Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Spotkania wrocławskie


Woody

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 88
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Woody

    23

  • marecki

    16

  • m@rkiz

    10

  • Tomcio92

    9

Top użytkownicy w tym temacie

Do Trzebnicy - chętnie, ale się niestety nie wyrobię - czekają mnie przygotowania do wyjazdu majówkowego.

Natomiast z miłą chęcią podjadę się spotkać na chwilę we Wrocku, może być Orle Gniazdo znowu, albo coś innego jeśli macie lepszą miejscówkę na oku.

Godzina? Najlepiej jakaś 18-19ta.

Odnośnik do komentarza

Myśle ze ciężko będzie sie dogadać co do spotkań bez ustalonego miejsca i godziny :D

na razie są dwie propozycje i nie wiem na którą sie zdecydować.

Odnośnik do komentarza

No to trudno, może za tydzień będzie więcej czasu niż w ten długi weekend.

Ktoś ma nadmiar czasu jutro pod wieczór? !scooter

Odnośnik do komentarza

Ja niestety nie dam rady - jestem chory !placz1 zatoki i straciłem głos !sciana

Wracaj jak najszybciej do zdrowia! Trzymam kciuki.

Ja jestem umówiony o 19ej jutro na spotkanie na Muchoborze, więc proponuję Orle Gniazdo o 18ej zasadniczo ... :)

Pasuje?

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Ja Woody raczej jutro chyba nie dam rady, mają mi coś dowieść dla Ciebie a jutro piątek, korki - po południu mam dostać info o której dokładnie podjadą do mnie. Jak coś zadzwonię to wstąpisz od razu jutro po spocie i odbierzesz.

Odnośnik do komentarza

panowie za duzo mieszania jak dla mnie, prosze o jedna date, godzine i miejsce dla cotygodniowych spotkan

Dzisiaj o 18 na orlim jest ok jak dla mnie, ja podjade jak ktos sie chce podlaczyc to zapraszam

Odnośnik do komentarza

panowie za duzo mieszania ...

Aż dziwne, że żadne skuterzystki jeszcze nie zaprotestowały... :lol:

Ja zajrzę chwilkę po 18ej w takim razie.

Do zobaczyska

Odnośnik do komentarza

Mi 18 w tygodniu nie pasuje - wtedy z psem ze spaceru popoludniowego wracam zwykle :/ Moze piatki godzina 20 beda lepszena spotkanka? I miejsce moze bardziej centralne - gdzies w okolicach rynku?

Odnośnik do komentarza

Patrząc na obecną pogodę i prognozy może się przejedziemy do Długołęki do knajpki "Ranczo"? Droga równa, słońce świeci to co będziemy sobie żałować. Spotkanie można zacząć na Orlenie koło CH Korona (po stronie w kierunku na Długołękę).

Na mijscu na świerzym powietrzu coś zjemy/wypijemy, pogadamy i może wrócimy do Wrocławia trasą "okrężną" jak będziemy mieli chęć (tzw. "trasa widokowa")?

Odnośnik do komentarza

Witam, myślę że max to 18, posiedzimy pogadamy i zaraz zrobi się ciemno. Długołęka jak dla mnie może być. Mam nadzieje tylko że nie będzie burzy - coś zazpowiadają !yeah

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...