Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Kwiecień W Zach-Pom


Sent

Rekomendowane odpowiedzi

Mamy już kwiecień. Jak na razie miły. Ciepło jest, dzisiaj 200 km nawinięte. Rano zadrapałem błotnik w Deauville (przywaliłem lekko w Pan Europeana na skrzyżowaniu - patrzałem czy ktoś nie jedzie z lewej strony i przy 5 km/h wbiłem przednią oponę między koło a wydech, Pancernikowi nic nie było, a u mnie bardziej się porysował błotnik, ale spawać będzie trzeba bo ciut pękł).

Ale potem otrzymałem miły telefon: Burgman sprzedany :) Będą zakupy. Do tego zrobione 200 km :)

Widziałem nowe CBF-ki policji, wczoraj jedną na Redzie, dzisiaj dwie na Struga.

Kwiecień czyli Trzebiatów. Artcho odpada :) Ja jadę w sobotę na mszę, a potem dyszel na Choszczno !scooter

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 71
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Sent

    20

  • ArtCho

    15

  • bilety

    13

  • wooferai

    8

Top użytkownicy w tym temacie

  • Klubowicze

Tak jak Sent napisał - niestety wiosenny Trzebiatów odpada, ponieważ wypada w długi weekend, który mam zagospodarowany z rodzinką.

A moja Aprilka czeka na dobre ręce...

A ja dziś wybrałem się do BMW na Rondzie Hakena i nie żałuję: przejechałem się K1600GT i R1200RT - poezja. Co ciekawe, nie planowałem tego: rano padał kapuśniak i pojechałem samochodem. Ale zobaczyłem sporo ludzi i.. wróciłem do domu po motór :) K1600 ma piękny dźwięk i nie zauważyłem szczególnej różnicy w jeździe z prędkością ok. 70 km/h na 4 i 6 biegu. Na autostradzie idzie jak burza. Bawiłem się regulowaną szybą w czasie jazdy - też fajnie. W R1200 bez sensu są lusterka - nisko i nic nie widać. Boxer pracuje ciekawie - ma taką "moc", że przygazowanie na postoju powoduje wychylenia motoru (motor przechyla się w prawą stronę). Tylko szkoda, że trzeba zmieniać biegi.:(

No i żeby nie było: NADUŚ

eurp_1010_05_o+2011_bmw_k1600_gt_k1600_gtl+red.jpgcolor_r1200rt_02_preview.jpg

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Artur czyżby jakieś zmiany w garażu?

Tak jak Sent napisał - niestety wiosenny Trzebiatów odpada, ponieważ wypada w długi weekend, który mam zagospodarowany z rodzinką.

A moja Aprilka czeka na dobre ręce...

A ja dziś wybrałem się do BMW na Rondzie Hakena i nie żałuję: przejechałem się K1600GT i R1200RT - poezja. Co ciekawe, nie planowałem tego: rano padał kapuśniak i pojechałem samochodem. Ale zobaczyłem sporo ludzi i.. wróciłem do domu po motór :) K1600 ma piękny dźwięk i nie zauważyłem szczególnej różnicy w jeździe z prędkością ok. 70 km/h na 4 i 6 biegu. Na autostradzie idzie jak burza. Bawiłem się regulowaną szybą w czasie jazdy - też fajnie. W R1200 bez sensu są lusterka - nisko i nic nie widać. Boxer pracuje ciekawie - ma taką "moc", że przygazowanie na postoju powoduje wychylenia motoru (motor przechyla się w prawą stronę). Tylko szkoda, że trzeba zmieniać biegi.:P

No i żeby nie było: NADUŚ

eurp_1010_05_o+2011_bmw_k1600_gt_k1600_gtl+red.jpgcolor_r1200rt_02_preview.jpg

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Artur czyżby jakieś zmiany w garażu?

Tak, trochę zamiotłem !winkiss

Mam urwanie ... w robocie - na oko do połowy maja... !sciana Ja nie jadę na motoserce. Pokrywa się z moją szkółką niedzielną. !sciana

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Napisz coś więcej - ja po innych forach to raczej nie, więc nie jestem zorientowany.

!sciana

A jedzie ktoś na Moto-Serce, a potem na Motoshow ? Bo ja jak zdążę odebrać nowy nabytek to jak najbardziej !YES

Odnośnik do komentarza

Ja też już nie latam... Dobra forum NTV jeszcze. Z tego co wiem, to jakoś 11 czy coś koło tego jest zbiórka na Jasnych Błoniach (wcześniej oddanie krwi dla chętnych-chciałem oddać, ale za dużo i za szybko zrzuciłem wagę, że lekarz mi zakazał) i przejazd parady na Moto Show. Tak jak w zeszłym roku było. Pamiętam byłeś Ty, Hubert, Artur (?), na Moto Show przyjechała delegacja chyba ze Złocieńca (pamiętam, że witaliśmy się jak mnie zastawili na parkingu !guns).

No, a ja w sobotę odbieram to: Caberg W Moto46 to prawie 930 zł, w Moto-akcesoriach 849 zł, a ja go mam za 420 zł !OKK Ktoś chętny ?

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Sent jak będziesz wiedział dokładnie to podaj, mamy nowego forumowicza (Rzelu) ze Szczecina, który kupił najprawdopodobniej Sent-a !scooter , proszę przywitajcie go !YES

naduś tutaj

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Sent jak będziesz wiedział dokładnie to podaj, mamy nowego forumowicza (Rzelu) ze Szczecina, który kupił najprawdopodobniej Sent-a !scooter , proszę przywitajcie go !YES

naduś tutaj

Przywitałem i już żałuję, że nie będę na tym spotkaniu. Niestety mam moją szkółkę weekendową... !sciana A impreza jest tu.

Sent, przecież razem w zeszłym roku jechaliśmy z Wałów na Błonia, a później na targi! !guns Tyle, że ja nie zdecydowałem się wchodzić na motoshow. Ja rozumiem: !wchair , już nie jestem młody, ale Ty nie pamiętasz? ;)

Odnośnik do komentarza

Ojjjj no zapomniałem. Było sporo maxi wtedy w jednym miejscu. Pamiętam jak na Jasnych Błoniach gadaliśmy na temat opon i oglądaliśmy sprzęt Dyziolota. Hubert z Markiem chyba na BP na kawę polecieli. A nawet nie pamiętam, że zbiórka była na Wałach ;) Ale mnie w sobotę nie będzie: arbeite. Ale za to dzisiaj Deauville trochę pogada !OKK Jutro sobie na pewno pojeżdżę więcej, bo muszę wpaść do Moto46 i Garaż Motoru (te śrubki przy zbiorniczku co Ci Artur pokazywałem muszę wymienić) :(

PS. W sobotę 11:00 na Jasnych Błoniach, potem parada na Targi, uczestnicy parady wjazd wolny, potem płatny.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Ojjjj no zapomniałem. Było sporo maxi wtedy w jednym miejscu. Pamiętam jak na Jasnych Błoniach gadaliśmy na temat opon i oglądaliśmy sprzęt Dyziolota. Hubert z Markiem chyba na BP na kawę polecieli. A nawet nie pamiętam, że zbiórka była na Wałach <_< Ale mnie w sobotę nie będzie: arbeite. Ale za to dzisiaj Deauville trochę pogada !OKK Jutro sobie na pewno pojeżdżę więcej, bo muszę wpaść do Moto46 i Garaż Motoru (te śrubki przy zbiorniczku co Ci Artur pokazywałem muszę wymienić) :D

PS. W sobotę 11:00 na Jasnych Błoniach, potem parada na Targi, uczestnicy parady wjazd wolny, potem płatny.

Sencik, Hubert z Markiem i ze mną. I nie na BP, tylko na Szela przy Wojska !vampire

Odnośnik do komentarza

Toż już pisałem, że nie pamiętam :P

Ale wieje.... Kilka razy jak mi dmuchnęło, to byłem blisko paniki, najgorzej było na Trasie Zamkowej...

Ale buty zamówione, będzie Modeka ;)

Nawet motocykla umyć się nie da, bo co go zmoczę to wiatr piachem sypie !TAZ !TAZ whist:lol:

Odnośnik do komentarza

No to byłem na paradzie (nie doszedł wkład kominowy :/) :lol: Miło było Was spotkać.

Najbardziej zainteresował na targach mnie i nie tylko... Pająk !tut

IMGP2723.JPG

Kilka jeszcze fotek...

A i wybaczcie panowie, że się nie pożegnałem, ale jeszcze chciałem zdążyć do Moto ABC...

Odnośnik do komentarza

No i ja też byłem, co prawda z rodzinką i 4oo.

Skutery jak stały widziałem, ale niestety nikogo nie spotkałem. :lol:

Tylko Dyziolot !walkm mnie minął, jadąc na swojej piekielnej machinie. :)

Odnośnik do komentarza

Zapraszam wiosennie do Darłówka.

Jak co roku rozpoczynam sezon także "u siebie".

17 kwietnia:

- 15.30 - poświęcenie pojazdów

- 16.00 - poświęcenie palm (Pan Jezus wjechał do Jerozolimy na osiołku, a my... :rolleyes:) i Msza

- 17.00 - pokaz ratownictwa drogowego w wykonaniu JRG Straży Pożarnej z Darłowa

A wcześniej - o 10.00 - święcimy motocykle w Koszalinie. Tutaj są szczegółowe informacje.

Gdyby ktoś się wybierał - dajcie znać. Zapraszam.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

No to byłem na paradzie (nie doszedł wkład kominowy :/) :) Miło było Was spotkać.

Najbardziej zainteresował na targach mnie i nie tylko... Pająk !tut

A i wybaczcie panowie, że się nie pożegnałem, ale jeszcze chciałem zdążyć do Moto ABC...

Bardzo poważnie przymierzałem się do Spidermaxa - wystarczająco mocny silnik, duże koła, spory "śmietnik". Ale trochę boję się tego, że jest to marka mało popularna i będą kłopoty z serwisem...

eMKa - Twoja "impreza" jest troszku konkurencyjna do Zlotu Gwiaździstego, na który (jak na razie) się wybieram... Się normalnie zmartwiłem... To co, mam rzucić i jechać do Darłówka? :)

EDIT:

Jednak jadę do Darłówka. Czy ktoś jeszcze? !YES Zamierzam spokojnie i niespiesznie wyjechać w niedzielę rano i spokojnie-niespiesznie dokulać się do Darłówka. Jeśli nie będzie padało oczywiście...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...