentarza

Szczerze mówiąc mi sobota nawet bardziej pasuje,sama słodycz polatać po obiadku w fajnym towarzystwie !OKK

a jutro faktycznie ma być kicha z pogodą,w sobotę dla odmiany patelnia,ale ja się oczywiści dostosuję,jeżeli nic mi nie wypadnie w robocie.

Odnośnik do komentarza

Tomcio!Jak widze korespondencja na naszej linii udana ale reszty cos nie widac...w razie czego mozemy sie ustawic we 2.:)uratujemy honor.Proponuje sobote wlasnie bo nawet jesli bedzie patelnia to sobota w godzinach od 19 wzwyz jest calkiem przyjemna...minus tylko taki ze komarzyce na mnie leca i tyle...tak wiec czekamy w razie czego na innych..szerokosci dla wszystkich.O moze woody zdrajca aus deutchland sie zjawi..obiecuje wtedy nie wrzucac 3

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

na jakiej ulicy ?igodzinie sie spotykacie bo w sobote będe u kuzuna we wrocku i polatał bym z wami a wrocław to najpiękniejsze miasto w europie wschodniej mój fon 501314805

Odnośnik do komentarza

O moze woody zdrajca aus deutchland sie zjawi..obiecuje wtedy nie wrzucac 3

Ze Szwajcu (aczkolwiek dojczland jest 5km stad) wracam dopiero w nocy z soboty na niedziele, wiec na pewno nie dotre i bedziecie mogli posmigac na 3ce... !OKK

Odnośnik do komentarza

Pisac prosze jasno kto i kiedy ma czas sie spotkac. Dotychczasowa dyskusja jest jak dla mnie pozbawiona konkretow.

Mi pasuje dzisiaj o 18, ale 19 tez jest ok

Jutro niestety odpadam.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...