Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Spotkania wrocławskie


Woody

Rekomendowane odpowiedzi

Czołem wszystkim

Z pewną taką nieśmiałością chciałbym zaproponować powrót do świeżej jeszcze tradycji piątkowych spotkań w okolicach Wrocławia.

Co wy na to?

Jakieś propozycje odnośnie nowego terminu, miejsca itd. - mile widziane jak sądzę :)

Pzdr

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 88
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Woody

    23

  • marecki

    16

  • m@rkiz

    10

  • Tomcio92

    9

Top użytkownicy w tym temacie

  • Sympatycy

Wracamy do dyskusji z ubiegłego roku... Niestety... Ja nie znam tak dobrze Wrocka by zaproponować jakieś odpowiednie (parking,ceny,dojazd itp.) miejsce na cykliczne spoty. Może w tym wątku miejscowi zaczną coś proponować.

Odnośnik do komentarza

Witam, zawsze można spotkać się u mnie. Tak na szybko to przychodzi mi na myśl parking pod jakimś centrum handlowym czy galerii (Korona, Magnolia, Marino, Bielany itp.) możemy tam spokojnie zaparkować skutery i usiąść w jakiejś kawiarni. Na miejscu uzgodnimy jakieś stałe miejsce i może jakieś wspólne wycieczki !scooter

Odnośnik do komentarza

No to efekt osiągnięty - burza wywołana ;)

Moje propozycje:

1) bar w Mirkowie, tak jak w 2010,

2) ostatnio jeżdżę często koło Marino, tam jest sporo miejsca koło Maka (pod warunkiem że nam z Makiem po drodze),

3) rzeczywiście u Lucjana w Trzebnicy.

Odnośnik do komentarza

No to efekt osiągnięty - burza wywołana ;)

Moje propozycje:

1) bar w Mirkowie, tak jak w 2010,

2) ostatnio jeżdżę często koło Marino, tam jest sporo miejsca koło Maka (pod warunkiem że nam z Makiem po drodze),

3) rzeczywiście u Lucjana w Trzebnicy.

W Marino na piętrze jest kilka jadłodajni i sporo stolików, spokojnie można posiedzieć wypić kawke czy cole. Tak w zasadzie to mi pasuje każda lokalizacja aby się tylko spotkać.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Raczej miejscówka u Lucka na stałe odpada - trudno wymagać by co piątek był do naszej dyspozycji... Czekamy na propozycje od innych osób. Mała uwaga - z wielu względów mile widziane miejsce z ogródkiem lub widokiem na zaparkowane skutery...

Odnośnik do komentarza

Panowie nie ma co się cackać tylko trzeba się spotkać jak najszybciej (miejsce raczej obojętne) i na miejscu dogadać szczegóły. Inne regiony już mają za sobą pierwsze spoty a My nie możemy ustalić miejsca spotkania ;) Zbliża się majówka można zorganizować jakieś wspólne wycieczki po okolicy lub gdzieś dalej itp.

Odnośnik do komentarza

Jestem za, tylko ze w ten piatek bedzie mi ciezko sie wyrobic bede w robocie do pozna.

bede śledził temat i w razie czego sie pojawie w umowionym miejscu w następnym tygodniu.

Odnośnik do komentarza

Raczej miejscówka u Lucka na stałe odpada - trudno wymagać by co piątek był do naszej dyspozycji... Czekamy na propozycje od innych osób. Mała uwaga - z wielu względów mile widziane miejsce z ogródkiem lub widokiem na zaparkowane skutery...

Myślę, że na razie ustalmy miejsce+termin 1go spotkania, nikt nie mówi, że musi być zawsze w tym samym miejscu i o tym samym czasie...

Odnośnik do komentarza

Cześć Zdolni Ślązacy,

Wydaje mi się że również ciekawą miejscówką jest parking pod koroną,jest tam spory wybór knajp,a przez okienko można podziwiać stojące na parkingu maszynki,choć jeżeli się mylę to dostosuję się do wszystkich.

Pozdro Tomek

Odnośnik do komentarza

witam. Ja powiem tylko ze w tym roku dosyc pozno zaczynam sezon , bo jeszcze skut stoi na wiosce...

z uwaga sledze temat bo sezon trzeba w koncu rozpoczac:)

jezeli chodzi o miejsce(knajpke) znana wiekszosci motocyklistom ORLE GNIAZDO na żernikach/kuznikach tamte oklice

bylem tam kiedys ,ale tylko na parking wjechalem do srodka nie wchodzilem-parking obszerny i zaraz obok stoliki:)czyli przyjaznie dla 2oo

ps.trzeba ustalic date i miejsce-jak nie skutem to postaram sie autem podjechac

Odnośnik do komentarza

Umówmy się w piątek np. o 18-19ej (do 20ej jest jasno w miarę) i albo pogadamy albo się pokulamy.

Mi najbliżej jest do Orlego Gniazda, ale może być gdzie indziej.

Odnośnik do komentarza
jezeli chodzi o miejsce(knajpke) znana wiekszosci motocyklistom ORLE GNIAZDO na żernikach/kuznikach tamte oklice bylem tam kiedys ,ale tylko na parking wjechalem do srodka nie wchodzilem-parking obszerny i zaraz obok stoliki:)czyli przyjaznie dla 2oo

Też polecam tę knajpę, bardzo przyjemna miejscówka, jeździłem tam kiedyś na spoty Octavii.

ORLE GNIAZDO

Odnośnik do komentarza

Też polecam tę knajpę, bardzo przyjemna miejscówka, jeździłem tam kiedyś na spoty Octavii.

ORLE GNIAZDO

Orlego Gniazda chyba nikomu nie trzeba we Wrocławiu polecać. To bodaj najbardziej znana knajpa w środowisku motocyklowym we Wrocławiu. Od kwietnia do listopada w każdy czwartek odbywają się tam bardzo liczne spotkania motocyklistów i ich maszyn najróżniejszych typów.

Jest problem z ustaleniem terminu?

Najbliższy piątek, godz. 18.30?

Odnośnik do komentarza

Ja będę - wezmę sobie książkę, rozłożę się koło Iskry i poczekam z pół godziny.

Jak nikogo nie będzie, to się potem do domu zawinę i tyle :)

Do zobaczyska

Odnośnik do komentarza

Impreza okazała się ze wszech miar udana - już na początku ciężko było znaleźć miejsce na parkingu, potem trzeba było przebić się po drinki z palemką podawane przy barze przez niebywałej urody barmanki, nikt się takiej frekwencji nie spodziewał i panie ledwo się wyrabiały. Następnie trzeba było zdobyć sobie leżaczek na słońcu i znaleźć swoich towarzyszy, z którymi się przyjechało...

Ale my byśmy nie dali rady? Ba! Daliśmy radę nawet zrobić zdjęcie, na którym nikt nam w kadr nie wlazł nieopatrznie.

Jednym słowem - żałujcie jeśli was nie było!

th_897629270_DSCF41261_122_529lo.JPG

Odnośnik do komentarza

Qrde panowie... tyle luda było, a mnie zabrakło...

Ze względu na natłok roboty nie zaglądam na forum tak jak bym chciał - telefon do mnie macie. Dzwońcie jak coś kombinujecie!

Odnośnik do komentarza

Qrde panowie... tyle luda było, a mnie zabrakło...

Ze względu na natłok roboty nie zaglądam na forum tak jak bym chciał - telefon do mnie macie. Dzwońcie jak coś kombinujecie!

Załatwione !OK

P.S. Najbliższego piątku nie proponuję, wszak święta idą... !w00t

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...