Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Kwiecień W Zach-Pom


Sent

Rekomendowane odpowiedzi

Nie no, ST-ciak będzie i to może nie jeden. Czekam teraz w domu na przesyłkę z nową oponą, bo ma kapcia (2 gwoździe ;) ), ale w razie W jest pożyczona, także nie ma opcji, musi być !YES

Ja zabrałem wczoraj Deavi, bo okazało się, że dużo rozbierania (jakbym nie wiedział) i cena z tego powodu będzie większa, a i do soboty nie da rady tego zrobić. Zrobili natomiast w końcu porządek z pompą hamulcową z przodu. Ale jak wracałem później, to w korku na Chopina na luzie odezwał się kosz sprzęgłowy. Z tego co wyczytałem, to jak jest gorąco (a wiatrak chodził, co nie często się zdarza), olej jest rzadki i to czasem można go usłyszeć. Pierwszy raz to mi się zdarzyło. Pewnie tylko panikuję :P Dzisiaj się przejadę zatankować, to zobaczę czy to tylko wina temperatury !placz

Edit: Honda chodzi wspaniale, nic jej nie jest :) Widziałem dzisiaj Melmacie na swoim nowym nabytku.

A do Trzebiatowa nie jadę, mam dość...........

Ale za to widzę, że Pollaco będzie na Juwenaliach, w ogóle będzie ciekawie, a główna gwiazda jeszcze nie została podana !walkm

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 71
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Sent

    20

  • ArtCho

    15

  • bilety

    13

  • wooferai

    8

Top użytkownicy w tym temacie

  • Klubowicze

Trzebiatow zaliczony zrobilismy 300km !scooter

Pogoda,poczestunek,parada-super

Na okolo 300 moto byl tylko jeden maxi-skuter -JA !OKK

To gratuluję! Mnie nie udało się rozdwoić :D Ponieważ 3.maja pracuję, więc szefostwo zgodziło się odebrać ten dzień dziś. Więc sobie "długoweekenduję" na rowerach!

Sent, kidy Polacco w Szczecinie? Może krótkie spotkanko?

Odnośnik do komentarza

Jakby ktoś miał ochotę to przypominam, że dziś niedziela motocyklowa z BP.

Ja zaraz jadę zobaczyć co tam się dzieje. :)

Impreza odbywa się w godzinach od 11.00 do 17.00

1.05 – Szczecin, ul. Hangarowa / Leszczynowa

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Jakby ktoś miał ochotę to przypominam, że dziś niedziela motocyklowa z BP.

Ja zaraz jadę zobaczyć co tam się dzieje. :)

Impreza odbywa się w godzinach od 11.00 do 17.00

1.05 – Szczecin, ul. Hangarowa / Leszczynowa

Szkoda że nie zadzwoniłeś byśmy skoczyli razem. I jak było?

Odnośnik do komentarza

Przyjemna impreza, całkiem sprawnie zorganizowana.

Fajne pokazy, dużo ludzi na 2oo.

Gratisowa hamownia.

Miło spędzone parę godzin. !OK

No z tym telefonem, to ja zawsze nie chcę d...y zawracać w weekend. :)

W końcu to jedyne dni, kiedy to ustrojstwo milczy. :)

Odnośnik do komentarza

Czwartek 19 maja Juwenalia Szczecin Ciekawi mnie, kto będzie tą gwiazdą niespodzianką :)

Kurna, tfu nie powiem o kim pierwszym pomyślałem, jak usłyszałem w radio, że był wypadek i 4x-letni kierowca turystycznej Hondy Deauville miał wpadek. Swoją drogą na Moto Show rozmawiałem z nim o tym kufrze ;)Wypadek

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Artur dzięki za odwiedziny, przy okazji zobaczyłeś nowy nabytek Maćka a ja sobie pojeździłem Deauville-m było fajnie ale inaczej jednak wole maxi

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Artur dzięki za odwiedziny, przy okazji zobaczyłeś nowy nabytek Maćka a ja sobie pojeździłem Deauville-m było fajnie ale inaczej jednak wole maxi

Ja też chyba wolę maxi. :) Ale zgadzam się z Tobą, że jest fajnie, ale inaczej. A Maćka nabytek - cóż, bardzo ładny...

Napisany Dzisiaj, 15:43

(...)

Kurna, tfu nie powiem o kim pierwszym pomyślałem, jak usłyszałem w radio, że był wypadek i 4x-letni kierowca turystycznej Hondy Deauville miał wpadek. Swoją drogą na Moto Show rozmawiałem z nim o tym kufrze :blink: Wypadek

:) Jeszcze żyję! !vampire

Być może uda mi się pogadać z Polacco w sobotę w Warszawie - może da się namówić na krótkie spotkanie z oddziałem zachodniopomorskim (przypominają mi się czasy, kiedy to przyjeżdżał gość ze stolycy na prowincję, a tam go gościli chlebem i solą :))

............

Dopiero przeczytałem Twój artykuł - niestety, wsiądzie taki ch... za kółko z promilami we krwi i niesie smierć. Co z tego, że on będzie miał nauczkę - do końca życia życie ze świadomością, no i pewnie kraty. Setki i tysiące jemu podobnych jeszcze "wyeliminuje" wielu normalnych i wartościowych ludzi... Ech, szkoda gadać !NOT

Odnośnik do komentarza

Bob, z tego co wiem to w Trzebiatowie były 3 ST-ciaki !YES

Dzisiaj w ramach zakończenia długiego weekendu pojechaliśmy do Stepnicy, a jako, że znajomego nie było nad plażą zjedliśmy smażonego okonia (pychota !OK ). Potem podskoczyliśmy do Lubczyny. W sumie 140 km :P Fajnie było.

Odnośnik do komentarza

Byly ST i podobaja mi sie coraz mniej :P

Wczoraj bylem na otwarciu sezonu motycklowego w Szczecinku byla 100 maszyn i kolega z burgmani na yp250

I znowu zobaczylem Kawasaki Zephyr 1100 i to jest to co moze kiedys

To juz kolejne otwarcie sezonu a w maju jeszcze kilka czka :P

Odnośnik do komentarza

Byly ST i podobaja mi sie coraz mniej :(

Wczoraj bylem na otwarciu sezonu motycklowego w Szczecinku byla 100 maszyn i kolega z burgmani na yp250

I znowu zobaczylem Kawasaki Zephyr 1100 i to jest to co moze kiedys

To juz kolejne otwarcie sezonu a w maju jeszcze kilka czka :P

Czemu ? Urodą to one nie grzeszą (1000x ładniejsze są 1300, ta lampa jakby skośne oczy !winkiss ). Pamiętam jak tata ją kupował, nie był do niej mocno przekonany. Na ST forum jest dużo osób, które zamieniły ponownie ST 1300 na 1100, bo podobno lepiej się prowadzą. Ja jeszcze jej nie prowadziłem, mam respect wobec jej masy, wobec KM trochę mniejszy. Teraz jest inaczej, nie chce nic innego (no chce coś do pucowania z dużą ilością chromu, ale to tak trochę później jako 2 moto) :P

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Byly ST i podobaja mi sie coraz mniej :)

Wczoraj bylem na otwarciu sezonu motycklowego w Szczecinku byla 100 maszyn i kolega z burgmani na yp250

I znowu zobaczylem Kawasaki Zephyr 1100 i to jest to co moze kiedys

To juz kolejne otwarcie sezonu a w maju jeszcze kilka czka :)

A tak a propos, czy ktoś z Was wybiera się na otwarcie w Warszawie? Ja jadę albo !scooter albo autem (i tak muszę być w stolycy w poniedziałek i wtorek). Zamierzam wyjechać w piątek wieczorem (ok. 22.00), przejechać z dwie godzinki (do Piły?) przenocować i następnego dnia rano kontynuować jazdę (aby nie padać mordą na pysk).

Odnośnik do komentarza

Witam,

Jestem teraz "nauka jazdy". Jednego się już nauczyłem...nowy silver bardzo dobrze się prowadzi. Swoich kaemów mam dotąd coś 0.7 kilo tylko. Dodatkowo śnieg wczoraj zgarniałem rano z samochodu. Ale dziś jest już słoneczko więc trzeba dalej pobierać nauki. Pozdrawiam.

No Maciej gratki ZACNA marka :D .

Rozmawiałem z Bilety o tej ZACNEJ raz jeszcze gratki i niech Ci śmiga długo długo .

Dobrze że tego oleju nie będziesz musiał co 200 km sprawdzać :lol: .

P.S

Pozdrawia !vampire .

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Czy ktoś się jeszcze wybierze do Bydgoszczy jutro?

Mój link

Google Maps pokazuje 3 godz 52 min, tak więc jeśli wyjedziemy o 5:20, to powinniśmy być na czas... Choć od samego patrzenia na godzinę wyjazdu mam ciarki na plecach... !yeah

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Google Maps pokazuje 3 godz 52 min, tak więc jeśli wyjedziemy o 5:20, to powinniśmy być na czas... Choć od samego patrzenia na godzinę wyjazdu mam ciarki na plecach... !yeah

No i jeszcze napisz gdzie się spotykamy i jak średnia prędkość przelotowa. Ja się dostosuje.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Daleko, bardzo daleko. !placz1

Hmmm, a Ty Artcho nie powinieneś być gdzie indziej na 15.00 niż w Bydgoszczy?? :blink:

http://www.forum.burgmania.net/topic/12081-rozpoczecie-sezonu/

Tak tylko przypominam.

Bo być może zapomniałeś. :blink:

Bezpiecznej drogi koledzy. !scooter Nie dziękować.

Widzisz, nie doceniasz mnie! :) Jadę do Bydgoszczy z Biletami i melmaciem, a później do Warszawy! :)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

No i juz w domu, jak zwykle na kujawach było SUPER

A jakieś zdjątka?

Opiórkowałeś wszystkich, którzy nie byli o 9.00 na Shell'u? :rolleyes: Myślałem, że uda się spotkać...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...