Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Kwiecień W Zach-Pom


Sent

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 71
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Sent

    20

  • ArtCho

    15

  • bilety

    13

  • wooferai

    8

Top użytkownicy w tym temacie

Ja niestety owszem ruszam w niedzielę do Koszalina, ale samochodem - z familią.

Tymczasem hulam codziennie coby technikę podszlifować.

A w godzinach szczytu kierowcy 4oo chyba nie są zachwyceni obecnością 2oo - wyminąwszy w korku dużego terenowego Lexusa zauważyłem w lusterku że twarz kierowcy zmienia kolory na sino - purpurowy. Stres robi swoje :)

I rzeczywiście trzeba uważać na wyjeżdżających beztrosko z podporządkowanej - zastanawiam się nad wstawkami z niebieskiej folii na przodzie - może wywołają sekundę namysłu u kierowcy 4oo.

Odnośnik do komentarza

Dlatego jeżdżę w kamizelce odblaskowej Burgmanii !OKK A teraz mam kask z dużą ilością białego to efekt jest dobry.

A co do samochodziarzy, to zauważyłem zmianę na plus. Zjeżdżają w korkach. No, ale z reguły kierowcy w "lepszych" autach tego nie robią...

Zdarzyło mi się, że kurier stanął na awaryjnych i bez spojrzenia w lusterko otworzył drzwi (a specjalnie patrzyłem w jego lusterko- to akurat znam z Motocyklisty Doskonałego), lub ktoś próbuje zmieniać pas i ładuje się na mnie. Wtedy testuję klakson i z reguły przepraszają.

Nie ufam na drodze nikomu :lol:

Odnośnik do komentarza

Rozpoczęcie sezonu w Darłówku oczywiście nie może być "konkurencją" dla Zlotu Gwiaździstego - inna liga :).

Zbieżność terminów wynika z - niestety - ograniczeń kalendarzowych.

Dla wybierających się do Darłówka bliższe dane: Darłówko to dzielnica (właściwie osiedle)Darłowa. Stąd w nawigarkach czasem może nie być Darłówka a jedynie Darłowo. Zapraszam na ulicę Gdyńską nr 3, która jest po stronie zachodniej (wschodnia od zachodniej oddzielona jest kanałem portowym z mostem, który niestety nie jest przejezdny (ale można skuta przeprowadzić).

W Darłówku niestety remontowane są drogi, stąd trzeba jechać dziurami tak jak objazd prowadzi.

Co do Koszalina - będę i tam. Impreza w K-linie zaczyna się o 10.00. Z Koszalina jadę do Darłówka po paradzie i powrocie do moto-Parku, więc zapraszam do wspólnego przejazdu - poprowadzę najlepszą drogą (wg mnie :)).

Zatem do zobaczenia!

Odnośnik do komentarza

To dlatego byliście obstukani na Moto Show w ofertach na e-bay'u :)

Gratulacje dla nowego właściciela !OK

A jakoś w tygodniu widziałem na mieście Melmacie, ale jeszcze na starej Hondzie !YES

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Po świętach się stawiam na oglądanie! !OK

Musisz się pospieszyć Maciej to nie będzie pewnie w kraju długo

Odnośnik do komentarza

To może jakieś spotkanko w środę wieczorkiem? 19? !tut

Może !YES zamiast motocyklowe na wałach to skuterowe np.koło głębokiego.

Jadąc od miasta wojska polskiego, skręcamy w prawo i po prawej stronie ( z 200 metrów ) z reguły dzień w dzień płonie ognisko.

Chętni by mogli kiełbaske zabrać ze sobą i upiec. :)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

To może jakieś spotkanko w środę wieczorkiem? 19? !tut

Może !YES zamiast motocyklowe na wałach to skuterowe np.koło głębokiego.

Jadąc od miasta wojska polskiego, skręcamy w prawo i po prawej stronie ( z 200 metrów ) z reguły dzień w dzień płonie ognisko.

Chętni by mogli kiełbaske zabrać ze sobą i upiec. :)

Ja odpadam. Jestem wyjechany... !sciana

Odnośnik do komentarza

A ja już schowałem swoją do garażu, 50 km w godzinę :D Ale dzisiaj to jest czysta przyjemność jeździć :(

Odebrałem nowe buty i szok... Nic po nogach nie wieje, to co wszyscy narzekają, że w Deauvillach wieje po nogach zniknęło. Po buty jechałem w starych motocyklowych, wieje, wracam, ciepło, nic nie wieje. I umówiłem moto na wizytę u lekarzy ze Studziennej na regulację i synchro gaźników i zaworków.

A teraz idę do :( Jutro zerówka z Technik Wytwarzania, jak zaliczę to będę mega :blink:

Odnośnik do komentarza

No i nie doczekałem się pozytywnej odpowiedzi, widać wszyscy zajęci.

Ale mimo wszystko się przejechałem i ognisko było rozpalone.

Ale samemu to mi sie kiełbaski piec nie chciało.

Odnośnik do komentarza

No i nie doczekałem się pozytywnej odpowiedzi, widać wszyscy zajęci.

Ale mimo wszystko się przejechałem i ognisko było rozpalone.

Ale samemu to mi sie kiełbaski piec nie chciało.

Ano, co dopiero do domu wszedłem. Najpierw uczelnia, potem wymieniałem uszczelniacze i olej w lagach. Potem na spotkanie i zawsze coś ktoś ode mnie chce !bicz

Jak przed chwilą wstawiałem moto do garażu to widziałem, że ktoś jakimś Silver Wingiem (po tłumiku poznałem z daleka) jechał do góry na Wilczej po wiaduktem z plecaczkiem.

Jeszcze oddam NT do G-M na regulację zaworków i gaźników i będzie gotowy do wyjazdu do Trzebiatowa !scooter

Ps. Dzisiaj sobie pojeździłem i powiem jedno: LATO !!! Cieplutko, przyjemnie, tylko kierowcy puszek szału jakiegoś dostają gotując się..... I pozdrawiam kierownika T-Maxa (może tu zajrzy) i kierownika Burgmana K1 na rej. STA !OK

Odnośnik do komentarza

Mnie nie będzie, bo będę w Świnoujściu na święta.

Ale może ktoś będzie chciał:

kluczewo

Dzięki bilety za pamięć z ta koszulką. :P

Dziś około 14 widziałem czarnego T-max-a przy głębokim oraz "coś" z plecaczkiem przemkneło mi pod domem na osowie o 18.58...przyznać się. :) :) Można napisać, że sezon otwarty. ;)

Odnośnik do komentarza

Dziś około 14 widziałem czarnego T-max-a przy głębokim

O 14:10 przeciskał się razem ze mną na Gdańskiej !OKK

A na Osowie byłem ok. 12:15, z kumplem zakręty ćwiczyliśmy !OK

Odnośnik do komentarza

Właśnie, Artur sprzedałeś Aprilię ? Bo wczoraj identyczną widziałem na rondzie Sybiraków i prowadził ją jegomość w moim wieku :ph34r:

PS. Masz wiadomość ode mnie na PW od kilku dni :)

Odnośnik do komentarza

Również dzięki za spotkanie ArtCho. ;)

Krótko było, ale miło. !YES

Jak zawsze zresztą.

.

Dziś Świnoujście - sporo moto się tu kręci. Również na niemieckich blachach.

I widziałem też przejeżdżającego maxiskuta przy promenadzie. Czarny koń i czarny strój. Kamizelka odblaskowa, ale nie burgmaniacka.

.

Pozdrawiam z nad morza. :)

Odnośnik do komentarza

Dzisiaj sprowadziliśmy z Niemiec nową maszynę dla melmacie

maciej.jpg

No Maciej gratki ZACNA marka :) .

Rozmawiałem z Bilety o tej ZACNEJ raz jeszcze gratki i niech Ci śmiga długo długo .

Dobrze że tego oleju nie będziesz musiał co 200 km sprawdzać :P .

P.S

Pozdrawia !vampire .

Odnośnik do komentarza

Dziś uciekając przed nadmierną konsumpcją polatałem po mieście i odwiedziłem Grotę Goeringa.

Na Wałach stała zielonkawa Majesty.

W tygodniu zapraszam w godz. wieczorno-nocnych na stację Orlena na ul. Kolumba.

Zawiaduję na nocnej zmianie 19 - 7.00.

Odnośnik do komentarza

Ktoś będzie w Trzebiatowie?

Ja planuję wybrać się na mszę, jak na razie jedziemy w 3-4 motory własną grupą i wcześniej, żeby bez pośpiechu i "kręcenia" maszyn spokojnie na 12 zajechać.

Edit: Teraz jestem w kropce, bo mogę nie dostać moto do Trzebiatowa !placz1

Ale za to moja Deauville ma towarzystwo innej NT !OK

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...